forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal didienutza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-didienutza-3533.html)

zozolina 07 mai 2010 09:49:40

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 178594)
Ce distractiv trebuie sa fie pentru ea, sigur se fataie si ea pe acolo si da din fundulet.

daaaaaaaaaaaaaaaaaa....mai ales ca sunt oglinzi..si face tumbe singura..si face spagata de cand avea cateva luni..asa ii placea sa stea...;;)

ianna 07 mai 2010 18:26:44

Re: Jurnal didienutza
 
un weekend super didienutza>:D< fara prea multe excese:D

didienutza 08 mai 2010 06:53:55

Re: Jurnal didienutza
 
Merci, si voua la fel! Va pup!

didienutza 10 mai 2010 07:08:23

Re: Jurnal didienutza
 
Nu mai vreau week-end! Nu reusesc deloc sa nu trisez, mai ales in week-end......mi-am promis ca de ziua Deliei voi avea cu 10 kg in minus fata de cand am inceput dieta si...mai am 10 zile. Cum dau eu jos 3,5 kg in 10 zile? Offff, ma apuca disperarea....

ianna 10 mai 2010 07:37:34

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 181557)
Nu mai vreau week-end! Nu reusesc deloc sa nu trisez, mai ales in week-end......mi-am promis ca de ziua Deliei voi avea cu 10 kg in minus fata de cand am inceput dieta si...mai am 10 zile. Cum dau eu jos 3,5 kg in 10 zile? Offff, ma apuca disperarea....

termina tu ! si eu am vrut pana are Edy un an sa ajung la vechile kg....si uite ca fi`miu are un an si 3 luni si eu nici macar la 60 kg n-am ajuns:))dar,ca si tine, ar trebui sa zicem merci ca am scapat si doar de atatea kilograme si nu am pus inca pe atat ;)ca doar stii bine ca de pus se pun repedeeeeeeeeeeee....:((

fa o baita pe placul tau... scrub de cafea ai incercat? sa vezi ce piele faina iti lasa:x...linisteste-te si bucura-te de viata... acum serios... nu kilogramele ne fac pe noi mamici bune sau rele sau femei iubite ;)iar sexy putem fi si cu kilograme in plus;;) conteaza ptr cine vrei sa fi sexy:D;)

ai party mare de ziua Deliutzei? aveai ceva in cap la imbracaminte?

didienutza 10 mai 2010 10:04:39

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 181575)
termina tu ! si eu am vrut pana are Edy un an sa ajung la vechile kg....si uite ca fi`miu are un an si 3 luni si eu nici macar la 60 kg n-am ajuns:))dar,ca si tine, ar trebui sa zicem merci ca am scapat si doar de atatea kilograme si nu am pus inca pe atat ;)ca doar stii bine ca de pus se pun repedeeeeeeeeeeee....:((

fa o baita pe placul tau... scrub de cafea ai incercat? sa vezi ce piele faina iti lasa:x...linisteste-te si bucura-te de viata... acum serios... nu kilogramele ne fac pe noi mamici bune sau rele sau femei iubite ;)iar sexy putem fi si cu kilograme in plus;;) conteaza ptr cine vrei sa fi sexy:D;)

ai party mare de ziua Deliutzei? aveai ceva in cap la imbracaminte?

Ei, party cu familia si cativa prieteni....de imbracat vreau sa merg sambata sa vad ce imi cumpar...in afara de blugi si pantaloni de trening nu imi vin nici unele si incep si munca....neaparat trebuie sa imi iau de imbracat. Offff.....vreau sa fiu sexy in primul rand pentru mine, vreau sa fiu slaba si sanatoasa pentru mine si pentru puiul meu si....de ce nu, pentru un nou bb....as incerca asa peste vreun an, poate il conving si pe sot care tare nehotarat mai e...offffff

zozolina 10 mai 2010 10:55:28

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 181810)
Ei, party cu familia si cativa prieteni....de imbracat vreau sa merg sambata sa vad ce imi cumpar...in afara de blugi si pantaloni de trening nu imi vin nici unele si incep si munca....neaparat trebuie sa imi iau de imbracat. Offff.....vreau sa fiu sexy in primul rand pentru mine, vreau sa fiu slaba si sanatoasa pentru mine si pentru puiul meu si....de ce nu, pentru un nou bb....as incerca asa peste vreun an, poate il conving si pe sot care tare nehotarat mai e...offffff

Se pare ca nu sunt singura cu un sot nehotarat si eu mai vreau un bb si as vrea sa il proiectez pe la finele anului...sa fie diferenta mica..

ianna 10 mai 2010 15:36:49

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 181810)
Ei, party cu familia si cativa prieteni....de imbracat vreau sa merg sambata sa vad ce imi cumpar...in afara de blugi si pantaloni de trening nu imi vin nici unele si incep si munca....neaparat trebuie sa imi iau de imbracat. Offff.....vreau sa fiu sexy in primul rand pentru mine, vreau sa fiu slaba si sanatoasa pentru mine si pentru puiul meu si....de ce nu, pentru un nou bb....as incerca asa peste vreun an, poate il conving si pe sot care tare nehotarat mai e...offffff

pai daca ai ceva in cap ne poti pune ceva poze la attach si sa ne dam cu parerea...daca vrei

didienutza 11 mai 2010 07:18:42

Re: Jurnal didienutza
 
Naetaza fetelor! Nu prea am inteles, ce poze sa pun? Cu mine? Pai n-am nici una.....de cand sunt balena, evit pozatul, eu sunt cea care fac poze fiica-mi. Azi dimineata arata cantarul 79,5...cred ca ieri eram balonata, habar n-am.....de-ar tine cantarul cu mine si maine, schimb tickerul......pana atunci sper....si imi beau cafeaua. Va pup, o zi buna sa aveti!

ianna 11 mai 2010 07:29:18

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 183137)
Naetaza fetelor! Nu prea am inteles, ce poze sa pun? Cu mine? Pai n-am nici una.....de cand sunt balena, evit pozatul, eu sunt cea care fac poze fiica-mi. Azi dimineata arata cantarul 79,5...cred ca ieri eram balonata, habar n-am.....de-ar tine cantarul cu mine si maine, schimb tickerul......pana atunci sper....si imi beau cafeaua. Va pup, o zi buna sa aveti!

ma refeream la genuri de hainutze...sa te ajutam sa decizi pe care sa iei sau sa porti daca nu esti hotarata


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:11:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO