forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal alynacrystyna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alynacrystyna-7581.html)

alynacrystyna 04 ian 2011 15:13:03

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 457776)


Ei!Stii italiana!:D>:D<>:D<
Eu la Rina nu ma pricep, dar oricum suna sanatos si bunutz ce ai papat tu:xSeamana mult cu <Monty pe care o tin eu:D
Si daca plimbarea la market a fost pe jos si nu cu masina:Pe superfain, 60 de min de mers consuma la calorii...:D
bafta cu dieta, o zi frumoasa!>:D<>:D<

da stiu :x..am invatato de mica si anul trecut am fost in italia, si am avut placerea sa o invat mult mai bine :x:D...am lucrat kteva luni intrun satuc de langa verona...da pe jos a fost plimbarea, imi place mult sa ma plimb...>:D<:-*

alynacrystyna 04 ian 2011 15:16:47

Re: Jurnal alynacrystyna
 
acum ma pregatesc sa mai dau o fuga la magazin...asta e mai aproape k superu, dar tot o sa merg vreo 20-30min pe jos...depinde kt de repede are chef fiikmea sa mearga :)) ..sau poate mai dau o tura si pana in parc :D ..sa le mai spun bye bye la kteva calorii

lucia ely 04 ian 2011 15:44:13

Re: Jurnal alynacrystyna
 
hei buna:*:*:*
eu am gasit numai meniu de ieri:D
e bunicell dar snitele?:|
nu sunt bune:|
scrie sa nu combini carne cu ou...lactate cu carne ...lactate cu ou...:P
si snitelele sunt prajite in ulei :P

micutza1 04 ian 2011 15:48:25

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Am venit si eu la tine in casuta sa iti urez bun venit !
Un An Nou plin de reusite iti doresc plin de iubire si sanatate familiei tale!

De asemenea multa bafta in lupta cu kg !
Orice ai nevoie nu ezita sa ne spui !
>:D<

alynacrystyna 04 ian 2011 15:51:39

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de micutza1 (Post 457843)
Am venit si eu la tine in casuta sa iti urez bun venit !
Un An Nou plin de reusite iti doresc plin de iubire si sanatate familiei tale!

De asemenea multa bafta in lupta cu kg !
Orice ai nevoie nu ezita sa ne spui !
>:D<

>:D<:-*>:D<:-* multumesc mult!!! la fel si tie un an nou plin de reusite...multumesc si pt faptu k ai trecut la mine in casuta >:D<ma bucur mult k am noi prietene in casuta ...te mai astept cu comentarii si critici unde trebuie..astept sfaturile tale...ce ar trebui sau ce nu ar trebui sa fac :D..multumesc ink o data >:D<:-*

alynacrystyna 04 ian 2011 15:53:33

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 457840)
hei buna:*:*:*
eu am gasit numai meniu de ieri:D
e bunicell dar snitele?:|
nu sunt bune:|
scrie sa nu combini carne cu ou...lactate cu carne ...lactate cu ou...:P
si snitelele sunt prajite in ulei :P

:"> adevaru e ca ..nu mam informat asa bine inainte...nu prea stiam eu de combinatiile astea care cum is si cum nu snt...acuma stiu mai bine...datorita tie>:D<:-* si o sa incerc sa nu mai gafez ;;):D

lucia ely 04 ian 2011 15:57:08

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 457850)
:"> adevaru e ca ..nu mam informat asa bine inainte...nu prea stiam eu de combinatiile astea care cum is si cum nu snt...acuma stiu mai bine...datorita tie>:D<:-* si o sa incerc sa nu mai gafez ;;):D

:D:P de acum inainte vei sti:*:*:*

alynacrystyna 04 ian 2011 15:58:24

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 457853)


:D:P de acum inainte vei sti:*:*:*

;;):D yep :) ...>:D<:-*:-*:-*:-*

micutza1 04 ian 2011 16:05:20

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 457849)
>:D<:-*>:D<:-* multumesc mult!!! la fel si tie un an nou plin de reusite...multumesc si pt faptu k ai trecut la mine in casuta >:D<ma bucur mult k am noi prietene in casuta ...te mai astept cu comentarii si critici unde trebuie..astept sfaturile tale...ce ar trebui sau ce nu ar trebui sa fac :D..multumesc ink o data >:D<:-*


Pentru ca nu am stiut in ce consta dieta Rina imediat ce am citit jurnalul tau am inceput sa caut informatii !

2 lucruri am sa iti spun : 1 - inainte sa incepi o dieta trebuie sa citesti tot ce se poate citi despre aceasta pentru a stii tot astfel incat sa nu faci greseli - caci daca e sa ti o dieta care sa nu aiba succes din cauza micilor gafe este obositor si dezamagitor si poate avea chiar efecte adverse!
2 - snitelele dupa cum a spus Lucia nu sunt o idee buna din pacate ! Din privinta combinatiilor si mai ales a prajitului !
Incearca in zilele de carne sa mananci pe gratar fara ulei sau fiarta!
In nici un caz nu trebuie combinat ci trebuie sa alegi ori mananci la o masa carne - ori oua - ori lapte ci nu toate odata!
Uleiul nu isi are locul deloc !

>:D<

lucia ely 04 ian 2011 16:07:53

Re: Jurnal alynacrystyna
 
alina posteaza acum si meniul de azi:D sa vad:d deocamdata cum arata si cina:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:02:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO