forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina-1601.html)

mada_lina22 15 ian 2010 19:20:15

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 65187)
Hmmm... la blugi se simte in general , bine ai vazut prima data dupa ce speli o pereche de blugi si ii ei pe tine sunt stramti, dar dupa vro 2-3 ore de stat in ei incepe si se simte, se largesc fac cute :))Mie aprox. toti prietenii mi-au spus ca slabit prea mult 8-| , ca stau hainele mai largute pe mine :)), important e ca eu ma simt bine ;)

si eu vreau sa ajung macar sa ma mai incapa blugii mei:((...sa stea si largi nici nu mai visez...sper totusi sa nu ramana decat un vis frumos si sa se transforme in realitate:(

raluka 15 ian 2010 19:27:31

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 65137)
Da ralu , acolo sunt :)

:) si eu am fost azi la facultate..eu merg pe jos...e la 4 statii de mine poli,....dar azi din pacate nu a venit profu la curs...pai si ai stat 4 ore la coada?ca asa am inteles ca se sta:-s eu o sa platesc rata saptamana viitoare dar ma duc in centru la Universitate ca am inteles ca acolo merge mai repede:D

ali_lumi 15 ian 2010 20:27:59

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de mada_lina22 (Post 65220)
si eu vreau sa ajung macar sa ma mai incapa blugii mei:((...sa stea si largi nici nu mai visez...sper totusi sa nu ramana decat un vis frumos si sa se transforme in realitate:(

Sunt sigura ca daca iti respecti dieta vei ajunge unde ti doresti :) important e sa fi sanatoasa si sa papi sanatos >:D<

ali_lumi 15 ian 2010 20:29:23

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 65225)
:) si eu am fost azi la facultate..eu merg pe jos...e la 4 statii de mine poli,....dar azi din pacate nu a venit profu la curs...pai si ai stat 4 ore la coada?ca asa am inteles ca se sta:-s eu o sa platesc rata saptamana viitoare dar ma duc in centru la Universitate ca am inteles ca acolo merge mai repede:D

Aaaaa nu Doamne fereste,inca nu am platito din cauza acelei cozi:)) Si eu tot la universitate ma duc so platesc ca in 30 de min maxim scap rpd. Asa am platit mai mereu. Eu stau la vro 20 de minute cu masina de facultate. La inceput mergeam cu metroul cu tramvaiul si faceam in jur de o ora 8-| yack ! ... mai era si mult de mers pe jos prin poli.

ali_lumi 16 ian 2010 00:51:08

Re: jurnal Alina
 
HEllo HellO ! :)

Adella 16 ian 2010 10:31:43

Re: jurnal Alina
 
Neatza Ali:*

sakura 16 ian 2010 10:47:12

Re: jurnal Alina
 
neatza slabutelor:)

mvthebest 16 ian 2010 10:50:33

Re: jurnal Alina
 
Neata Ali>:D<>:D<>:D< Sa ai o zi frumoasa!!! te :-*:-*:-*

ali_lumi 16 ian 2010 10:51:49

Re: jurnal Alina
 
Buna dimineata frumoaseloooor :)!!!

anqutz 16 ian 2010 19:12:18

Re: jurnal Alina
 
Buna Ali! Nu conteaza ce zic ceilalti, daca te simiti bine ei se vor obisnui cu tine, poate au ramas inca cu imaginea cu tine cu kg in plus intiparita in minte.

Citat:

Anterior postat de mada_lina22 (Post 65220)
si eu vreau sa ajung macar sa ma mai incapa blugii mei:((...sa stea si largi nici nu mai visez...sper totusi sa nu ramana decat un vis frumos si sa se transforme in realitate:(

Si eu tot de-aia incepusem cura. La mine era clar ca daca nu ma mai incapeau blugii burta mea e ft mare si se revarsa peste ei.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:00:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO