forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal emilia banigata (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-emilia-banigata-10570.html)

emilia banigata 08 nov 2011 20:04:28

Jurnal emilia banigata
 
salut>:D< sint emilia sint o bunicutab-) si sintf fericita ca am dat de voi.sper sa ma a jutati sa scap de sunculitelepe care le portcu mindrie:))....aaaaa..am 51ani 1.56m si 59kg..nu e grav..dar am toate sansele sa fie:((....am luat masuri:-/...drastice:(( de 3 zile pap tarite de griu:))..sint sigura ca nu e o solutie buna:-/..de aceea astept sfaturi...:x

rubiciu 08 nov 2011 20:06:11

re: Jurnal emilia banigata
 
sportul si un regim alimentar sanatos iti vor rezolva probleme:)

rozica1965 08 nov 2011 20:09:42

Re: slabire rapida
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 839775)
salut>:D< sint emilia sint o bunicutab-) si sintf fericita ca am dat de voi.sper sa ma a jutati sa scap de sunculitelepe care le portcu mindrie:))....aaaaa..am 51ani 1.56m si 59kg..nu e grav..dar am toate sansele sa fie:((....am luat masuri:-/...drastice:(( de 3 zile pap tarite de griu:))..sint sigura ca nu e o solutie buna:-/..de aceea astept sfaturi...:x

Buna Emilia bunicuta.........sa iti traiasca nepoteii.....>:D<.si bine ai venit.
Taratele nu sunt o solutie,trebuie doar sa elimini din alimentatie fainoase,cartofi,orez,dulciuri ,sucuri.Te astept la Slabute si la 40 de ani. Iar 59 de kg nu sunt ''sunculite''...................:-o:-o>:D<

rozica1965 08 nov 2011 20:11:01

Re: Jurnal emilia banigata
 
Banigata e un nume sau doar alipirea cuvintelor si inseamna ca esti ''de bani gata''?:))

GinaViesianu 09 nov 2011 16:43:38

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 839781)
Banigata e un nume sau doar alipirea cuvintelor si inseamna ca esti ''de bani gata''?:))


Eram si eu in trecere, rasfoind sub noi si am dat peste raspunsul tau...m-ai facut sa zambesc Rozica:)) multumesc

Emilia, succes!

Roxii 09 nov 2011 17:48:49

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 839775)
salut>:D< sint emilia sint o bunicutab-) si sintf fericita ca am dat de voi.sper sa ma a jutati sa scap de sunculitelepe care le portcu mindrie:))....aaaaa..am 51ani 1.56m si 59kg..nu e grav..dar am toate sansele sa fie:((....am luat masuri:-/...drastice:(( de 3 zile pap tarite de griu:))..sint sigura ca nu e o solutie buna:-/..de aceea astept sfaturi...:x

Bine ati venit si felicitari pentru nepotei.>:D< A manca numai tarate de grau nu este o solutie. Trebuie doar sa aveti grija la alimentatie si totul va fi bine. Nu trebuie sa tineti o cura ci sa va schimbati alimentatia, sa mancati sanatos, iar kg vor zbura singure. Eliminati dulciurile, sucurile(chiar si cele naturale din comert), prajelile, grasimile rele, cartofii si produsele de fast food si patiserie. Mancati paine, orez si paste integrale in locul celor din faina alba si consumati`le cat mai rar, combinate cu legume, nu cu carne/branza. Mult succes!>:D<

emilia banigata 09 nov 2011 17:50:49

Re: Jurnal emilia banigata
 
e numele meu de fata ....pacat ca nu a fost un nume predestinat....in schimb sint fericita...cu sotul care il am si de copii nu mai spun.....iar nepotelul nu mai zic ...din nefericire sint amindoi copii departe de mine...e o mana cereasca ca am dat peste voi ...sint sigura ca in compania voastra nu osa ma simt atit de singura si neajutorata....hai gata cu milogeala!!!!!dieta mea se pare ca functioneaza ,e a4 zi si am dat jos aprox 1kg mai am 4kg si pina la craciun vreau sa fac loc la altele hahaha...glumesc!!!!!!!

emilia banigata 10 nov 2011 21:24:34

Re: Jurnal emilia banigata
 
astazi am fost f deprimatax-(x-(x-(.......:-bd

emilia banigata 10 nov 2011 21:26:03

Re: Jurnal emilia banigata
 
multumesc ptr sfaturi si sustinere

Roxii 10 nov 2011 23:25:26

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 842096)
astazi am fost f deprimatax-(x-(x-(.......:-bd

Ce anume ati patit de v`a deprimat? :-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:43:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO