forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adrianaa-vreau-arat-bine-sanatoasa-8951.html)

Adrianaa 03 mai 2011 14:54:35

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Azi chiar nu ma simt in stare sa fac spoooooooooort deci pas ! Ma culc,poate reusesc ceva cand ma trezesc dar nu mai pot! Pic .. somn usor mie!

viktoria 03 mai 2011 16:45:42

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Buna Adriana ! :) Iata ca am gasit si eu putin timp sa te vizitez ;;);;);;)
Azi nici eu nu prea am fost in stare sa fac treaba multa la sport, dar am facut pina la urma ...;)
Si ... cum am inceput sa-ti povestesc ... 2 ani in urma am trecut si eu printr-o perioada mai dificila, atunci greutatea mea a juns la 65 :((:((:((, eram constienta cum s-a intimplat, foarte multe dulciuri si papica buna si in cantitati mari la orice ora ...si-au facut efectul :D.Eu intotdeauna am fost slaba si cind am luat greutatea asta in mai putin de jumatate de an ... iti dai seama reactia celor din jurul meu , la tot pasul complimente de genu vaai ce te-ai ingrasat ,,, ce s-a intimplat cu tine ... nu cumva esti insarcinata ...:)):)):)) si multe altele. Eu la un moment am inceput pursisimplu sa ma urasc p-ru felul in care aratam , si-n lok sa fac ceva schimbari spre bine , eu mincam si mincam tot timpul... am tinut si diete de genul 3 zile maninci numai orez fiert si slabesti 5 kg :)):)):)) si alte prostii care nu faceau decit sa-mi creasca greutatea ...cind ma uit la pozele facute in peroda aceea ma ia groaza :)).... dar asta e ... au urmat pregatirile p-ru bac cu multe emotii si nici n-am observat cum am dat jos 5 kg ...apoi pe parcursul verii inca 5 kg si revenisem la greutatea normala 55 kg ;;);;);;) de-atunci oscilez ...plus/ minus 3-4 kg de care nu pot scapa :(:(:( si care sunt pe burtica .... si tot din cauza dulciurilor :D , acum de sarbatori m-am ingrasat putin tot din cauza lor.

Recent am citit cartea lui Montignac despre principiile alimentatiei sanatoase si sper din tot sufletelu sa scap de burtica aplicind aceste principii.
Totul e posibil cu multa munca si rabdare !
Mult succes Adriana si sa ne auzim de bine ! Ai grija ce papi !!! >:D<>:D<>:D<

Adrianaa 03 mai 2011 17:33:50

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie :D >:D<
Exact aceleasi replici le aud si eu,m-am saturat de reactii de genul ala :)) sunt constienta ca din cauza mea am ajuns aici si din cauza dulciurilor dar gata .. m-am cumintit. O sa ma tin serios de treaba :)!
Multumesc ca ai trecut pe aici si pentru incurajari,nici nu iti imaginezi cat de bine imi fac >:D< :-*

dr jekil 03 mai 2011 17:38:34

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Pisoi te-am gasit in sfarsit acasa!!cum de s-a intamplat minunea?:P

dr jekil 03 mai 2011 17:53:00

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Pisoi scuze ca am venit cu mana goala in...buzunar la prima vizita,dar ma revansez acum:-*:-*:-*
http://www.floriintimisoara.ro/flori...ere_resize.jpg

Adrianaa 03 mai 2011 18:28:36

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Aaaaaaaaaa,cat de draguuuuuuut :x Multumesc pisoias,cat sunt de frumoase :">! :-*:-*:-*
Scriu si eu aici ca trebuie sa fac numarul de mesaje :D:-* Si sa imi descaaarc off-urile.. bine eu defapt mi le descarc peste tot nu neaaparat aici dar am inceput sa scriu din nou intr-o seara cand eram foarte trista si suparata pe mine si dupa ce am scris o ora m-am mai linistit,ma simteam mai bine :).
Tareee bun si folositor e site-ul asta,nu stiu daca ma mobilizam vreodata fara el,aici va am pe voi mereu langa mine!

dr jekil 03 mai 2011 18:33:36

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 640908)
Aaaaaaaaaa,cat de draguuuuuuut :x Multumesc pisoias,cat sunt de frumoase :">! :-*:-*:-*
Scriu si eu aici ca trebuie sa fac numarul de mesaje :D:-* Si sa imi descaaarc off-urile.. bine eu defapt mi le descarc peste tot nu neaaparat aici dar am inceput sa scriu din nou intr-o seara cand eram foarte trista si suparata pe mine si dupa ce am scris o ora m-am mai linistit,ma simteam mai bine :).
Tareee bun si folositor e site-ul asta,nu stiu daca ma mobilizam vreodata fara el,aici va am pe voi mereu langa mine!

Pisoi nu conteaza unde iti scrii off-urile,conteaza ca le scrii!!:-* Dar parca e mai bine la tine acasa,nu?
Scrie pisoi,scrie ca sa faci nr ca esti tare in urma!Da din manute pe pa tastatura ca sa ne putem vedea fara sa ne luam na na la poponet!:))

Adrianaa 03 mai 2011 18:42:48

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 640915)
Pisoi nu conteaza unde iti scrii off-urile,conteaza ca le scrii!!:-* Dar parca e mai bine la tine acasa,nu?
Scrie pisoi,scrie ca sa faci nr ca esti tare in urma!Da din manute pe pa tastatura ca sa ne putem vedea fara sa ne luam na na la poponet!:))

:)))) Scriuuuu,scriuuuu,sunt in urma cu toate eu :)))

dr jekil 03 mai 2011 18:52:42

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 640926)
:)))) Scriuuuu,scriuuuu,sunt in urma cu toate eu :)))

Pisoi sa-ti vand un pont:)) joaca fazan,aici pe forum:D eu asa am adunat cred ca sute de mesaje:">:">

Adrianaa 03 mai 2011 19:04:49

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 640940)
Pisoi sa-ti vand un pont:)) joaca fazan,aici pe forum:D eu asa am adunat cred ca sute de mesaje:">:">

:D Am mai jucat alba-neagra,la tine am vazut :)) ,multumesc pentru pont >:D< Ma duc afarica,revin la 11,te puuuuup!


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:08:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO