forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal gabidari (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-gabidari-10616.html)

gabidari 26 nov 2011 10:44:27

Re: Jurnal gabidari
 
la mine azi e inceput de saptamina,am inceput deci in forta cu 1 ora de aerobic dar de luni merg la sala de fitnes,simt ca trebuie sa schimb exercitiile ca deja nu mai dau randament:))
am calculat caloriile pe zi dar cu mare greu ajung la 1000 ...oare e ok?? desi nu imi place sa calculez ce maninc ...poate ca ar trebui sa o fca... am sa urmaresc citeva zile acest lucru si ma mai documentez..sa vad ce si cum!!

porumbita 28 nov 2011 09:07:56

Re: Jurnal gabidari
 
am poposit si in jurnalul tau ...sa citesc mai multe lucruri despre tine ...am vazut ca avem aceeasi varsta ....si ca ai tinut un regim disociat ....poate imi poti impartasi si mie din secretele acestui regim ...si despre gandirea pozitiva ....eu am doua domnisoare maricele care in ianuarie implinesc 18 si 14 ani ...caprite cu coarne amandoua ...si sunt tare mandra de ele ....

gabidari 28 nov 2011 09:26:50

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 860109)
am poposit si in jurnalul tau ...sa citesc mai multe lucruri despre tine ...am vazut ca avem aceeasi varsta ....si ca ai tinut un regim disociat ....poate imi poti impartasi si mie din secretele acestui regim ...si despre gandirea pozitiva ....eu am doua domnisoare maricele care in ianuarie implinesc 18 si 14 ani ...caprite cu coarne amandoua ...si sunt tare mandra de ele ....

sa iti traiasca fetele ,:-*ai dece fi mindra ca esti o mama tinara si frumoasa cu fete mari!!!
mie regimul ala mi-a prins foarte bine,si cam toate prietenele mele care l-au tinut au avut rezultate ..la mine daca il tin acum slabesc 1 kg in pria zi apoi nimic..pauza asa ca m-am gindit sa mai schimb si eu cite ceva!!

porumbita 28 nov 2011 09:43:20

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de gabidari (Post 858121)
la mine azi e inceput de saptamina,am inceput deci in forta cu 1 ora de aerobic dar de luni merg la sala de fitnes,simt ca trebuie sa schimb exercitiile ca deja nu mai dau randament:))
am calculat caloriile pe zi dar cu mare greu ajung la 1000 ...oare e ok?? desi nu imi place sa calculez ce maninc ...poate ca ar trebui sa o fca... am sa urmaresc citeva zile acest lucru si ma mai documentez..sa vad ce si cum!!

daca esti cumva inscrisa in concurs trebuie sa ai minim 1100 ...:D

gabidari 28 nov 2011 09:46:01

Re: Jurnal gabidari
 
nu sint inscrisa in concurs...eu cu galeria de pe margine...si cu sustinerea morala!!!:))

porumbita 28 nov 2011 09:48:50

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de gabidari (Post 860172)
nu sint inscrisa in concurs...eu cu galeria de pe margine...si cu sustinerea morala!!!:))

A...ok....asta da ...avem nevoie ...si voi incepe si eu sa iti iau exemplul ...sa gandesc pozitiv....:D

gabidari 28 nov 2011 10:01:44

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 860174)

A...ok....asta da ...avem nevoie ...si voi incepe si eu sa iti iau exemplul ...sa gandesc pozitiv....:D

bravo//..ai s avezi ce multe poti schimba singura in viata ta...nu stiu daca ai citit dincolo ,am scris despre acea propozitie care trebuie spusa zilnic pt ati schimba infatisarea ..sa arati mai tinara cu 15 ani?? Si sint atit de multe alte lucruri pe care le putem face... eu m-am vindecat de multe boli am mai scris doar prin gindire si doctorii le-au numit minuni,dar nu sint minuni sint lucruri pe care le putem face cu totii daca stim sa ne folosim cum trebuie de ceea ce Dumnezeu ne-a dat cel mai de pret..GINDIREA!!
cu siguranta si tu poti ...toti putem..impreuna putem sa ne ajutam sa ne schimbam zilnic gindurile si sa facem viata asta foarte frumoasa si plina de abundenta...e infinita si pt toata lumea!!:-*

porumbita 28 nov 2011 10:08:56

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de gabidari (Post 860191)
bravo//..ai s avezi ce multe poti schimba singura in viata ta...nu stiu daca ai citit dincolo ,am scris despre acea propozitie care trebuie spusa zilnic pt ati schimba infatisarea ..sa arati mai tinara cu 15 ani?? Si sint atit de multe alte lucruri pe care le putem face... eu m-am vindecat de multe boli am mai scris doar prin gindire si doctorii le-au numit minuni,dar nu sint minuni sint lucruri pe care le putem face cu totii daca stim sa ne folosim cum trebuie de ceea ce Dumnezeu ne-a dat cel mai de pret..GINDIREA!!
cu siguranta si tu poti ...toti putem..impreuna putem sa ne ajutam sa ne schimbam zilnic gindurile si sa facem viata asta foarte frumoasa si plina de abundenta...e infinita si pt toata lumea!!:-*

In mare parte si eu sunt o persoana care gandeste pozitiv ...avand in vedere foarte multe incercari ale vietii pe care le-am trecut cu bine ...si toate astea doar datorita gandirii pozitive...
insa mai am de lucru...sa pot face asta tot timpul...

gabidari 28 nov 2011 10:18:50

Re: Jurnal gabidari
 
:)):))
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 860213)

In mare parte si eu sunt o persoana care gandeste pozitiv ...avand in vedere foarte multe incercari ale vietii pe care le-am trecut cu bine ...si toate astea doar datorita gandirii pozitive...insa mai am de lucru...sa pot face asta tot timpul...

da stiu ce spui..si mie mi-au luta cam 8 luni sa scap de gindurile negative,si sa am o gindire curata si pozitiva,bien ca mai am mici scapari ca doar traim printre oameni de tot felul si imi mai sare si mie mustarul ,nu pot fi mereu buna si iubitoare:)):)):)):)),dar incerc sa imi revin repede ,tocmai pt asta imi place sa vb zilnic cu prietenele sa tin seminarii ,pt ca in felul asta invat si eu si ele sa gindim mereu pozitiv!!>:D<

porumbita 28 nov 2011 10:23:25

Re: Jurnal gabidari
 
Citat:

Anterior postat de gabidari (Post 860234)
:)):))
da stiu ce spui..si mie mi-au luta cam 8 luni sa scap de gindurile negative,si sa am o gindire curata si pozitiva,bien ca mai am mici scapari ca doar traim printre oameni de tot felul si imi mai sare si mie mustarul ,nu pot fi mereu buna si iubitoare:)):)):)):)),dar incerc sa imi revin repede ,tocmai pt asta imi place sa vb zilnic cu prietenele sa tin seminarii ,pt ca in felul asta invat si eu si ele sa gindim mereu pozitiv!!>:D<

Cand ai timp ..poti trece prin jurnalul meu pt a ne cunoaste mai bine ...si poate incercam sa ne sustinem reciproc ...binenteles ...esti deja avansata in ale gandirii pozitive ...eu cum spuneam ....mai am de lucru...dar vad ca totul merge spre bine ....>:D<:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:14:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO