forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal corina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-corina-2458.html)

corina ionela 26 ian 2010 21:36:21

Jurnal corina
 
m-am hotarat sa imi fac si eu un jurnal...in momentul de fata am 60 de hg..si vreu sa ajung la 50 pana in vara:D
pana acum nu am mai tinut nici un regim...dar sper ca acesta sa deie roade
momentan tin un regim in care o zi manac fruste una carne una legume si una paste ami pe scurt..
sper sa fiti alaturi de mine in incercarea mea de a slabi:-*

bogica 26 ian 2010 22:56:39

Re: Jurnal corina
 
asta e dieta rina..si chiar da roade..
si eu pe asta am tzinuto si am slabit

ema5288 27 ian 2010 00:54:17

Re: Jurnal corina
 
Citat:

Anterior postat de corina ionela (Post 72125)
m-am hotarat sa imi fac si eu un jurnal...in momentul de fata am 60 de hg..si vreu sa ajung la 50 pana in vara:D
pana acum nu am mai tinut nici un regim...dar sper ca acesta sa deie roade
momentan tin un regim in care o zi manac fruste una carne una legume si una paste ami pe scurt..
sper sa fiti alaturi de mine in incercarea mea de a slabi:-*

spor la slabit!!
si fii sigura ca aici o sa gasesti tot sprijinul de care ai nevoie pt a duce la capat dieta si pt a ajunge la greutatea dorita

corina ionela 27 ian 2010 13:35:40

Re: Jurnal corina
 
astazi e cea mai frumoasa zi din aceasat dieta:D:D astazi trebuei sa pap ceva dulce...abia astept <:-P

corina ionela 28 ian 2010 12:04:58

Re: Jurnal corina
 
e geru tare sa tii dieta..sunt atatea ispite:((...cateodata imi vine sa renunt...da cand ma gandesc cum o sa arat dupa..paraca merita:D

azi sunt la ziua de fructe..dar acum dupamiza mi-am facut o salata mica mica de rosii fara ulei...pt ca sincer mi-e greata de la atatea fructe...

:*:*:*::*o zi buan pt toate slabutele

corina ionela 28 ian 2010 12:44:03

Re: Jurnal corina
 
da-ti va rog si mie o idee ..ce sa pap maine....
maine ar fi ziua de carne..ce retete mai stiti sanatoase preparate cu carne???:D

bogica 28 ian 2010 12:59:35

Re: Jurnal corina
 
piept de pui cu salata...sau fatzi o salata de ton

Anita 28 ian 2010 16:58:59

Re: Jurnal corina
 
Succes ! Sper sa ajungi la 50kg pana la vara, asa cum ti`ai propus :D

Si eu iti recomand o salata cu ton.. e delocioasa si dietetica ;)

corina ionela 30 ian 2010 10:33:28

Re: Jurnal corina
 
neatza slabutelor:-*

cu dieta e bine..in sfarsit e mai bine...nu stiu de ce dar cateodata am niste pofte...din fericire zilele astea nu m-am atins de nimic interzis...acum stau cu o ciocolata langa mine si chiar nu ma tenteaza;;)..

astazi e ziua de legume..imi place ziua asta:D.
abia astept sa revin la greutatea mea de acum 1 an...am inceput treptat sa ma ingras si nu mi s-a parut cine stie ce chestie...eu mereu fiind un pic mai cu forme;;)dar totusi nicioadat nu trecusem de 55 kg....asta vara am ajuns la 63 de kg....dar ma simteam bine in pielea mea..si nu credeam ca trebuie sa slabesc.....am realizat ca trebuie sa slabesc in toamna cand am observat ca nici o perege de blugi nu ma mai incape....dar totusi nu am facut nimic....si in vacanta de iarna cu sarbatorile cu totul am mai pus 1 kg....abia atunci am realizat ca e grav si trebuie neaparat sa slabesc...acuma m salbit cam 4 kg...din care cred ca vreo 2 erau mai mult apa..dar asta e...sper sa imi ating obiectivul de 50 daca nu macar de 55..

succes slabutelor:-*

corina ionela 30 ian 2010 11:10:31

Re: Jurnal corina
 
in sfarsit mi-am pus si eu niset poze...ca asa poate nu o sa mai am scapari..daca fac comparatii cum eram si cum sunt acum...


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:12:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO