forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-despi-vreau-ma-simt-bine-pielea-mea-3693.html)

lavydor 24 mai 2010 18:53:12

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Despi arunca niste poze cu tine sa vad si eu cum arati, ca suntem toate atat de diferite si kg se pun la fiecare in cu totul alta parte!;;)Asteeeept!!!!:x

Despi 25 mai 2010 10:11:27

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Neata lavydor :-*,ai dreptate ,atunci cand te decizi cu adevarat !Eu uneori ma gandesc ca sunt oameni (gen ,eu)..care ,chiar nu se pot schimba....si eu chiar nu ma vad schimbandu-mi stilul de viata :(..ieri am mancat ,oarecum ok ,exceptand ciorba de perisoare(carne vita-porc)..dar cand am ajuns acasa ,am mancat si 2 felii de muschi tiganesc...si o felie de sunca...si 3 chiftele cu mustar !!Si iaurt ..si paine :|..Daaaaar,azi am venit cu bicicleta la servici :X,sper a o sa vin mereu cand e vreme buna :P...Am sa fac niste poze in liberele astea ,sa le pun..daca reusesc ,pup:-*

Despi 25 mai 2010 10:16:26

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Buna dimineata !Ce faceti fete frumoase si ambitioase?

lavydor 25 mai 2010 11:00:55

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Citat:

Anterior postat de Despi (Post 199513)
Neata lavydor :-*,ai dreptate ,atunci cand te decizi cu adevarat !Eu uneori ma gandesc ca sunt oameni (gen ,eu)..care ,chiar nu se pot schimba....si eu chiar nu ma vad schimbandu-mi stilul de viata :(..ieri am mancat ,oarecum ok ,exceptand ciorba de perisoare(carne vita-porc)..dar cand am ajuns acasa ,am mancat si 2 felii de muschi tiganesc...si o felie de sunca...si 3 chiftele cu mustar !!Si iaurt ..si paine :|..Daaaaar,azi am venit cu bicicleta la servici :X,sper a o sa vin mereu cand e vreme buna :P...Am sa fac niste poze in liberele astea ,sa le pun..daca reusesc ,pup:-*

Trebuie sa te mobilizezi, eu te sustin ca si restul slabutelor!! Altfel te cert..daca vrei sa te simti bine in pielea ta..fa un efort si vei reusi!>:D<Eu am venit de la proba rochiei de mireasa si cand sa fac poze a murit baterie la telefon (doar 1 am facut)..si sa mor de ciuda...si pap micul dejun, iaurt degresat cu putina banana si cateva cereale integrale! O zi frumoasa sa ai!:-*

Despi 25 mai 2010 13:43:05

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Daaaaa?Cand nunta ?:X

lavydor 25 mai 2010 13:58:15

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Citat:

Anterior postat de Despi (Post 199725)
Daaaaa?Cand nunta ?:X

Pe 28 august. hai ca pun in 2 min o poza cu mine la proba de azi!:x:x:xMai multe iti ziceam ca ...mi-a fost imposibil..m-a lasat bateria!

Despi 25 mai 2010 14:02:57

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Fetelor ,eu azi am venit cu bicicleta la servici :x,din Salajan pana in Pta Romana ,am facut cam 40 de min..acum ma tot gandesc ,oare cate kcal se duc ?:))..iar azi am papat abia la 13 prima masa :(..niste iaurt degresat cu fulgi de porumb ,2 felii de sunca si una de muschi tiganesc,o rosie ...si 3 cubulete de ciocolata kandia (55% cacao)..Ma uitam prin raft la magazin ,cand mi-am luat ciocolata ..si asta are aceleasi kcal,adica 520 (10-15 plus sau minus) fata de ciocolata normala cu alune :-??...Deci ,ce mi-e ca mananc d-asta ,ce mi-e ca mananc d-aialalta?Voi ce ziceti ?:D
Cine ma ajuta si pe mine sa-mi fac socata ?De unde cumpar fructoza?N-am folosit niciodata ..si ma gandeam ca as putea indulcii socata cu fructoza..sau si aia ingrasa?Va pup dulce pe toate

Despi 25 mai 2010 14:08:22

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
ok ok..astept cumintica...Lavy ,ma uitam ca esti "SuperaActiva"::P...ce sport faci ?sau ce activitati ?:P:

lavydor 25 mai 2010 14:14:05

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Citat:

Anterior postat de Despi (Post 199775)
ok ok..astept cumintica...Lavy ,ma uitam ca esti "SuperaActiva"::P...ce sport faci ?sau ce activitati ?:P:

Am pus poza, intra la albumul meu de pe profil.Sport incep cu 30-50 min tae-bo in fiecare dimineata, apoi fac tonifiere apoi rup bicicleta prin oras..numai pe bicileta merg..refuz masina lui Dorin de cele mai multe ori...chiar in weekend mergem impreuna pe biciclete! Plus ca nu stau locului o clipa in casa...vesnic alerg de ici colo si fac cate ceva:D

lavydor 25 mai 2010 14:24:20

Re: Jurnal Despi - Vreau sa ma simt bine in pielea mea !!!
 
Ma bucur ca ti-a placut..dar nu e gata rochia, mai trebuie stramtata..nu au facut mare branza fetele alea intr-o luna!:( Ma mai duc pe 22 iunie...sa speram ca o sa fiu multumita ca azi am venit plina de draci!


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:22:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO