forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal corina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-corina-2458.html)

loryanaa 30 ian 2010 11:16:27

Re: Jurnal corina
 
succes cu dieta,am vazut pozele si arati chiar bine,nu stiu ce mai vrei sa slabesti:D.

corina ionela 30 ian 2010 11:18:36

Re: Jurnal corina
 
multumesc mult!
oricum am mai salbit un pic fata de cum eram in poze....dar oricum mai am mult...

corina ionela 31 ian 2010 16:37:43

Re: Jurnal corina
 
astazi am simt atat de bine....azi mai mult ca niciodata vreau sa slabesc..cand vad rezultatele nu imi vine sa cred m-am gandit sa renunt:D
maine e ziua de fructe ...si sper sa fiu la fel de optimista!

:-*slabutelor

corina ionela 01 feb 2010 20:02:16

Re: Jurnal corina
 
a mai trecut o zi de regim....nu stiu de ce dar parca nu mai slabesc deloc.....e normal??
eu va intreb pt ca e prima oara cand tin o dieta...si sincer imi doresc sa slabesc..dar sa nu ma ingars la loc dupa ce termin cu dieta...voi cate kg ati salbit si in cat timp?:D:D

pup slabutelor>:D<

Zoe 03 feb 2010 09:40:44

Re: Jurnal corina
 
e normal sa ai perioade in care stagnezi, perioade de platou, in care te acomodezi cu noul stil de masa.
continua ce-ai inceput, o sa se vada in curind din nou si pe cintar. :)

corina ionela 03 feb 2010 09:42:33

Re: Jurnal corina
 
ma tin de regim..bine ca mai am unele scapari..dar pentru scaparile alea compensez cu mai mult sport:D

Sabine_28 03 feb 2010 09:48:51

Re: Jurnal corina
 
Citat:

Anterior postat de corina ionela (Post 77142)
ma tin de regim..bine ca mai am unele scapari..dar pentru scaparile alea compensez cu mai mult sport:D


Buna , Corina,
Felicitari pentru kilogramele pierdute!:)
Cred ca tii o dieta disociata, nu-i asa? Si deja esti in a doua saptamana. Intr-adevar, este o dieta buna dupa care se slabeste destul de mult, dar se cam si pun la loc la fel de repede, daca nu ai grija la ce mananci. Nu prea este indicat sa o tii mai mult de 2 saptamani, ai putea alege apoi o dieta hipocalorica, de 1200 calorii/zi, in care sa mananci ce iti doresti, in limita caloriilor impuse.
Si eu tin disociata, sunt abia in prima saptamana, poti sa te uiti in jurnalul meu.
Daca mai ai intrebari, aici suntem!
Ce sport faci si cam de cate ori pe sapt?


Pup>:D<

corina ionela 03 feb 2010 09:54:51

Re: Jurnal corina
 
momentan ma tin de dieta rina..imi place dieta din cauza ca se mananca multe fructe:D..maine se face o luna de cand o tin...
sport fac orice am chef in ziua respectiva....mai nou am dat de niste exercitii pe site callanetics sau ceva de genu

corina ionela 03 feb 2010 20:06:38

Re: Jurnal corina
 
slabutelor am comiso...am papat pizza..dar mirosea asa de bine...
asta e de acum..tre sa ma apuc de sport..dar nu am chef deloc..azi tre sa fac dulblu ca sa se dupa felia de pizza...

:-*:-*:-*:-*slabutelor

Liviutzza 03 feb 2010 20:10:04

Re: Jurnal corina
 
Ce fel de pizza ai papat?:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:12:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO