forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Greeneyes (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-greeneyes-4041.html)

pety 21 iul 2010 14:18:50

Re: Jurnal Greeneyes
 
Buna,buna,buna!!!!Am vazut ca ai mai slabit!!Bravo,sunt mandra de tine !Sa o tii tot inainte dar fara tiramisu,ok?:DTe pup dulce!!

greeneyes 22 iul 2010 06:56:34

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de pety (Post 262253)
Buna,buna,buna!!!!Am vazut ca ai mai slabit!!Bravo,sunt mandra de tine !Sa o tii tot inainte dar fara tiramisu,ok?:DTe pup dulce!!

Multumesc Pety! Si eu sunt bucuroasa, mai ales ca parca uitandu-ma in urma la luna trecuta efortul nu a fost chiar asa de mare>:D<>:D<>:D<

lucia ely 22 iul 2010 07:47:21

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de greeneyes (Post 262919)
Multumesc Pety! Si eu sunt bucuroasa, mai ales ca parca uitandu-ma in urma la luna trecuta efortul nu a fost chiar asa de mare>:D<>:D<>:D<


buna>:D<
ce faci?ce planuri ai pentru azi?:)
O zi frumoasa iti doresc:*

miha1983 22 iul 2010 10:41:16

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de greeneyes (Post 262179)
Multumesc!
Eu sunt foarte bucuroasa.:D:D:D Aproape 5 kg intr-o luna in care nu am reusit intocmai ceea ce mi-am propus( a se intelege ca am avut si abateri de la regim gen tiramisu/inghetata) e foarte bine dupa parerea mea.
Imediat ce iau salariu ma duc sa mi-l cumpar; sper sa mai fie in magazin si sa nu trebuiasca sa ma reorientez:)

felicitari pentru -5 kg, e foarte bine. sper sa te ambitionezi si pe mai departe.

greeneyes 22 iul 2010 14:58:19

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 262930)
buna>:D<
ce faci?ce planuri ai pentru azi?:)
O zi frumoasa iti doresc:*

Multumesc, asemenea!
Pai nu am cinestie ce planuri....jobul imi mananca cam toata ziua - plec la 7 dimineata ma intorc acasa la 7-8 seara.
In schimb astept cu nerabdare weekendul, pt ca am ceva restante la somn de recuperat:D:D:D

greeneyes 22 iul 2010 15:00:34

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de miha1983 (Post 263212)
felicitari pentru -5 kg, e foarte bine. sper sa te ambitionezi si pe mai departe.

Pai sper sa reusesc si de acum incolo, pt ca asta sper sa fie inceputul. Primul meu targhet este 90 de kg; dupa aceea vom mai vedea. Nu-mi doresc imposibilul, dar nici usor nu cred ca va fi.

greeneyes 03 aug 2010 09:29:45

Re: Jurnal Greeneyes
 
Sunt aproape 2 saptamani de cand nu am mai scris.... am mai intrat din cand in cand de am mai citit, dar pur si simplu nu am mai avut dorinta de a scrie:(
Sa nu fiu inteleasa gresit, in astea doua saptamani am fost atenta cu ce am mancat si am continuat sa scad, de dimineata aveam 113,6 si sunt multumita de asta, fiindca continui sa scad cu aprox 1kg pe saptamana.
Nu stiu de ce am starea asta, poate de la caldura sau de la faptul ca nu mi-am luat inca concediu.
Nu mi-am facut cadoul promis atunci cand am scazut 5 kg pentru ca nu au mai ramas banuti pt el, dar nu sunt trista din cauza asta, mi-e suficient ca au inceput sa fluture un pic hainele pe mine.
Sper sa ies cat mai curand din starea asta de moleseala/amorteala si sa nu fiu contagioasa si pentru cei din jurul meu.

pety 03 aug 2010 16:59:04

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de greeneyes (Post 275961)
Sunt aproape 2 saptamani de cand nu am mai scris.... am mai intrat din cand in cand de am mai citit, dar pur si simplu nu am mai avut dorinta de a scrie:(
Sa nu fiu inteleasa gresit, in astea doua saptamani am fost atenta cu ce am mancat si am continuat sa scad, de dimineata aveam 113,6 si sunt multumita de asta, fiindca continui sa scad cu aprox 1kg pe saptamana.
Nu stiu de ce am starea asta, poate de la caldura sau de la faptul ca nu mi-am luat inca concediu.
Nu mi-am facut cadoul promis atunci cand am scazut 5 kg pentru ca nu au mai ramas banuti pt el, dar nu sunt trista din cauza asta, mi-e suficient ca au inceput sa fluture un pic hainele pe mine.
Sper sa ies cat mai curand din starea asta de moleseala/amorteala si sa nu fiu contagioasa si pentru cei din jurul meu.

Buna...si eu sper sa iesi din starea asta....multa bafta cu dieta...sa nu renunti,ok?Ce mai papi tu zilele astea?Poopici[*zambet-larg*][*56*]

greeneyes 04 aug 2010 07:32:04

Re: Jurnal Greeneyes
 
Citat:

Anterior postat de pety (Post 276501)
Buna...si eu sper sa iesi din starea asta....multa bafta cu dieta...sa nu renunti,ok?Ce mai papi tu zilele astea?Poopici[*zambet-larg*][*56*]

Multam de floricele!
Pai nu stiu nici eu ce mai mananc, mi-am completat ultimele zile in meniu...stiu ca as manca toata ziua pepene daca as putea, doar ca nu pot decat seara cand ajung acasa:)

greeneyes 06 aug 2010 04:11:43

Re: Jurnal Greeneyes
 
vacanta.... mai am o luna pana la ea....cred ca oboseala iincepe sa-si spuna cuvantul


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:26:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO