forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal emilia banigata (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-emilia-banigata-10570.html)

rozica1965 13 nov 2011 18:34:56

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 844084)
rozica cum ai reusit performanta sa slabesti atit...bravoooo .....

Buna Emilia:-*. Cum am reusit?...........Practic in 7 luni am dat jos 56 de kg doar eliminand painea,dulciurile,sucurile,cartofii,orezul. Am avut grija la combinarea alimentelor.Cu sportul nu m-am omorat,eram anchilozata 90%......Dupa un timp am facut cate 20 min pe zi de bicicleta.Anul asta nu am reusit mai nimc,doar cateva kg,dar nici nu am mai tinut strict.Acum astept un impuls sa ma apuc iar de treaba.:-*

rozica1965 13 nov 2011 18:36:07

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 844094)
ms ptr incurajare ...sper sa fie asa...e prima data cind inccerc sa slabesc ...

Mai Emilia.....eu tot nu inteleg cum de te vezi tu grasa........:-/:-/:-/:-/

Roxii 13 nov 2011 20:37:21

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 844085)
merci...roxi....fercitaaaaa....te iubesc...

Cu multa placere! >:D< Ma bucur ca sunteti mai fericita! :-* Oricum dumneavoastra nu aveti mari probleme cu greutatea, alea cateva kg imediat vor zbura, deci nu va chinuiti organismul cu diete nenorocite, trebuie doar sa micsorati cantitatea de mancare si sa evitati unele alimente sau doar sa le gustati si veti slabi>:D< Sper ca ati renuntat la cura aceea draconica cu boabe de grau sau ceva de genul:-?

emilia banigata 17 nov 2011 18:29:38

Re: Jurnal emilia banigata
 
desi m am scapat la o bucatica de placinta#:-s#:-s#:-scintarul a fost f bun :x:x:x:xcu mine si dupa 10 zile de regim>:D<>:D<>:D<mi a aratat ca s a mai dus 1kg:x:x:xsint bucuroasa...uraaaaaa!!!!

emilia banigata 20 nov 2011 09:09:03

Re: Jurnal emilia banigata
 
pai sa ti explic...nu este o toana e ceva serios ptr mine....toata viata mea am avut 53 ...55kg ...de un an de zile mai precis de cind am intrat la menopauzaam inceput sa ma ingras progresivpina aproape de 60 si nu aveam nici un semn ca m as opri....in ciuda faptuluica nu sint o gurmanda...iar de activitate nu duc lipsa...ptr ca traiesc la taraasa ca m am gindit sa iau masuri pina nu e mai grav!!!!!te pup rozica si te rog sa ma sustii avind in vedereca ai vechime in domeniu.....!!!!!

emilia banigata 20 nov 2011 09:13:22

Re: Jurnal emilia banigata
 
de felul meu nu sint o gurmanda....dar de la 53....55kg la aprox 60 e un soc....iar ce i mai rau e ca pling dupacite o hainuta draga mie si care nu omai pot imbraca...pupici roxi!!!!!

emilia banigata 23 nov 2011 21:43:51

Re: Jurnal emilia banigata
 
[*10*]salut:-hunde sinteti slabutelor????? v am cautat....i am need you[*7*]

rozica1965 23 nov 2011 21:46:58

Re: Jurnal emilia banigata
 
Buna Emilia. Vezi ca ti-am acordat prietenia.:-*

rozica1965 23 nov 2011 21:50:18

Re: Jurnal emilia banigata
 
Citat:

Anterior postat de emilia banigata (Post 850804)
pai sa ti explic...nu este o toana e ceva serios ptr mine....toata viata mea am avut 53 ...55kg ...de un an de zile mai precis de cind am intrat la menopauzaam inceput sa ma ingras progresivpina aproape de 60 si nu aveam nici un semn ca m as opri....in ciuda faptuluica nu sint o gurmanda...iar de activitate nu duc lipsa...ptr ca traiesc la taraasa ca m am gindit sa iau masuri pina nu e mai grav!!!!!te pup rozica si te rog sa ma sustii avind in vedereca ai vechime in domeniu.....!!!!!

Emilia draga,eu te sustin,fiecare are o viziune asupra corpului sau.......Eu una,nu te vad grasa si cred ca majoritatea fetelor au parerea asta. Deci stai la tara........imi place si mie la tara,dar eu ma duc din doua in doua saptamani.:-*:-*

emilia banigata 27 nov 2011 10:35:47

Re: Jurnal emilia banigata
 
ms ptr ca esti prietena mea[*floare-tie*].ptr mine esti cel mai bun ex si asta ma motiveaza>:D<>:D<>:D<>:D<numai ca sint cam descurajata :-/:-/:-/:-/dupa ce am slabit 2kg in saptamina aceasta nu am dat jos nici un gram :((:((:((:((:((:((:((oare de ce


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:12:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO