forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal alinush (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alinush-3392.html)

alinush 23 apr 2010 13:53:51

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 162677)
Avem aceeasi problema:-sZilele astea si eu am mancat aiurea.Si eu as vrea sa reduc cantitatea de paine,dar e cam greu.Oricum nu cred ca trebuie eliminata,are si ea partile ei bune.Incearca sa reduci la 1 sau 2 felii pe zi.Eu asa vreau,doar la pranz sa mananc o felie de paine,in rest fara.
Un weekend placut sa ai>:D<

eu vreau sa termin de tot cu ea,bn..poate cam 1 felie 2 pe sapt..si sper sa ma pot abtine..cum fara dulciuri pot si fara ea nu..:-/..iar mi`am pierdut ambitia...si am o stare:|...poate si din cauza ca iar am papat paine..am ajuns acasa,si aveam o foame..si eu in loc sa`mi fac cv de papa mai dietetic m`am bagat pe paine,si salata de vinete...uoof...:-<

LicuriciColorat 23 apr 2010 13:57:11

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 162669)
multumesc fetele pt sustinere>:D<
hmm,eu vreau sa renunt de tot la ea..la mn nu merge numa cu o feliuta..si nush ce am avut zilele astea..m`am cam abatut de la dieta si ma simt super naspa:-<..


Am eu solutia cred(cel putin la mine merge),atunci cand pacatuiesc culinar de exp 2 eugenii:D fac sport cu mai multa intensitate,ma obosesc mai tare,ma chinui sa fac exercitiile cat mai corect astfel transpir mai mult obosesc mai mult,deci eugeniile s-au dus:>
O alta solutie pt a nu mai manca prostiioare e sa-ti promiti tie ceva,de exp propuneti sa nu te atunci de x alimente pt 2 saptamani si iti faci cadou un inel sau ceva orice,poate merge:-*Nu conteaza ca te-ai abatut,important e sa revii pe calea cea buna>:D<

justbelieve 23 apr 2010 13:58:45

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 162689)
eu vreau sa termin de tot cu ea,bn..poate cam 1 felie 2 pe sapt..si sper sa ma pot abtine..cum fara dulciuri pot si fara ea nu..:-/..iar mi`am pierdut ambitia...si am o stare:|...poate si din cauza ca iar am papat paine..am ajuns acasa,si aveam o foame..si eu in loc sa`mi fac cv de papa mai dietetic m`am bagat pe paine,si salata de vinete...uoof...:-<

Stiu cum e.Si eu am mancat azi ciocolata si budinca si mai multe chestii nesanatoase.Dar dietetic nu am nimic in casa,asa ca zilele astea mai mananc asa..De duminica incep iarasi cu stilul de viata sanatos.Eu din cate am auzit nu e bine sa elimini painea de tot,dar faci cum vrei.Eu nici daca as vrea nu as putea fara paine:(

alinush 23 apr 2010 14:01:51

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 162696)
Stiu cum e.Si eu am mancat azi ciocolata si budinca si mai multe chestii nesanatoase.Dar dietetic nu am nimic in casa,asa ca zilele astea mai mananc asa..De duminica incep iarasi cu stilul de viata sanatos.Eu din cate am auzit nu e bine sa elimini painea de tot,dar faci cum vrei.Eu nici daca as vrea nu as putea fara paine:(


si eu am auzit ca nu e prea bn,dar nah...vreau sa incerc macar o saptamana..sa vad daca merge...
tu ce mai faci?;;)...am vazut ca ai slabit..bravo>:D<!!!

justbelieve 23 apr 2010 14:11:47

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 162700)
si eu am auzit ca nu e prea bn,dar nah...vreau sa incerc macar o saptamana..sa vad daca merge...
tu ce mai faci?;;)...am vazut ca ai slabit..bravo>:D<!!!

Da..am ajuns si eu la greautatea pe care mi-o doream,insa tot nu-mi place cum arat.
Ma simt cam ciudat,pentru ca am mancat cam mult zilele astea dar de abia astept sa vina ziua de duminica sa revin la viata sanatoasa:DMerg maine seara la supermarket si ma aprovizionez cu mancare dietetica.
Tu ce sport faci momentan?;;)

alinush 23 apr 2010 14:47:11

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 162706)
Da..am ajuns si eu la greautatea pe care mi-o doream,insa tot nu-mi place cum arat.
Ma simt cam ciudat,pentru ca am mancat cam mult zilele astea dar de abia astept sa vina ziua de duminica sa revin la viata sanatoasa:DMerg maine seara la supermarket si ma aprovizionez cu mancare dietetica.
Tu ce sport faci momentan?;;)

scz ca raspund asa greu:D..
sport..mai fac filmulete de pe youtube kickboxing,si nist ex pt abdomen..si merg si al alergat...diseara merg si alerg pana se duce toata painea care am mancat`o azi...:-<

justbelieve 23 apr 2010 14:57:04

re: Jurnal alinush
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 162767)
scz ca raspund asa greu:D..
sport..mai fac filmulete de pe youtube kickboxing,si nist ex pt abdomen..si merg si al alergat...diseara merg si alerg pana se duce toata painea care am mancat`o azi...:-<

Alergatul e bun.E foarte bun pentru slabit si ars calorii.Eu nu prea am timp sa alerg,daca as avea as iesi in fiecare seara.

LicuriciColorat 23 apr 2010 22:09:39

re: Jurnal alinush
 
Noapte buna draga Alinush>:D<

alinush 23 apr 2010 22:11:10

re: Jurnal alinush
 
noapte buna>:D< scumpa licurici;;)>:D<>:D<:-*:-*

alinush 23 apr 2010 22:46:48

re: Jurnal alinush
 
noapte buna fetele slabutele>:D<
va:-*:-*:-* pe toate>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:14:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO