forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal alynacrystyna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alynacrystyna-7581.html)

alynacrystyna 01 ian 2011 12:27:42

Jurnal alynacrystyna
 
Buna fetelor>:D<:-*!!! Eu sunt cam noua in gasca voastra, inregistrata doar de vreo 2 luni :D!!! Sincer nici nu prea stiu ce sa va scriu...banuiesc ca ar trebui sa va spun kteva cuvinte despre mine...ei bine, am 25 de ani, de ocupatie mamica, deocamdata;;),dar ii destul...imi ocupa tot timpu, nu ma plictisesc..mai ales cu o asa fiica, ma energica k mine:)), seara adorm eu inaintea ei:))!!! Imi place foarte mult acest site si ma bucur k l-am gasit..din intamplare cei drept:D. Cautam ceva diete de slabit, am 55kg si as vrea sa ajunga la 50:D!!! Tot timpu asta a fost visu meu, sa ajung la 50-49kg...acum vreo 2 ani..aveam 65...si nu stiu cum am reusit sa slabesc 10 kg...mam trezit fara ele in vreo 3 luni...adevaru e ca am avut si ceva probleme personale..si poate asa am reusit sa scap de ele..nu k mas supara...doamne fereste...si de atunci snt tot la 55, dar sincer nici nu mam prea chinuit sa scap de cele 5kg in plus..nu ma simteam aiurea cu ele:)), doar k acum parca ma simt asa greoaie si nu imi place senzatia...si mam descis sa le spun la revedere!!! Ma bucur k vam gasit si sper sa reusesc, mai ales k va am pe voi!!!!>:D< pupici :-*

VentoFreddo 01 ian 2011 12:33:07

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Bine ai venit!Si LA MULTI ANI!!>:D<
ce putin ai de slabit:Din maxim 2 luni o sa dispara cele 5 kile buclucase, in mod sanatos:)Ai o fetita, sa-ti traiasca!!Cati anisori are:DMai alaptezi cumva?
Poti scrie aici la tine in fiecare zi care e meniul tau, de preferat si la ce ora iei mesele, ce sport si cat faci..Asa o sa primesti sfaturi, corectari daca e nevoie, si sper ca o sa fii pregatita pentru avalansa de prietene pe care le vei gasi aici;;)
O zi frumoasa!>:D<>:D<

alynacrystyna 01 ian 2011 12:46:17

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 454079)
Bine ai venit!Si LA MULTI ANI!!>:D<
ce putin ai de slabit:Din maxim 2 luni o sa dispara cele 5 kile buclucase, in mod sanatos:)Ai o fetita, sa-ti traiasca!!Cati anisori are:DMai alaptezi cumva?
Poti scrie aici la tine in fiecare zi care e meniul tau, de preferat si la ce ora iei mesele, ce sport si cat faci..Asa o sa primesti sfaturi, corectari daca e nevoie, si sper ca o sa fii pregatita pentru avalansa de prietene pe care le vei gasi aici;;)
O zi frumoasa!>:D<>:D<


:Ddeja am primit si un raspuns \:D/...:D...LA MULTI ANI SI TIE..face 3 anisori luna viit...nu nu mai alaptez, nu am facuto doar kteva luni...da am vazut k fetele snt foarte prietenoase si sar repede in ajutor, de indata ce mam inregistrat pe site ai am scris pe forum am si primit raspunsuri!!!printre exemple si tu >:D<:-* ...am vazut k jurnalu se poate si muta...se poate muta in grupa slabutelor 50-60kg? >:D< mersi ink o data :-*

Slabuta 01 ian 2011 19:07:06

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 454088)
...am vazut k jurnalu se poate si muta...se poate muta in grupa slabutelor 50-60kg? >:D< mersi ink o data :-*

Buna Alyna :)

Jurnal personal (in care scrie o singura slabuta) poate fi doar in aceasta categorie.

Jurnale comune (in care scriu mai multe slabute) pot fi si in categoria 50-60 kg.

alynacrystyna 02 ian 2011 12:17:34

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 454268)


Buna Alyna :)

Jurnal personal (in care scrie o singura slabuta) poate fi doar in aceasta categorie.

Jurnale comune (in care scriu mai multe slabute) pot fi si in categoria 50-60 kg.

>:D<multumesc!!!! slabuta am o intrebare....as vrea sa ma apuc de luni de diate dukan...dar acum k am studiat mai bine, cred k o sa incep alta, pt k mie imi plac foarte multe fructele si aici nu am voie sa consum..imi poti recomanda una in kre am voie sa manac fructe :D..ms...>:D<:-*

alynacrystyna 04 ian 2011 13:23:52

Re: Jurnal alynacrystyna
 
a doua zi de dieta rina :) ..toate bune pana acuma....era sa gresesc umpic...dar mau ajutat fetele inainte sa o gafez :)

VentoFreddo 04 ian 2011 13:42:58

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Sa ai spor, Alina, cu dieta Rina!>:D<
E deja a doua zi?nu scrii meniurile?asa poate esti de ajutor si altor fete care sa se inspire din dieta ta;;)Chiar daca postezi la gasca fetelor, aici e mai usor de urmarit evolutia, asa ca scrie si aici seara meniul din ziua respectiva, daca ai facut sport..cateva detalii:)
O zi frumoasa!>:D<

alynacrystyna 04 ian 2011 15:01:06

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 457665)
Sa ai spor, Alina, cu dieta Rina!>:D<
E deja a doua zi?nu scrii meniurile?asa poate esti de ajutor si altor fete care sa se inspire din dieta ta;;)Chiar daca postezi la gasca fetelor, aici e mai usor de urmarit evolutia, asa ca scrie si aici seara meniul din ziua respectiva, daca ai facut sport..cateva detalii:)
O zi frumoasa!>:D<

ehii...ciao!!! come stai? tutto bene? da snt la a doua zi si sincer am uitat sa scriu meniu :D:">, am zis k scriu aseara meniul de ieri dar am uitat :D o sa le scriu deseara ...si pe cel ce ieri si pe cel de azi :D...o zi frumoasa si tie iti doresc!>:D<:-*

alynacrystyna 04 ian 2011 15:07:30

Re: Jurnal alynacrystyna
 
de fapt...scriu acum meniul de ieri k poate uit iar :D. deci cum stiti urmez de ieri dieta rina's 90...ieri a fost ziua proteinelor si am papat asa:
ca mic dejun am papat 2 mere
la pranz 2 snitele din piept de pui cu salata de varza
la cina la fel 2 snitele din piept doar k de data asta am papat cu gogosar murat si fara paine
in timpul zilei am baut mult ceai verde, care deja incepe sa imi placa :)
si sport sincer nu am facut k nu am prea avut knd.. :D, dar in schimb am facut o plimbare pana la supermarket si inapoi, km 60min :) ...

VentoFreddo 04 ian 2011 15:10:00

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 457773)
de fapt...scriu acum meniul de ieri k poate uit iar :D. deci cum stiti urmez de ieri dieta rina's 90...ieri a fost ziua proteinelor si am papat asa:
ca mic dejun am papat 2 mere
la pranz 2 snitele din piept de pui cu salata de varza
la cina la fel 2 snitele din piept doar k de data asta am papat cu gogosar murat si fara paine
in timpul zilei am baut mult ceai verde, care deja incepe sa imi placa :)
si sport sincer nu am facut k nu am prea avut knd.. :D, dar in schimb am facut o plimbare pana la supermarket si inapoi, km 60min :) ...

Ei!Stii italiana!:D>:D<>:D<
Eu la Rina nu ma pricep, dar oricum suna sanatos si bunutz ce ai papat tu:xSeamana mult cu <Monty pe care o tin eu:D
Si daca plimbarea la market a fost pe jos si nu cu masina:Pe superfain, 60 de min de mers consuma la calorii...:D
bafta cu dieta, o zi frumoasa!>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:49:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO