forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal danuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-danuta-2510.html)

danuta 15 ian 2011 06:24:18

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de amirah (Post 473998)
buna am venit si eu in vizita,,,,,,,,,,

bine ai venit amirah>:D<>:D<

danuta 15 ian 2011 06:30:53

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de damo (Post 474772)
Buna Danuta, am trecut sa te salut>:D<. Am vazut ce-ai mincat, nu e chiar asa de tragic:)...seara sa nu maninci mult, si nu glucide sau legume cu amidon;).

buna damo,multumesc ca ai trecut pe la mine>:D<
nu mananc mult seara........la mine cina e pana la 6 cel tarziu,eu fara ciorba nu pot sta iar la pranz nu prea am cum asa ca o mananc seara....bineinteles fara paine,ocolesc pe cat pot cartofii si pastele din ea ca nu am timp sa gatesc separat ptr ai mei si ptr mine si trebuie sa mai mananc inca ceva ca sa nu mor de foame:D...ieri de ex am mancat la pranz ciorba ptr ca am venit mai devreme de la munca si seara pe la 17 fasole verde cu un ou iar pe la 20 2portocale mici

danuta 15 ian 2011 06:35:01

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de damo (Post 474776)
Tu stii ce greu mi se pare si mie:)):))...stai ca asta nu e buna ca are amidon, nici asta ca e prea glucidica:)):))...ca sa nu spun c-as minca dulce incontinuu:-s...dar nu maninc;)

si mie imi vine greu cu masa asta de seara...sunt zile cand as rupe farfuriile..nu alta....iar cu dulciurile e jale.......dar am observat ca daca nu am in casa e ok,imi fac un ceai sau mananc un fruct........ai mei sunt mari consumatori de dulciuri de orice fel,sigur in weekendul asta le fac ceva.....atunci sa te tii:))

danuta 15 ian 2011 06:38:35

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 474784)
Buna draguta cf si eu mai pap aiurea azi pap orez si stiu ca nu e bun ar ma invat eu pupici>:d<>:d<>:d<>:d<

sunt bine roxana,ieri de ex am papat binisor,cam putine calorii,nu cred ca am trecut de 1000 dar am avut de lucru cu proiectul ala,mi l-a trimis inapoi profa sa mai completez cate ceva.......offf mi-a mancat zilele,aseara pana la 22,30 am lucrat la el,azi trebuie musai sa il trimit.......asa ce m-am saturat de cea facultate:((

danuta 15 ian 2011 06:41:06

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de loreda5 (Post 475354)
Buna!:-*
Ai pregatit pusculita?

buna>:D<>:D<
gasesc eu un borcan ceva........numai sa am ce pune in el:D
cred ca pana la sfarsitul lunii se aduna ceva,parca se vede ceva,ceva la sani,la burta,nu ma cantaresc inca
tu ai pregatit pusculita?

danuta 15 ian 2011 07:24:35

Re: Jurnal danuta
 
Eu azi nu stiu daca mai dau pe aici,poate doar pe seara,vreau sa fac mancare,curatenie,putina piata si trebuie sa termin panarama aia de proiect:D
Vreau sa fac o ciorba de pui-am un pui de la tara,rasol de pui si sarmale cu varza din piept de pui ca sa pot manca si eu..le pun doar vreo 3 linguri de orez....si le mananc goale doar cu putin iaurt:D
O zi buna!!!

rozica1965 15 ian 2011 08:14:12

Re: Jurnal danuta
 
Neatza Danuta....acum te-am gasit....;););):-*:-*:-* nu mai tineam minte unde te gasesc...varsta,ce vrei?!!!

amirah 15 ian 2011 08:21:58

Re: Jurnal danuta
 
danuta unde esti tu la 6 erai pe net ????:((:((:((

danuta 16 ian 2011 07:34:34

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de amirah (Post 475439)
danuta unde esti tu la 6 erai pe net ????:((:((:((

Neata!
Eu nu prea am somn de fel.si in weekend cand sunt libera tot dimineata ma trezesc.Ieri nu prea mi-a fost bine,dimineata am baut o cafea apoi am plecat cu sotul si soacra la piata,am mancat abia pe la 11.30 putin...2 felii de paine fibre cu pateu si cas de vaci si apoi la vreo ora m-a luat o durere de stomac care nu a cedat pana aseara.La pranz adica pe la 16 am mancat putin rasol de pui si in rest ceai de sunatoare si vreo 2 linguri de iaurt aseara.Asa patesc daca beau cafea pe inima goala si sar peste micul dejun......azi imi esi frica sa mananc ceva mai consistent,cred ca ceva ciorba de pui si niste crap la gratar sau branza proaspata.O zi buna!

danuta 16 ian 2011 07:35:57

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 475434)
Neatza Danuta....acum te-am gasit....;););):-*:-*:-* nu mai tineam minte unde te gasesc...varsta,ce vrei?!!!

bine ca m-ai gasit rozi
cu varsta te cred ca ma apropii si eu de 40:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:47:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO