forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina-1601.html)

Laura 22 oct 2009 09:28:54

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42683)
Neata Laura! pai abea m-am trezit #:-ssi tre sa fac o baitza cald apoi tre sa ma duc la un interview pt un job part time, sa vad daca iese ceva:D..... si sa speram ca voi ajunge azi la locul cu pricina pt k strada se numeste Londra este pe la victoriei si nici nu stiu sa ajung exact :(. Poate ai vro idee... in rest pupici si sa ai o zi cat mai reusitaa:x

oooo super sa iti gasesti part time;;)...din pacete nu te pot ajuta:(....nu cunosc capitala bine........:((.......succes la interviu .... sigur o sa faci o impresie buna:)....
o zi frumoasa si tie>:D<

ali_lumi 22 oct 2009 09:30:56

Re: jurnal Alina
 
Aaaaaaaaaaa...scuza-ma acum am vazut ca nu esti din capitala, miii se scuze, cred ca sunt sumnoroasa si emotionata :)). pupicei:x

Laura 22 oct 2009 09:32:24

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42686)
Aaaaaaaaaaa...scuza-ma acum am vazut ca nu esti din capitala, miii se scuze, cred ca sunt sumnoroasa si emotionata :)). pupicei:x

:)):)):))...nu-i nimic.........:-*

Slabuta 22 oct 2009 13:38:55

Re: jurnal Alina
 
O zi frumoasa Alina :)

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/...aogauoj12l.gif

alina_neamt 22 oct 2009 16:02:46

Re: jurnal Alina
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 42683)
Neata Laura! pai abea m-am trezit #:-ssi tre sa fac o baitza cald apoi tre sa ma duc la un interview pt un job part time, sa vad daca iese ceva:D..... si sa speram ca voi ajunge azi la locul cu pricina pt k strada se numeste Londra este pe la victoriei si nici nu stiu sa ajung exact :(. Poate ai vro idee... in rest pupici si sa ai o zi cat mai reusitaa:x


Buna, Alina!! Ce nume frumos!! ;;) Ca si al meu ;)
Cum a fost la interviu??? Sper ca a decurs totul ok!!
FELICITARI PT KG PIERDUTE!
Ma bucur pt cei care reusesc!! Si eu numar calorii, dar parca as numara scandurile dintr-un gard x-( Adica degeaba!!Si nu inteleg de ce...fac si sport! Deh....mai astept si culmea ca astept de mai bine de o luna #:-s

Da hai ca te las cu treburile mele....:) Succes in toate si si incearca sa lasi tiagara aia ca nu face bun la nimic ;;)

ali_lumi 22 oct 2009 16:56:25

Re: jurnal Alina
 
buna feteleeeee !!! m-am intors de la interview am avut o zi plinaaa#:-s sunt lesinata :)) a fost bine la interview, in rest toata ziua m-am plictisit sa stau in traficu asta infern din bucuresti, iar acum o sa ies in oras cu iubitu :D si sa papam ceva, sper sa ma pot abtine de la minunatiile din mall-uri :))puuuuuuuup

ali_lumi 22 oct 2009 21:27:46

Re: jurnal Alina
 
mic dejun- omleta ( in tigaie teflon) cu o felie sunca si fff putin unt.
gustare : o banana
pranz: supa de pui cu legume 1 bol cu o felie paine
cina: am cam mancat multicel: fast food springtime salata asortata , care includea si paste:D... UPS ! ma revansez maine .

ali_lumi 23 oct 2009 17:36:54

Re: jurnal Alina
 
mic dejun : o felie paine graham cu 2 feliute de sunca slaba.+ un castravete
pranz : cartofi taranesti facut in casa ( 2 cartofi fierti potriviti, 2 lingurite pasta de tomate o jum. de ceapa 3 catei usturoi 2 felii sunca de curcan ,o lingurita ulei masline + condimente , in tigaie teflon)
Gustare: stiksuri chio vro 15 stiksuri asa pe numarate. & 1 pahar mirinda...restu apa


Si poate mai ma baga si pe mine cineva in seama din cand in cand:(....

Laura 23 oct 2009 18:01:07

Re: jurnal Alina
 
buna ali>:D<....vezi ca ti-e mai usor sa calculezi papica la "meniuri"....acolo iti calculezi exact caloriile;)........si stii exact cum esti;;)...e mai fgreu pana te obisnuiesti.apoi totul merge bine:)
si nu fi suparata>:D<...suntem aici dar nu intotdeauna suntem atente la tot...nu e rea intentie:).........suntem alaturi de tine....;)
ai ceva vesti de la interviu?........

ali_lumi 23 oct 2009 18:15:36

Re: jurnal Alina
 
astept sa fiu sunata :D.... multumesc pt pareri:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:26:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO