forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal emilia banigata (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-emilia-banigata-10570.html)

Jayen 11 nov 2011 13:04:02

Re: Jurnal emilia banigata
 
Buna Emilia,bine ai venit!Tinand cont ca aveti putine kg de pierdut,o alimentatie sanatoasa si putin sport(chiar si mersul zilnic)va poate ajuta sa slabiti pana de craciun,exact cum au spus si fetele.Daca va pot ajuta cu ceva,sunt pe aici mai mereu :).O zi buna!

emilia banigata 13 nov 2011 11:26:25

Re: Jurnal emilia banigata
 
abstinenta:((:((:((de la dulciuri ....cafea...tigari ...x-(x-(x-(nu crezi ca am destule motive????dar mi a trecut>:D<>:D<>:D<cind am vazut cintarul!!!!!1.200kg in 7 zile>:D<>:D<>:D<

emilia banigata 13 nov 2011 11:29:15

Re: Jurnal emilia banigata
 
multumesc jayen ptr sustinere:x:x:xsint hotarita de data asta sa merg pina la capat cu dieta:):):)

Roxii 13 nov 2011 12:05:25

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 843937)
abstinenta:((:((:((de la dulciuri ....cafea...tigari ...x-(x-(x-(nu crezi ca am destule motive????dar mi a trecut>:D<>:D<>:D<cind am vazut cintarul!!!!!1.200kg in 7 zile>:D<>:D<>:D<

Cafeaua nu trebuie eliminata daca nu doriti. Ea nu afecteaza dietei, ba chiar timp de 3 ore de cand ati baut cafea organismul arde cu 25% mai multe calorii. Eventual daca vreti o puteti inlocui cu cea fara cofeina. :) Cat despre dulciuri, la fel, le puteti inlocui cu 2 patratele de ciocolata cu peste 70% cacao, fructe, bomboane solano.. Felicitari pentru kg pierdut>:D<

deadcountess 13 nov 2011 12:18:23

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de rubiciu (Post 839778)
sportul si un regim alimentar sanatos iti vor rezolva probleme:)

Foarte simplu cand ai 16 ani. Dar o persoana de 50 de ani ar trebui sa discute cu un medic inainte de a se apuca de sport.

Roxii 13 nov 2011 12:26:19

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 843965)


Cafeaua nu trebuie eliminata daca nu doriti. Ea nu afecteaza dietei, ba chiar timp de 3 ore de cand ati baut cafea organismul arde cu 25% mai multe calorii. Eventual daca vreti o puteti inlocui cu cea fara cofeina. :) Cat despre dulciuri, la fel, le puteti inlocui cu 2 patratele de ciocolata cu peste 70% cacao, fructe, bomboane solano.. Felicitari pentru kg pierdut>:D<

Am uitat sa precizez.. cafeaua nu dauneaza dietei daca este bauta fara zahar, eventual cu indulcitori. :)

emilia banigata 13 nov 2011 17:53:13

Re: Jurnal emilia banigata
 
rozica cum ai reusit performanta sa slabesti atit...bravoooo .....

emilia banigata 13 nov 2011 17:54:59

Re: Jurnal emilia banigata
 
merci...roxi....fercitaaaaa....te iubesc...

emilia banigata 13 nov 2011 18:13:16

Re: Jurnal emilia banigata
 
multumesc gina la fel si tie..

emilia banigata 13 nov 2011 18:18:11

Re: Jurnal emilia banigata
 
ms ptr incurajare ...sper sa fie asa...e prima data cind inccerc sa slabesc ...


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:29:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO