forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal AnaRalu29 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anaralu29-7311.html)

pucca 23 mai 2011 13:07:21

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Salutare, Ana!! Nu mi-ai spus daca te-ai delectat cu dulcele de sambata! :D
Imi pare asa de bine ca a dat rezultate saptamana asta, de-acum asa continui! :x
te puuuup

anaralu29 23 mai 2011 15:25:33

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 666690)
Salutare, Ana!! Nu mi-ai spus daca te-ai delectat cu dulcele de sambata! :D
Imi pare asa de bine ca a dat rezultate saptamana asta, de-acum asa continui! :x
te puuuup

Buna Laura..;)>:D<:-*
Sambata m am delectat cu o cioco mica si 2 bomboane ,iar duminica..:(..cearta ma ca n am fost cuminte...:((..am fost la terasa si am mancat mici..etc.Dar azi am facut o ora de bicicleta ,sper sa fie cat de cat oki..:-s:(..macar sa ma mentin..stii si tu ce am facut saptamana trecuta,abia acuma pun in plan ce ma gandeam.
Te poop!!!![*36*]
PS:Mi a fost jena sa scriu tot ce am mancat si sa adaug meniul la noi...

pucca 24 mai 2011 20:28:34

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Cum merge treaba draga mea? Ai inceput bine saptamana? Ca eu am dat cu bota-n balta... dar nu se va mai intampla;;) ..
:-*:-*

anaralu29 24 mai 2011 21:59:15

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 668122)
Cum merge treaba draga mea? Ai inceput bine saptamana? Ca eu am dat cu bota-n balta... dar nu se va mai intampla;;) ..
:-*:-*

Da,am inceput bine...:D>:D<
Tu ai slabit frumos,oricum...:D:-*,chiar daca acum ti ai mai permis umpic.
Lasa ca data viitoare o sa fie bine,acum poate ai simtit si tu nevoia de ceva.
Te poop!!![*6*]

pucca 25 mai 2011 15:14:17

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 668307)
Da,am inceput bine...:D>:D<
Tu ai slabit frumos,oricum...:D:-*,chiar daca acum ti ai mai permis umpic.
Lasa ca data viitoare o sa fie bine,acum poate ai simtit si tu nevoia de ceva.
Te poop!!![*6*]

Multumesc de sprijin scumpa mea:x Eram asa de fericita cand m-am uitat la clasament!! ;;) E asa de bine cand se vad rezultatele.. uuuuh!
Chiar aveam nevoie de un ragaz, dar nu fac excese si nu depasesc 1200 de kcal ca mi-am dat seama ca trebuie sa fiu foarte strica. Mi-am dat seama ca daca sunt activa rezolv bine treaba! Sapt trecuta nu cred ca am avut vreo zi in care sa-mi arate cel putin -4 kg/luna acolo cand calculatorul dadea raportul de calorii consumate... eu cel putin asa am slabit asa..
Oricum sunt foarte motivata!! Acum imi doresc un salt si sapt asta.. >:)

anaralu29 25 mai 2011 22:19:18

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 668992)
Multumesc de sprijin scumpa mea:x Eram asa de fericita cand m-am uitat la clasament!! ;;) E asa de bine cand se vad rezultatele.. uuuuh!
Chiar aveam nevoie de un ragaz, dar nu fac excese si nu depasesc 1200 de kcal ca mi-am dat seama ca trebuie sa fiu foarte strica. Mi-am dat seama ca daca sunt activa rezolv bine treaba! Sapt trecuta nu cred ca am avut vreo zi in care sa-mi arate cel putin -4 kg/luna acolo cand calculatorul dadea raportul de calorii consumate... eu cel putin asa am slabit asa..
Oricum sunt foarte motivata!! Acum imi doresc un salt si sapt asta.. >:)

Super Pucca...:D>:D<
Ma bucur tare mult pentru tine...:-*
Felicitari!!![*103*][*70*][*4*]

diagio 26 mai 2011 09:19:16

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
anutza draga, ce mai faci???
nu am mai vb de secole...fetele de la concurs ce mai fac?
ai mai vb cu ele???

anaralu29 26 mai 2011 12:28:56

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 669597)
anutza draga, ce mai faci???
nu am mai vb de secole...fetele de la concurs ce mai fac?
ai mai vb cu ele???

Buna Diana..:D>:D<
Cum iti merge cu dieta?Ai mai slabit??
Am vorbit acum 2-3 saptamani cu Cassy si de atunci nu mai stiu nimic de ea..:((:((..i am scris in jurnal si nu mai da pe acolo de mai mult timp..:([*plans*]

pucca 26 mai 2011 21:43:10

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Ana, am dat-o in bara urat de tot!! x-(x-(x-(x-( Nici nu iti povestesc.. si totul a inceput dintr-o felie de paine cu dulceata... azi am mancat numai carbo!! x-( tot dintr-o prostie... Am trecut mult si limita de kcal dar azi am avut multa activitate... Maine imi vine sa nu mananac nimic sau doar salate.. pe bune. Ma simt ca un butoi. Nu stiu... un pic de ajutor.
:(

anaralu29 26 mai 2011 21:54:16

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de pucca (Post 670281)
Ana, am dat-o in bara urat de tot!! x-(x-(x-(x-( Nici nu iti povestesc.. si totul a inceput dintr-o felie de paine cu dulceata... azi am mancat numai carbo!! x-( tot dintr-o prostie... Am trecut mult si limita de kcal dar azi am avut multa activitate... Maine imi vine sa nu mananac nimic sau doar salate.. pe bune. Ma simt ca un butoi. Nu stiu... un pic de ajutor.
:(

Vai Pucca,nu esti singura..:(>:D<,eu azi am mancat si eu ceva ce nu trebuia dar maine bag la greu bicicleta,sunt sigura ca o zi nu are nimic..daca ma voi tine in rest bine.
De asta zic,maine mancam sanatos,hipocaloric si muuuult muuult sport,da??
Pooop!!![*125*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:52:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO