forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina-1601.html)

Alexandra Andreea 02 apr 2011 07:09:49

Re: Jurnal Alina
 
Neatza si drum buuuun! :x Distractie placuta! >:D<
http://zupernews.files.wordpress.com/2010/06/soare.jpg

anqutz 02 apr 2011 11:39:59

Re: Jurnal Alina
 
:)) Lasa ca e normal sa-ti iei ditai bagajul, doar tot timpul ne facem un bagaj imens. Drum bun si distractie placuta! >:D<

ali_lumi 02 apr 2011 12:59:49

Re: Jurnal Alina
 
Salutari de la busteni slabute dragi!:*
(noroc cu compania de telefonie ca mi au dat si mie gratis 250 de Mb de net pe mobil , ca sa mai stau in touch cu voi )
am ajuns la munte pe la 11.30, drumul a fost lin, si nu ft aglomerat. Cam innorat totusi, dar zicea mama cand am vn cu ea la tel ca si in buc e la fel, so... Nu'i bai, cel putin astazi ne am rezumat de la mari plimbari...lenevim in pat.
De unde va scrius si eu acum,din mijlocul patului ca aseara cand m,am bagat in pat,zic hai sa ma culc, ma pacalit iubii si a pus un film, care mam tinut in suspans toata noaptea, la 3 ne am culcat si la 8 eram in picioare, asa ca acum,cam dorm pe moi.:p
in rest,deja am inceput 'bine', am impartit cu al meu o punga de napolitane....:>
cam atat de la munte,aerul e prospat, au aici o curte unde deja imi canta cocosii:D

zoe ma bucur tare ca ti ai facut o asa buna achizitie,assta iti spun eu ca iti va da un impuls si mai mare sa vrei sa porti fustite/rokite si mai scurte:p
va multumesc frumos pt vizita in casuta,and i'l keep in touch!

Lots of love catre voi!:*

ali_lumi 02 apr 2011 13:03:53

Re: Jurnal Alina
 
Ps- am gresit moaca la faza cu napolitanele:)) nu's mandra de mine.
Ancuta cred ca niciodata nu mi vor ajunge hainele , si mereu imi va lipsii ceva :p, cum ni se ntampla tuturor deobicei:D

LicuriciColorat 02 apr 2011 13:27:27

Re: Jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 603397)
Ps- am gresit moaca la faza cu napolitanele:)) nu's mandra de mine.
Ancuta cred ca niciodata nu mi vor ajunge hainele , si mereu imi va lipsii ceva :p, cum ni se ntampla tuturor deobicei:D

hey Ali:-*
atata bai sa fie niste napolitane:))
sa aveti parte de timp frumos si sa va distrati/relaxati

p.s:asa suntem toate,eu niciodata n'am haine,desi e dulapu plin:D:)))

ali_lumi 04 apr 2011 16:37:55

Re: Jurnal Alina
 
Salut slabute dragi!
Ce mai faceti?
Am zis sa mai intru sa va mai dau de stire despre mine.
Ma pot lauda cu multi km de mers pe jos.. Aproximativ in astea 3 zile de cand suntem aici am mers cam 20 de km pe jos... Per total..va da ti seama ,mers lent,dar ce mai conteaza.:D
am facut si sport,da da! Am pus o patura pe jos si i am dat bice.si ieri si azi.
Astazi am prins vreme superba aici,17 grade. La un moment dat mi am dat haina jos,ca transpirase, de la atata urcat.
Siii imca ceva ft tare, am urcat pana la partia kalinderu,si era pustieeee...doar zapada, si telecabinele care erau in repaus...aaa era sa uit,si un cutu mic. Am sa va pun poze cand ajung acasa. A fost ft distractiv. Maine e plecarea spre casa, la 9 eliberam camera , probabil ca dupa masa vom ajunge in buc.
Va pup si mie dor de voi!

Ps' despre capitolul mancare nuu vreau sa vorbesc.:D

Red_Rose 04 apr 2011 18:57:38

Re: Jurnal Alina
 
Buuna>:D<
pai tu oricum te mentii de ceva timp bun, nu ca noi ba ne ingrasam ba slabim :(
eu te invidiez oricum pt ca te poti mentine asa mult timp..

anqutz 05 apr 2011 10:36:33

Re: Jurnal Alina
 
Hello! Drum bun, sau bine ai venit acasa in cazul in care deja ati ajuns. :) Nu cred ca ai calcat tu chiar asa de stramb si daca ai mers mult oricum nu se depune, asa ca totul e perfect.

ali_lumi 05 apr 2011 11:13:50

Re: Jurnal Alina
 
hello hello slabutelor !!
is good to be back...
am ajuns acasa acum 1 h . toate bune si frumoase , drumul a fost ok. putini obositi . cert este ca numai vreau sa vad mancare o buna perioada de timp:)) mi-am propus ca saptamanile ce urmeaza sa numai am nici un contact cu dulcele [-( de nici un fel !!!
cantarul este rau cu mine si imi arata suma rotunda:)) 50 de kg , deci ca sa vezi ca daca mi-am fortat norocul , si am zis ca " eh si ce daca" nu a fost chiar in favoarea mea. Nu i problema , am mai trecut odata prin asta , voi mai trece inca odata ;) Chiar numai zic " ca da astazi " NU , tac si fac. Modificam si tickerul , asta ca pedeapsa... ca asa merit. In alta ordine de idei sunt pedepsita! Si putin suparata de ce sa mint...

pupici si sa aveti o zi placuta.

anqutz 05 apr 2011 15:20:59

Re: Jurnal Alina
 
Ei si cu tine, imediat o sa dispara tot ce ai luat in weekend. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:05:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO