forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal didienutza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-didienutza-3533.html)

ianna 21 mai 2010 15:11:59

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 195627)
Buna fetelor, de azi am inceput munca, ieri a fost ziua fiica-mi si m-am cam bucurat de diverse bunatati, azi mergem la 2 Constantini, maine la o Elena...dar promit sa nu trisez prea mult. Azi dimineata arata cantarul 78,5.....inca nu schimb tickerul, sa mai vad vreo 2 zile asa si apoi fac schimbarea. Va pup, un week-end minunat sa aveti!


La multi ani printzesei:-*:-*:-*

si la multi ani si cunostintelor cu nume de C-tin si Elena>:D<

ai grija cu rasfatzul acu de sarbatori ...poate reusesti sa mentii 78.5:D

didienutza 26 mai 2010 08:20:15

Re: Jurnal didienutza
 
Ei, as fi vrut sa mentin 78,5 dar n-a mers. Atatea dulciuri si torturi si inghetate si-au spus cuvantul. De ieri gata, dieta. Pai nu se poate asa. am avut o zi greutatea asta si apoi m-am pus pe mancat ca nesatula.....ieri si azi imi arata cantarul 79,5.

ianna 27 mai 2010 04:38:24

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 200513)
Ei, as fi vrut sa mentin 78,5 dar n-a mers. Atatea dulciuri si torturi si inghetate si-au spus cuvantul. De ieri gata, dieta. Pai nu se poate asa. am avut o zi greutatea asta si apoi m-am pus pe mancat ca nesatula.....ieri si azi imi arata cantarul 79,5.

nu-i nimica las ca dai usor ca e pus acu ...proaspat kilogram:))

didienutza 02 iun 2010 15:25:44

Re: Jurnal didienutza
 
Buna fetelor!
De cand am inceput munca imi e cam greu sa intru pe forum.....cu dieta merge bine, mai ales ca in week-end am fost plecata la un curs la Bran si am mancat numai bunatati.....azi dimineata aveam 78,5....daca pana vineri se pastreaza greeutatea schimb ticker-ul.

ianna 03 iun 2010 15:35:31

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 207709)
Buna fetelor!
De cand am inceput munca imi e cam greu sa intru pe forum.....cu dieta merge bine, mai ales ca in week-end am fost plecata la un curs la Bran si am mancat numai bunatati.....azi dimineata aveam 78,5....daca pana vineri se pastreaza greeutatea schimb ticker-ul.

hehehe, felicitari!

sa bei multa apa..sa eviti dulciurile si se va mentine greutatea:D

didienutza 04 iun 2010 12:39:21

Re: Jurnal didienutza
 
Gata, schimb acusica.......de 3 zile o tot tin pe 78,5.
Un week-end fain va doresc, fara dulciuri si cu muuuuulta apa plata cu lamaie!

ianna 07 iun 2010 16:03:54

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 209707)
Gata, schimb acusica.......de 3 zile o tot tin pe 78,5.
Un week-end fain va doresc, fara dulciuri si cu muuuuulta apa plata cu lamaie!

BRAVO !!!! si la un cantar cat mai zgarcit;;)

Sibel H 16 iun 2010 17:55:10

Re: Jurnal didienutza
 
..:x..Salut!scumpa ce mai faci?...cum te descurci?...eu acum 2 zile am revenit in forum...te astept la o poveste...sa ai o seara placuta....:-*

didienutza 21 iun 2010 15:08:29

Re: Jurnal didienutza
 
Buna fetelor!
De cand am inceput munca nu prea mai am timp sa intru....dar vin acum cu o veste buna....am trecut de pragul de 78....sa vedem, sper cat de curand sa anunt un 77,5....deocamdata schimb la 78. Va pup!

jolye79 21 iun 2010 21:52:24

Re: Jurnal didienutza
 
Citat:

Anterior postat de didienutza (Post 227297)
Buna fetelor!
De cand am inceput munca nu prea mai am timp sa intru....dar vin acum cu o veste buna....am trecut de pragul de 78....sa vedem, sper cat de curand sa anunt un 77,5....deocamdata schimb la 78. Va pup!

Bravo!!! Si te asteptam cu vesti din ce in ce mai bune!


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:47:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO