forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu. (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-andra-d-doar-5-kg-totusi-greu-8097.html)

Daphne 18 feb 2011 12:46:08

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Felicitari !!!!!!!!!

lamaitza 18 feb 2011 13:02:46

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 531695)
Tocmai m-am cantarit! -1,5 kg! yeey! :D


felicitari \:D/

dyana230892 18 feb 2011 21:26:22

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 531695)
Tocmai m-am cantarit! -1,5 kg! yeey! :D


Super, e extraordinar. In max 1 luna intri la mentinere, abia astept pozele:D. Iar despre shake, nuj dak pot sa'ti spun aiki ca sa nu fac reclama, daca e gasesti ceva pe akolo prin meniurile mele;)

Andra D 20 feb 2011 13:30:11

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Multumesc fetelor! >:D<
Succes si voua! La vara toate vom arata super, nu? :P
Merci Dyana, am vazut acolo la meniuri :) Am sa incerc si eu unul.

dyana230892 21 feb 2011 21:07:54

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 534833)
Multumesc fetelor! >:D<
Succes si voua! La vara toate vom arata super, nu? :P
Merci Dyana, am vazut acolo la meniuri :) Am sa incerc si eu unul.


Desigur ca vom arata super. De azi am decretet luna fara dulciuri:P. Sper sa ma pot tine de promisiune ca tot mie imi fac un bine. asa ca sa ma trageti la socoteala din cand in cand si sa ma mustrati in caz de ceva, plsssss:D

PS: E de precizat ca shake'urile nu se gasesc in comert, ci numai la consultantii wellness specializati dupa o consultatie personalizata in prealabil:|

Andra D 22 feb 2011 17:17:49

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de dyana230892 (Post 537440)
Desigur ca vom arata super. De azi am decretet luna fara dulciuri:P. Sper sa ma pot tine de promisiune ca tot mie imi fac un bine. asa ca sa ma trageti la socoteala din cand in cand si sa ma mustrati in caz de ceva, plsssss:D

PS: E de precizat ca shake'urile nu se gasesc in comert, ci numai la consultantii wellness specializati dupa o consultatie personalizata in prealabil:|

Succes cu abtinutul de la dulciuri! Mie una mi-ar fi greu, asa ca daca simti ca esti tentata sa incalci regula, scrie-ne si te ajutam noi :)
Eu, din pacate, nu mai pot continua sa mananc asa putin (1100 kcal) Am ceva probleme si medicii au zis ca neaparat trebuie sa mananc mai mult. Asa ca de-acum o sa merg cam pe 1500kcal... sa vad cum e. Sper doar sa slabesc in continuare.. Am sa fac mai multa miscare, sa compensez :)
Cu shake-uri inca nu am incercat, dar daca spui ca e asa complicat, am sa ma multumesc si cu un iaurt dietetic :P

lamaitza 22 feb 2011 17:59:17

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 538974)
Succes cu abtinutul de la dulciuri! Mie una mi-ar fi greu, asa ca daca simti ca esti tentata sa incalci regula, scrie-ne si te ajutam noi :)
Eu, din pacate, nu mai pot continua sa mananc asa putin (1100 kcal) Am ceva probleme si medicii au zis ca neaparat trebuie sa mananc mai mult. Asa ca de-acum o sa merg cam pe 1500kcal... sa vad cum e. Sper doar sa slabesc in continuare.. Am sa fac mai multa miscare, sa compensez :)
Cu shake-uri inca nu am incercat, dar daca spui ca e asa complicat, am sa ma multumesc si cu un iaurt dietetic :P

e mai importanta sanatatea ta...nu cred ca e mult 1500kcal daca faci si ceva sport:)

Andra D 22 feb 2011 20:44:01

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 539031)
e mai importanta sanatatea ta...nu cred ca e mult 1500kcal daca faci si ceva sport:)

Sigur ca da. Sanatatea e pe primul loc. Doar ca vreau sa slabesc repede! Stiu ca o sa dau jos si daca mananc 1500 kcal, numai ca mai incet. Si eu stau prost la capitolul Rabdare. Eu acuma ma uitam la tine si am vazut tabelele tale.. tu ai slabit 7 kg in 20 zile?? sau nu sunt deodata tabelele?

lamaitza 23 feb 2011 16:30:33

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 539228)
Sigur ca da. Sanatatea e pe primul loc. Doar ca vreau sa slabesc repede! Stiu ca o sa dau jos si daca mananc 1500 kcal, numai ca mai incet. Si eu stau prost la capitolul Rabdare. Eu acuma ma uitam la tine si am vazut tabelele tale.. tu ai slabit 7 kg in 20 zile?? sau nu sunt deodata tabelele?


aa nu ;))...am slabit 7 kg din septembrie pana acum:D

Andra D 23 feb 2011 21:00:23

Re: Jurnal Andra D - Doar 5 kg. Si totusi greu.
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 540670)
aa nu ;))...am slabit 7 kg din septembrie pana acum:D

Aa, e ok atunci. :) Ca totusi, parea cam radical, eram tare curioasa cum sta treaba. Si vad ca imediat ajungi la 50 kg , foarte fain! te-ai gandit ce faci la mentinere?


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:33:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO