forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina-1601.html)

ali_lumi 05 apr 2011 16:02:15

Re: Jurnal Alina
 
nu stiu ce sa zic , cert este ca mi-am luat-o rau in cap si nu-i bine.

anqutz 05 apr 2011 16:03:18

Re: Jurnal Alina
 
Pai si acum care-i planul?

ali_lumi 05 apr 2011 16:29:32

Re: Jurnal Alina
 
Planul...? eliminam ce nu trebuie si ce nu e sanatos, dulcele e pe primul loc... toate micile rasfaturi care mi le ofeream... mai mult decat ar fi trebuit... si nu in ultimul rand mai muult sport decat pana acum.. ideea e ca parca prima data a fost mai usor:( acum mi se pare mai greu sa o iau de la cap, chiar si pt 2-3 kg.
dar cum am trecut odata , pot si a doua.

anqutz 05 apr 2011 18:58:52

Re: Jurnal Alina
 
Stai linistita, o sa se duca usor. M-am uitat la pozele tale si nu-mi dau seama unde ai pus. :P

mayya 05 apr 2011 19:01:43

Re: Jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 608307)
Planul...? eliminam ce nu trebuie si ce nu e sanatos, dulcele e pe primul loc... toate micile rasfaturi care mi le ofeream... mai mult decat ar fi trebuit... si nu in ultimul rand mai muult sport decat pana acum.. ideea e ca parca prima data a fost mai usor:( acum mi se pare mai greu sa o iau de la cap, chiar si pt 2-3 kg.
dar cum am trecut odata , pot si a doua.

EEEE...fata eu de 1 an ma chinui sa dau jos ce am pus :)...si totul e din vina mea,la fel simt si eu nimik nu e ca prima data...ti-am vazut pozicile..si arati asa de bine ...nu se vede 2 3 kg ..da esti o fire ambitioasa si imediat o schimbi tickerul.te popacesc>:D<

ali_lumi 06 apr 2011 08:59:52

Re: Jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de mayya (Post 608496)
EEEE...fata eu de 1 an ma chinui sa dau jos ce am pus :)...si totul e din vina mea,la fel simt si eu nimik nu e ca prima data...ti-am vazut pozicile..si arati asa de bine ...nu se vede 2 3 kg ..da esti o fire ambitioasa si imediat o schimbi tickerul.te popacesc>:D<

Intradevar, e al naibii de greu a doua oara , dar daca vrei , poti cu siguranta. Sti trucurile , sti mai cu exactitate ce ai de facut.
Si tu facusi aceeasi gafa ca mine?:P

Crysa 06 apr 2011 09:33:00

Re: Jurnal Alina
 
buna Ali,

ce mai faci?
am vazut pozele sunt faine:)...te pup

ali_lumi 06 apr 2011 10:05:17

Re: Jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 609431)
buna Ali,

ce mai faci?
am vazut pozele sunt faine:)...te pup

Buna Crysa :)
Multumesc.
ce sa fac , putin obosita ma simt , nu stiu de ce...
in rest nu fac ft grozav, dupa cate vezi cateva kg au ramas lipite de mine, le dau eu jos nu i asta problema..
tu ce faci?

Crysa 06 apr 2011 11:05:12

Re: Jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 609505)
Buna Crysa :)
Multumesc.
ce sa fac , putin obosita ma simt , nu stiu de ce...
in rest nu fac ft grozav, dupa cate vezi cateva kg au ramas lipite de mine, le dau eu jos nu i asta problema..
tu ce faci?


si eu sunt in aceasi situatie.....nu mai dau jos nimic...si bineinteles ca din cauza ca manac mult (chiar daca fac sport)

nah.....trebuie sa fac si eu ceva sadau jos kg in plus...mai ales ca vine vara...

ali_lumi 07 apr 2011 15:29:54

Re: Jurnal Alina
 
DECI:
Diminata asta nu a decurs asa cum planuisem...
pe la 7:00 m-am trezit scandura, cu o durere de cap/ si senzatie de greutate pe umeri, nas infundat , gat uscat , si durere de fiecare osisor in parte..
Binenteles ca nu am putut sa fac nici o miscare inafara de sa ma duc pan` la bucatarie sa mi fac un ceai si sa iau un modafen... m am bagat la loc in pat si am dormit pan` la 11.. Nici atunci nu m am trezit mai informa , dar in procent de 30% eram mai OK.. Oricum asta nu mi-a fost scuza sa nu fac putina miscare, si cu toate durerile mele am facut asa :

20 Min tae bo
30 Min Pilates
10 minute bicicleta ( urmeaza sa mai fac vro 30 40 , dar mai incolo )

parca sa mai dus din vina :-ss....
Acum am pe foc o supica chioara de pui cu legume , sa ma mai dreg... nici pofta de mancare n-am ce i drept , pana acum am in stomac 1 iaurt de baut si 4 biscuiti sarati + 4 migdale crude... si asa ma simt full :-&...

Oricum stiu a cui este vina pt starea mea gripala ( AC din masina , care ieri mi-a batut toata ziua in nas ) ... So...


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:03:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO