forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal doinapaula (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-doinapaula-11271.html)

happygirldiana 14 mar 2012 09:49:30

Re: Jurnal doinapaula
 
Buna dimineata,Doina!>:D<
E buna lintea, super!
Sa ai o zi buna de amidonuri!:-*

Alynuta 14 mar 2012 09:52:29

Re: Jurnal doinapaula
 
Buna dimineata si bun venit printre slabute,sau viitoare slabute;)
Impreuna slabitul va fi mult mai usor:)
Te pup si succes. Ce dieta ti?

doinapaula 14 mar 2012 10:43:37

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 980316)
Buna dimineata si bun venit printre slabute,sau viitoare slabute;)
Impreuna slabitul va fi mult mai usor:)
Te pup si succes. Ce dieta ti?

Buna dimineata si tie Alynuta!Tin de 10 zile Rina cu care am slabit 2 kg pana acum.Sper sa reusesc sa mai dau jos vreo cateva,dar parca de cateva zile stau pe loc.Sa vedem....

Alynuta 14 mar 2012 10:59:07

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 980410)
Buna dimineata si tie Alynuta!Tin de 10 zile Rina cu care am slabit 2 kg pana acum.Sper sa reusesc sa mai dau jos vreo cateva,dar parca de cateva zile stau pe loc.Sa vedem....

Doar scria Rina la datele tale:D, n-am vazut:)
Multe fete vad ca tin acum Rina. Nu-ti fa probleme daca stagnezi,poate-si da drumul mai incolo si merita asteptarea;)

doinapaula 14 mar 2012 12:57:27

Re: Jurnal doinapaula
 
Gata,am papat si linte;)E bunicica:),dar mai buna era fasolica....:)Nu stiu de ce ma simt asa ametita.....astenia de primavara:-/Chiar imi este rau....:(Si am mancat si pe foame....si ma doare si burta acum.....naspa.

Alynuta 14 mar 2012 13:02:53

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 980686)
Gata,am papat si linte;)E bunicica:),dar mai buna era fasolica....:)Nu stiu de ce ma simt asa ametita.....astenia de primavara:-/Chiar imi este rau....:(Si am mancat si pe foame....si ma doare si burta acum.....naspa.

Cum ai facut lintea? scazuta? sau ciorbica?Eu ciorbita am facut deocamdata , si-mi place f. mult;)
Si mie mi-e cam rau de-o sapt. nu stiu care sa fie cauza., am impresia ca am cam invatat stomacul fara carne , si daca-i dau nu-i mai place, chiar nu stiu.

doinapaula 14 mar 2012 13:38:08

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 980703)

Cum ai facut lintea? scazuta? sau ciorbica?Eu ciorbita am facut deocamdata , si-mi place f. mult;)
Si mie mi-e cam rau de-o sapt. nu stiu care sa fie cauza., am impresia ca am cam invatat stomacul fara carne , si daca-i dau nu-i mai place, chiar nu stiu.

Lintea am facut-o scazuta.Eu am si niste probleme cu calciul,sunt si putin anemica si cred ca de asta ma simt naspa.Lasa ca trece;)Orice se face cu putin sacrificiu:)Cred ca e normal sa ne simtim putin altfel,pana se obisnuieste organismul.

polyana 14 mar 2012 14:38:27

Re: Jurnal doinapaula
 
Buna Doina, si bine ai venit! >:D<avem cam aceleasi masuri si m-am gandit ca, poate ma primesti si pe mine pe langa tine....asa o sa fiu si eu mai motivata si o a slabim impreuna!!!
ma ispiteste si pe mine putin "RINA", numai ca, nu prea ma incadrez in programul ei...
si pe mine ma intereseaza cafeaua asta verde, as incerca sa vad daca merge, dar nu stiu de unde s-o iau.

sa ai o zi minunata!>:D<:-*

doinapaula 14 mar 2012 15:56:24

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de polyana (Post 980899)
Buna Doina, si bine ai venit! >:D<avem cam aceleasi masuri si m-am gandit ca, poate ma primesti si pe mine pe langa tine....asa o sa fiu si eu mai motivata si o a slabim impreuna!!!
ma ispiteste si pe mine putin "RINA", numai ca, nu prea ma incadrez in programul ei...
si pe mine ma intereseaza cafeaua asta verde, as incerca sa vad daca merge, dar nu stiu de unde s-o iau.

sa ai o zi minunata!>:D<:-*

Bine ai venit in casuta mea!Mie Rina mi s-a parut cea mai avantajoasa dieta,in sensul ca mananci bine si sanatos si poti sa si slabesti.In ce priveste cafeaua verde...eu am primit un email de la o firma care vinde asa ceva....dar cand am citit ce inseamna procesul de decofeinizare:-o.....m-am lasat pagubasa.Nu voi consuma asa ceva.

Alynuta 15 mar 2012 08:06:29

Re: Jurnal doinapaula
 
Citat:

Anterior postat de doinapaula (Post 980760)
Lintea am facut-o scazuta.Eu am si niste probleme cu calciul,sunt si putin anemica si cred ca de asta ma simt naspa.Lasa ca trece;)Orice se face cu putin sacrificiu:)Cred ca e normal sa ne simtim putin altfel,pana se obisnuieste organismul.

Buna dimineata
eu cred c-am descoperit cauza raului meu.Mananc seara seminte de fl.soarelui(asta asa sa scap de alte ispite,caci seara la tv.simt o nevoie de nestapanit de a rontai:D)Si cred c-am abuzat de ele,si fierea imi face nazuri.
Maine imi fac si eu o ciorbita de linte,;)
apoi voi incerca si scazuta:-*
Te pup si o zi frumosa:)
Poly :-*>:D<,ne cam intalnim peste tot:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:06:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO