forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alinutzik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alinutzik-12208.html)

alinutzik 12 feb 2013 20:11:50

Re: Jurnal Alinutzik
 
Meniu 12.02.2013 (cheat day)
MD: iaurt cu tarate de ovaz si psyllium, sunca, branza fagaras, un ou fiert, cafea cu lapte
P: supa de pui cu galuste, o pulpa de pui la gratar, 2 felii de telemea
G: o felie de placinta cu branza, 3 bomboane de ciocolata
C: varza calita si pulpa de pui

SPORT: 40 min Insanity

Daca m-as apuca sa calculez caloriile, cred ca as avea un soc :))

alinutzik 13 feb 2013 21:24:30

Re: Jurnal Alinutzik
 
Meniu 13.02.2013
MD: iaurt cu tarate de ovaz si psyllium, branza fagaras, sunca, cafea cu lapte
P: varza calita, pulpa de pui
G: 40 gr mix de fructe Nutline ( stafide, caju, migdale etc ), cafea cu lapte
C: ciorba de gaina cu taitei de casa, ceai cu o lingurita de miere

SPORT: 60 min ( 40 Insanity, 20 Asylum )

Rallara 14 feb 2013 09:21:30

Re: Jurnal Alinutzik
 
http://25.media.tumblr.com/f0f69e7d5...g2sjo1_500.png

alinutzik 14 feb 2013 15:32:33

Re: Jurnal Alinutzik
 
Hihi, Ralu, ce draguta esti tu cu poza asta cu happy V's day :)) Doar ca eu nu am niciun "valentin" si oricum, si de-as avea, nu cred ca as sarbatori in vreun fel aceasta zi .. mi se pare cam prea comerciala. :D Te pup :*

alinutzik 14 feb 2013 21:08:27

Re: Jurnal Alinutzik
 
Meniu 14.02.2013
MD: iaurt cu tarate de ovaz si psyllium, branza fagaras, sunca, cafea cu lapte
P: varza calita, pulpa de pui
G: rodie, cafea cu lapte
C: piept de pui la cuptor, muraturi
G: lapte cu cacao si indulcitor

Sport iar nu am facut ca ma doare foarte tare in gat.. Nu vreau sa ma chinui aiurea, mai ales ca azi nu am putut nici apa sa beau, doar lichide cat mai calde..

Kclaudyia 15 feb 2013 11:03:16

Re: Jurnal Alinutzik
 
Buna Alina!

ai racit? :( Sai ai grija de tine, sa bei ceiucuri, sa stai la caldurica.. Ia si niste vitamine eventual..

Cum merge hibridul? Mie mi se pare cu adevarat o provocare ce faci tu cu Shaun T.. Esti super de apreciat!! Bravo!!!

O zi frumoasa!

alinutzik 15 feb 2013 17:20:02

Re: Jurnal Alinutzik
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1223716)
Buna Alina!

ai racit? :( Sai ai grija de tine, sa bei ceiucuri, sa stai la caldurica.. Ia si niste vitamine eventual..

Cum merge hibridul? Mie mi se pare cu adevarat o provocare ce faci tu cu Shaun T.. Esti super de apreciat!! Bravo!!!

O zi frumoasa!

Hei, Claudia, ma bucur ca ai trecut pe la mine! :D Nu sunt racita, doar ma doare in gat ..cred ca e de la apa rece sau chiar si iaurturi.. ca le mananc direct din frigider, nu le mai las si eu putin sa se dezmorteasca. Acum iau niste pastilute de gat si sunt mai bine.

Hibridul merge bine, doar ca sunt in urma cu o zi, pe care sper sa o recuperez. Multumesc pentru apreciere, nu e mare branza cu hibridul.. am mai facut workouturile astea, sunt obisnuita cu ele ..dar sunt curioasa cum o fi Asylum vol 2 :))..

Eu mai mult stau cu grija meniurilor.. cand nu am restrictie la asa multe lucruri, am impresia ca exagerez, dar nu stiu de ce.. uneori mi se pare ca mananc mult si prost :))

Te pup >:D<

alinutzik 15 feb 2013 20:07:14

Re: Jurnal Alinutzik
 
Meniu 15.02.2013
MD: iaurt cu tarate de ovaz si psyllium, sunca, branza fagaras, cafea cu lapte
G: 50 gr arahide
P: pui la cuptor
G: lapte cu cacao
C: kefir, urda

Cu Shaun iar nu pot sa ma distrez, gatul meu ar avea de suferit si mai mult daca o sa incep sa gafai si sa beau apa.. :( Dar azi m-am plimbat prin parc vreo ora, daca se pune si asta ca miscare .. Oricum, maine lucrez dublu b-)
Ma duc sa-mi fac muult ceai cald si ma bag la Romanii au talent. :))

alinutzik 15 feb 2013 20:15:13

Re: Jurnal Alinutzik
 
1 ataşament(e)
Aaaa, si apropo, nu prea inteleg calendarul asta al lor, poate ma ajuta careva. In unele zile sunt trecute 2 filmulete intre ele fiind / . Nu-mi dau seama daca trebuie facute amandoua sau doar unul la alegere. Cu toate ca, de exemplu, in ziua 4 nu prea e termen de comparatie intre cele 2, adica acolo nu cred ca poti sa alegi. Speed and Agility are vreo 45 de minute destul de intense, pe cand Cardio Abs tine 15 minute. DAR, in ziua 17, sunt puse 2 workouturi care te rup si separat, impreuna cred ca sunt TEROARE. Impreuna au vreo 100 minute intensitate maxima.
Pun calendarul aici ca sa-l vedeti si voi.

alinutzik 18 feb 2013 18:38:13

Re: Jurnal Alinutzik
 
Meniu 16.02.2013 ( cheat day )
MD: iaurt cu tarate, sunca, branza fagaras, cafea cu lapte
P: pui la cuptor
C: mix de alune, migdale, caju etc
C: cateva fursecuri daneze :x:x:x:"> si vreo 3 bomboane de cioco
Pe urma am iesit in oras si am baut niste suc si bere. x-(

Meniu 17.02.2013 ( meniu neconform )
MD: branza de vaci fagaras, un mar, cafea cu lapte
P: musaca cu o lingura de smantana
C: paine unsa cu unt si miere, ceai :">

ASTA E, O LUAM DE LA CAPAT!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:11:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO