forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal AnaRalu29 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anaralu29-7311.html)

anaralu29 01 dec 2010 19:23:40

Jurnal AnaRalu29
 
Sunt o noua slabuta,ma numesc Ana si pana n decembrie,2011 as vrea sa fiu la greutatea de 53 de kg.Am ales dieta WW ,ca presupun multe dintre voi si mi doresc sa slabesc pe luna 2 kg deoarece am inteles ca e cea mai recomandata metoda.E primul meu jurnal in acest forum si de cand am aparut printre slabute.:Ddaca aveti sfaturi sa mi dati va astept cu placere sa mi scrieti.Va urez sa va tineti de diete si sa va fie cat mai usor!!!>:D<

lucia ely 01 dec 2010 20:09:27

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
buna>:D<
iti doresc mult succes cu WW>:d<
legat de sport nu ai spus nimic:D
nu te-ai gandit la nici un sport?:D
de maine te asteptam cu meniul in fiecare zi...:)

amy0404 01 dec 2010 22:05:19

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Buna Ana!

Bine ai venit printre slabute! :)
Mult succes cu dieta, uite aici gasesti gasca de fete ce tin WW http://forum.slabute.ro/dieta-weight...-come-947.html.
Cu sportul cum stai? Si sa nu uiti de hidratare :)

Succes!

ras_cristalin 02 dec 2010 12:29:20

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 423498)
Sunt o noua slabuta,ma numesc Ana si pana n decembrie,2011 as vrea sa fiu la greutatea de 53 de kg.Am ales dieta WW ,ca presupun multe dintre voi si mi doresc sa slabesc pe luna 2 kg deoarece am inteles ca e cea mai recomandata metoda.E primul meu jurnal in acest forum si de cand am aparut printre slabute.:Ddaca aveti sfaturi sa mi dati va astept cu placere sa mi scrieti.Va urez sa va tineti de diete si sa va fie cat mai usor!!!>:D<

Buna Ana, bine ai venit :)
Ai ales bine dieta WW, de pe forum o stiu pe Mitzy care slabeste tare frumos cu ea. Daca mai faci si sport zilnic, succesul e garantat.
Felicitari ca vrei sa iei slabitul usor si nu vrei diete fulger nesanatoase.
Cand ai nunta?

anaralu29 02 dec 2010 13:42:09

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Buna fetelor,sunt fff fericita ca mi am facut cateva prietene si va multumesc ca mi ati scris.Da si eu o cunosc pe Mitzi din vedere si ea a slabit mult,vreo 20 de kg ,eu zic ca e ceva.Da,beau apa de la o vreme dar nu chiar din prima zi,vreo 2 litri pe zi iar sport fac 2 ore pe zi de curatenie intens si transpir f mult si sper sa am rabdare sa slabesc cat mai eficient dar nu repede ca nu e bine din cate stiu eu.;;)
Meniul pana acum:2 felii de paine graham cu branza de vaca si ceai de capsuni la micul dejun ,o banana si ... un big mac:P(am fost plecata si mi era foame):P.Astept observatii si va poop dulce!!!:x:-*>:D<

amy0404 02 dec 2010 13:52:44

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Big mac?! [-X
Data viitoare, o salata :)

mitzy 02 dec 2010 14:21:59

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 423498)
Sunt o noua slabuta,ma numesc Ana si pana n decembrie,2011 as vrea sa fiu la greutatea de 53 de kg.Am ales dieta WW ,ca presupun multe dintre voi si mi doresc sa slabesc pe luna 2 kg deoarece am inteles ca e cea mai recomandata metoda.E primul meu jurnal in acest forum si de cand am aparut printre slabute.:Ddaca aveti sfaturi sa mi dati va astept cu placere sa mi scrieti.Va urez sa va tineti de diete si sa va fie cat mai usor!!!>:D<


Hello Ana, ma bucur ca ti-ai facut si tu o "casuta" a ta unde sa te gasim si sa stam de vorba;;)
Uite, iti las aici un cadou de casa noua;;)http://www.super-buchete.ro/media/ca.../8/_/8_3_2.jpg

anaralu29 02 dec 2010 15:31:51

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Merci Mitzi de "floricele",da amy ai dreptate cu aceasta salata;).Am mai mancat o portie de cartofi cu carne de vaca:P.
As dorii sa rectific ceva si anume faptul ca "o cunosc pe mitzi din vedere",adik din poze ma refer,am vazut o in poze.Am baut putina apa azi,si ca urmare ma doare capu'...umpic acum dar promit sa beau destula,cata este nevoie.;)o:-)Nu stiu cum a facut Mitzi dar va dau si eu cateva flori:@};-@};-@};-@};-@};-.Mi ar fii placut sa am cu 20 de kg mai putin de ziua mea:D dar nu i tarziu nici la anul.Pupici dulci!!!tuturor slabutelor!!

anaralu29 25 dec 2010 08:28:52

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Craciun fericit tuturor miresicilor!!!:x:x:-*:-*>:D<>:D<>:D<
Va poop pe toate!!!...[*53*]
Si va urez sa slabiti cat mai frumos...:>
Un an nou fericit si tot ce va doriti!!!


Daniela Anghel 04 ian 2011 18:11:54

Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 423498)
Sunt o noua slabuta,ma numesc Ana si pana n decembrie,2011 as vrea sa fiu la greutatea de 53 de kg.Am ales dieta WW ,ca presupun multe dintre voi si mi doresc sa slabesc pe luna 2 kg deoarece am inteles ca e cea mai recomandata metoda.E primul meu jurnal in acest forum si de cand am aparut printre slabute.:Ddaca aveti sfaturi sa mi dati va astept cu placere sa mi scrieti.Va urez sa va tineti de diete si sa va fie cat mai usor!!!>:D<

Buna! Si eu sunt noua pe acest forum,in vara voi avea nunta si mi doresc sa slabesc cel putin 10 kg.De luni vreau sa ma apuc de dieta si de sala, insa nu stiu ce dieta sa urmez.Ma poate ajuta cineva¿Am incercat sa vad meniurile si nu mi da nimic.Va multumesc frumos.


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:49:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO