forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal diana87 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-diana87-11806.html)

Rallara 18 aug 2013 16:17:48

Re: Jurnal diana87
 
Citat:

Anterior postat de diana87 (Post 1290544)
:D:D:D:D Nu nu ca nu a fost pt mine..deci nu am mancat nici o bucatica:>:>:>:>oricum nu aveam pofta,chiar daca am ceva timp de cand nu am mancat o bucatica de prajitura (ultima oara a fost in iunie si atunci doar 1 felie mica)..in schimb am eu alta boala care are numele de INGHETATA:D:D:D:D:D:D:Ddaca stiu ca am in congelator ,am o lupta cu mine ,sa mananc sau nu..:P:P:P pupicei scumpa:-*:-*:-*:-*

Stiam ca e unei prietene, dar stiu eu cum e cu facut de prajii/tort...:))
Dar ai trecut cu brio, nota 10 cu stelute...:>>:D<>:D<
Cum a fost la party?<:-P

Mda... si eu am mancat una azi... macar de era de fructe, dar a fost cum e de obicei, de ciocolata... si am mai pus niste capsuni langa sa nu ii fie urat.:))
Apropo... pana la urma ai mancat sau nu?>:)

diana87 18 aug 2013 18:37:43

Re: Jurnal diana87
 
:D:D:DNope ,nu am mancat si nici party nu a facut ca a muncit..sarmanica ,dar nu-i nimic merg la ea maine ,desi m-a avertizat ca nu se stie daca mai ramane tort:D:D:D:D:D:D plus nici nu am pofta de tort ,ca in ultimul timp am cam pus pe mine deci sunt pe baricade..dar cu retentia de apa chiar nu stiu ce sa fac ,nu mai zic ca ma simt uriasa,balonatax-(x-(x-(x-(x-(in fine,daca este un vinovat ,pai asta sunt EU..
Ma gandesc ca a fost delicioasa tarta pe care ai papat-o=P~=P~=P~neam neam,dar de maine treci la treaba ,de nu bataie..eu am zis stop de azi..
O duminica frumoasa my sweety:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

diana87 18 aug 2013 18:40:46

Re: Jurnal diana87
 
Iar daca intrebarea ta se referea la inghetata ,apoi acolo chiar ca o facui lata,am bagat 2 de fructe :D:D:D:De boala mea inghetata asta
te pupic iubita:-*:-*:-*:-*

Rallara 21 aug 2013 21:22:22

Re: Jurnal diana87
 
Da, la inghe m-am referit, mi-ai zis ca la tort ai fost ingeras.:>
Ei e buna inghetata asa-i!:))
Sa-ti fie de bine, sa ai o seara frumoasa Dia:-*

diana87 21 aug 2013 22:20:24

Re: Jurnal diana87
 
Hola Hola guapetona:D:D:Dacuma am terminat sportul pe ziua de azi..m-a omorat chalean asta ,e nebuna rau:D:D:D:D..eii deja am zis de duminica gata cu prostiile si ma tin de cuvant..incepand cu duminica am mancat curat si m-am tinut de sport,deci e bine si nu ma las de data asta.vreau pana la ziua mea sa arat cat de cat bine,nu pun teluri mari ca mai sunt decat 2 luni jumate ,dar stiu ca daca ma tin de sport o sa fie bine..am un drum lung snt constienta ,dar am incredere..
Astazi am facut 30 min push circuit 1+HIIT20 de la turbo fireb-)b-)b-)b-)dupa 5 min eram pe jos si cu limba de 1 m si nici aer nu mai aveam,dar nu m-am lasat am zis ca-l fac tot:D:D:D:Dsi am reusit..cu cateva opriri:>:>:>
De mancat,am mancat mai lejer azi,mai mult pepene rosu,iar seara am mancat cus cus cu atun si 1 rosie si am baut ceva apa cred ca vreo 2 l jumate,pana acum dar pana ma culc mai beau..
Am fost si la plaja azi si m-am balacit,ce bineeeeeeeeeeee ca nu-mi mai venea sa ies din apa..deci in final am avut o zi buna..un lucru nu-mi place , in fiecare dimineata maine si picioarele sunt umflate si le simt tare grele:-s:-s:-s:-sam citit pe net si trebuie sa beai ceai de ghimbir,bine erau mai multe ,dar in principiu de ala as vrea sa incerc..
Noapte buna jurnale si scumpa Ralucel..iti multumesc de vizita..pupici:-*:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<>:D<

diana87 06 sep 2013 22:38:32

Re: Jurnal diana87
 
Hi my dear..am trecut sa sterg praful de pe aici..pfff am ceva timp de cand nu am scris..in ultimul timp am trecut prin momente destul de dificile,decizii grele de luat si am fost un pic deprimata..plus am pus pe mine ceva kile,deci starea mea a fost naspa, naspa..dar mi-am revenit si am avut o saptamana buna,sport in fiecare zi si mancat sanatos..mi-am propus sa nu ma ating de nimic dulce cel putin 2 luni..primele zile au fost :-s:-s:-s:-s greleeeee,dar acum e mai bine..dupa 5 incerc sa nu mai mananc eventual daca mi se face foame ,mananc un fruct ceva,chiar daca nu e recomandat,prefer asta in loc de porcarii...nu stiu daca ma duc iarasi luni sa ma cantaresc ,ultima data eram cu rusii..nu stiu ori ma duc luni,ori ma duc peste inca 1 saptamana..voi vedea..aiurea e ca in casa am peste tot dulciuri,al meu sotior nu poate fara dulce ,plus ca ii mai am si pe fratisu si varu-su si trebuie sa le cumpar pt ca eu ma ocup de cumparaturi..in fine..inghit in sec si merg inainte,asa e cel mai bine,pt ca am un tel si vreau pana la ziua mea sa arat bine..stiu ca nu reusesc in atat de putin timp sa dau jos toata grasimea,dar eu am rabdare..si o sa-mi ating telul,de data asta DA...si nu mai fac prostia sa am cheat day..no more..in fine..ma duc sa fac o baie si poate iesim,ca aici e sarbatoare..noapte buna jurnale si poate o sa scriu mai des..pupicei:x:x:-*:-*:-*>:D<

diana87 19 oct 2013 22:25:22

Re: Jurnal diana87
 
Hellooooo my dear..Pfff de cand n-am mai dat pe aici ,s-a cam asternut praful..din pacate nu prea mai ma simt in stare sa scriu,cum viata noastra a luat o intorsatura de 180 d grade,deci nu prea ma chef de nimic..mi-as fi dorit sa ma inscriu si eu in concurs,dar cum din noiembrie o sa fiu mai mult pe drumuri nu as avea cum sa dau mereu raportul..DAR m-am inscris din nou la sala deja de 2 saptamani fac iarasi sport cate 2 ore pe zi..am grija cu mancarea si totul o sa fie bine..astazi sunt depre...si mai tre sa-mi apara si rusii,saptamana asta am avut pofta de dulce si am mancat kit-kat intr-o zi 45 g si in alta tot atata..bueno nu e un capat de tara tinand cont ca nu am mancat vre-o 2 saptamani nimic dulce..acuma deja parca nu mai am pofte..astazi am mancat chir foarte curat
dimineata apa ,dupa niste bobite de strugure+un bol lapte soia cu musli +fructe uscate..,la g1:4 mandarine mici..la pranz am mancat 200g perle de branza+salata de rosii cu ton scrus de ulei+1 piftea de carne d vita(la cuptor),g2:1 cana lapte de soia cu cicoare+2 pastilute de zaharina,plus mandarine..la cina piept de pui cu legume si mamaliga..
sunt multumita de mine astazi...ma bucur mai mult ca nu mai am pofte..
Maine vrea al meu print sa-i fac pizza..nu am facut de catev luni bune..deci maine pizza day..in fine deja e traziu si ma duc la culcare..sper sa scriu mai des..pupici


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:49:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO