forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alma (free butterfly) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alma-free-butterfly-8274.html)

free butterfly 23 feb 2011 15:47:07

Jurnal Alma (free butterfly)
 
Buna . Ma numesc Alma si am 15 ani. Am slabit de multe ori , dar m-am ingrasat din nou ...mai tare :(. De data aceasta nu vreau doar sa slabesc , vreau sa imi schimb stilul de viata . M-am saturat sa fiu atat de abatuta din cauza problemelor pe care mi le fac singura. :DSper sa fiti alaturi de mine ... Contez pe voi >:D<>:D<>:D<

DoarEu 23 feb 2011 21:09:02

re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
bine ai venit, Alma!>:D<
cu munca si ambitie o sa reusesti :D
practici vreun sport? ceva miscare?:>
ce mananci deobicei intr-o zi?
>:D<

Slabuta 24 feb 2011 00:59:33

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Citat:

Anterior postat de free butterfly (Post 540581)
Buna . Ma numesc Alma si am 15 ani. Am slabit de multe ori , dar m-am ingrasat din nou ...mai tare :(. De data aceasta nu vreau doar sa slabesc , vreau sa imi schimb stilul de viata . M-am saturat sa fiu atat de abatuta din cauza problemelor pe care mi le fac singura. :DSper sa fiti alaturi de mine ... Contez pe voi >:D<>:D<>:D<

Bine ai venit printre noi Alma :)

Hai sa ne spui mai multe detalii despre tine, ce mananci intr-o zi, ce activitate fizica ai...?

Mult succes!

Alexik 24 feb 2011 01:02:02

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Si eu am slabit de 2 ori.. si m-am ingrasat imediat dupa8-|[ce fac poftele astea:(]

Vom sa slabim.. si nu numai pentru o saptamana!:)

free butterfly 24 feb 2011 17:16:04

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Ieri am consumat in jur de 1500 kcal [spre deosebire de alte zile ..cand consumam in jur de 2500] Incerc sa renunt la mancarea nesanatoasa si sa consum pana in 1200 kcal pe zi. Astazi am mancat doua oua- 200kcal , 2 rosii- 60 kcal , 2 mere- 200 kcal , un 3 in 1 -50kcal , pufuleti-200kcal , o salata mare -150 kcal.

free butterfly 24 feb 2011 17:18:48

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Miscare nu prea fac. Ma mai plimb , mai sar coarda..dar nu zilnic.

Cassy 24 feb 2011 18:51:54

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Citat:

Anterior postat de free butterfly (Post 542949)
Ieri am consumat in jur de 1500 kcal [spre deosebire de alte zile ..cand consumam in jur de 2500] Incerc sa renunt la mancarea nesanatoasa si sa consum pana in 1200 kcal pe zi. Astazi am mancat doua oua- 200kcal , 2 rosii- 60 kcal , 2 mere- 200 kcal , un 3 in 1 -50kcal , pufuleti-200kcal , o salata mare -150 kcal.

Pufuleti n-au ce cauta in dieta. trebuie eliminati de tot. Au o gramada de calorii si nici nu sunt sanatosi. De 200 kcal cat au pufuleti aceia, puteai manca un iaurt mare..sau o bucata de piept de pui cu salata, sau o ciorba/supa:)

happygirldiana 24 feb 2011 18:54:35

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 543135)


Pufuleti n-au ce cauta in dieta. trebuie eliminati de tot. Au o gramada de calorii si nici nu sunt sanatosi. De 200 kcal cat au pufuleti aceia, puteai manca un iaurt mare..sau o bucata de piept de pui cu salata, sau o ciorba/supa:)

omul din greseli invata....incetul cu incetul se fabrica otetul.azi a mancat pufuleti,maine mananca iaurt.adevarul e ca si eu credeam ca pufuletii sunt ok la dieta dar nu e asa.invatam pe parcurs,nu stim de toate;)

Cassy 24 feb 2011 18:58:12

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 543140)

omul din greseli invata....incetul cu incetul se fabrica otetul.azi a mancat pufuleti,maine mananca iaurt.adevarul e ca si eu credeam ca pufuletii sunt ok la dieta dar nu e asa.invatam pe parcurs,nu stim de toate;)

Nu i-am spus-o din rautate.. dar fata trebuie sa stie atata timp cat vrea sa isi formeze un mod de viata sanatos:)

happygirldiana 24 feb 2011 18:59:52

Re: Jurnal Alma (free butterfly)
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 543144)


Nu i-am spus-o din rautate.. dar fata trebuie sa stie atata timp cat vrea sa isi formeze un mod de viata sanatos:)

sunt convinsa ca nu din rautate,nici eu nu ti-am zis din rautate;)>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:10:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO