forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal danuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-danuta-2510.html)

rozica1965 16 ian 2011 13:14:48

Re: Jurnal danuta
 
Buna Danuta....vad ca esti tare ocupata :):):-*:-*:-*

damo 16 ian 2011 13:30:35

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de danuta (Post 475412)
.......dar am observat ca daca nu am in casa e ok,imi fac un ceai sau mananc un fruct........ai mei sunt mari consumatori de dulciuri de orice fel,sigur in weekendul asta le fac ceva.....atunci sa te tii:))

Sper ca primele zile sa fie mai greu, apoi cred ca ne obisnuim...orice invat are si dezvat, din fericire as zice;). Eu sint multumita:). Am reusit sa tin regimul conform citeva zile la rind...pai, sintem pe drumul cel bun, nu;)? Succes in continuare

danuta 16 ian 2011 16:00:13

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de damo (Post 476994)
Sper ca primele zile sa fie mai greu, apoi cred ca ne obisnuim...orice invat are si dezvat, din fericire as zice;). Eu sint multumita:). Am reusit sa tin regimul conform citeva zile la rind...pai, sintem pe drumul cel bun, nu;)? Succes in continuare

buna damo!
teoretic asa e..orice invat are si dezvat....dar practica ne arata altceva:D
azi am papat cam asa pana acum
mic dejun-omleta cu cascaval si ton+muraturi+o cafea
pranz-ciorba de pui si o jumatate de pulpa fiarta cu un cartof si un morcov cu hrean
cina-inca nu stiu ...poate niste iaurt
si......cum ziceam am facut ceva dulce adica clatite cu dulceata de visine si......am mancat 2 dar pe la 1 deci........se iarta?
sigur sunt pe drumul cel bun:D

danuta 16 ian 2011 16:01:13

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 476976)
Buna Danuta....vad ca esti tare ocupata :):):-*:-*:-*

foarte ocupata.........cu clatitele.......inca ma mai gandesc la ele:D

barbuta 16 ian 2011 16:11:54

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de danuta (Post 477083)
buna damo!
teoretic asa e..orice invat are si dezvat....dar practica ne arata altceva:D
azi am papat cam asa pana acum
mic dejun-omleta cu cascaval si ton+muraturi+o cafea
pranz-ciorba de pui si o jumatate de pulpa fiarta cu un cartof si un morcov cu hrean
cina-inca nu stiu ...poate niste iaurt
si......cum ziceam am facut ceva dulce adica clatite cu dulceata de visine si......am mancat 2 dar pe la 1 deci........se iarta?
sigur sunt pe drumul cel bun:D

ce faci draguta eu azi am dat gres am papat o prajitura dar in loc de prinz am fost in oras si am poftit odata la 2 saptamini merge ce zici:D:D:D:-/:-/

danuta 18 ian 2011 06:24:06

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 477086)
ce faci draguta eu azi am dat gres am papat o prajitura dar in loc de prinz am fost in oras si am poftit odata la 2 saptamini merge ce zici:D:D:D:-/:-/

eiiiiiii la 2 saptamani merge:D
eu evit sa trec prin fata cofetariei......sunt moarta dupa prajituri cu ciocolata.....imi plac amandinele la nebunie:((......gata termin cu chestiile astea de dimineata:D

danuta 18 ian 2011 06:29:07

Re: Jurnal danuta
 
Ieri am fost relativ cuminte
mic dejun-2 felii paine cu zacusca+o cafea+o portocala
pranz-2feli graham+2 felii cascaval+2 felii muschi
cina-ciorba de pui+3 sarmale din piept de pui
gustare-o bucatica placinta bostan+un mar
Eu iau cina undeva pe la 17 si trebuie sa mai bag ceva in gura pana la 22 cand ma culc
Eu zic ca am slabit ceva,ca s-a cam dus burta.....dar nu ma cantesc pana pe 30 ianuarie.
O zi buna!

loreda5 19 ian 2011 15:24:57

Re: Jurnal danuta
 
Citat:

Anterior postat de danuta (Post 475414)
buna>:D<>:D<
gasesc eu un borcan ceva........numai sa am ce pune in el:D
cred ca pana la sfarsitul lunii se aduna ceva,parca se vede ceva,ceva la sani,la burta,nu ma cantaresc inca
tu ai pregatit pusculita?

Am pregatit-o si am si pus in ea!
Sunt zuza, da ma crezi ca parca ma trage mai tare ata sa slabesc stiind ca se aduna ceva banuti? Cu toate ca nu stiu ce as cumpara cu ei, nu imi doresc nimic cu ardoare...

vera37 19 ian 2011 21:06:04

Re: Jurnal danuta
 
buna danuta ce mai faci?......nu ne-am mai auzit deloc:-*:-*

danuta 19 ian 2011 21:29:52

Re: Jurnal danuta
 
buna seara!
din pacate nu prea am timp........si mai dureaza vreo 2 saptamani...de duminica incep examenele,saptamana viitoare am 4 examene iar urmatoarea inca 3,pe 2 februarie il am pe ultimul asa ca timp de scris pe aici nici vorba,va mai citesc asa pe fuga,cat mai fac o pauza.........nici cu slabitul nu cred ca voi face mare branza ptr ca din cauza stresului si al oboselii am tendinta sa mananc.....cel putin azi asa a fost.........sunt f obosita
dupa 8 ore la munca cu ochii in cifre si calculator numai chef de invatat nu mai am........trece si asta,nu ma bagati in seama,azi sunt cam ciufuta
pupici!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:15:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO