forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal-Ieucumine (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ieucumine-12179.html)

ieucumine 27 iun 2013 09:17:57

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de alinu0809 (Post 1273236)
Frate, mai traiesti? Mi-ai depasit recordul de disparitie, unde esti? Da-ne un semn de.. ceva! :)) >:D<


Hey,
Mai traiesc:)) Va citesc in fiecare zi, dar nu mai scriu la mine in jurnal. Cum mai esti? Nu mai vii aici cu retete de salate? :))

alinu0809 27 iun 2013 11:01:20

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1273253)
Hey,
Mai traiesc:)) Va citesc in fiecare zi, dar nu mai scriu la mine in jurnal. Cum mai esti? Nu mai vii aici cu retete de salate? :))

Pfiuh, bine ca esti in viata :))
Ce retete, ce salate.. noroc ca-mi face al meu de mancare, ca altfel as muri de foame pe undeva, pe sub o carte de germana. =))
Invat intens pentru un examen pe care il am la sfarsitul lunii august, ca sa pot pleca acasa, in vacanta, linistita si impacata. :))
Tu ce faci? Cum o duci?:> >:D<

ieucumine 27 iun 2013 13:11:47

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de alinu0809 (Post 1273307)
Pfiuh, bine ca esti in viata :))
Ce retete, ce salate.. noroc ca-mi face al meu de mancare, ca altfel as muri de foame pe undeva, pe sub o carte de germana. =))
Invat intens pentru un examen pe care il am la sfarsitul lunii august, ca sa pot pleca acasa, in vacanta, linistita si impacata. :))
Tu ce faci? Cum o duci?:> >:D<


Eu sunt mai bine, am mai dat putin jos, m-am mai disciplinat cu mancatul, o mai dau in bara cateodata, dar trece. In rest, ma indragostesc si imi trece repede, am fost la un fest la Cluj si acum ma refac:)) M-am reindragostit de Cluj si iar ma ia faza cu mutatul:))
Bafta cu examenele, eu am hotarat sa nu-mi dau licenta:)

alinu0809 28 iun 2013 09:43:16

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1273363)
Eu sunt mai bine, am mai dat putin jos, m-am mai disciplinat cu mancatul, o mai dau in bara cateodata, dar trece. In rest, ma indragostesc si imi trece repede, am fost la un fest la Cluj si acum ma refac:)) M-am reindragostit de Cluj si iar ma ia faza cu mutatul:))
Bafta cu examenele, eu am hotarat sa nu-mi dau licenta:)

E bine ca ai mai facut progrese, ma bucur pentru tine. Si te inteleg cand zici ca te indragostesti de Cluj, I mean let's face it. :D Abia astept sa ajung si eu prin Cluj pe la inceputul lui septembrie. :x Si de ce nu te muti daca iti place atat de tare? :D Si cum de te-ai hotarat sa nu iti dai licenta? Adica deloc deloc sau doar nu anul acesta? :-?

ieucumine 28 iun 2013 10:35:21

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de alinu0809 (Post 1273626)
E bine ca ai mai facut progrese, ma bucur pentru tine. Si te inteleg cand zici ca te indragostesti de Cluj, I mean let's face it. :D Abia astept sa ajung si eu prin Cluj pe la inceputul lui septembrie. :x Si de ce nu te muti daca iti place atat de tare? :D Si cum de te-ai hotarat sa nu iti dai licenta? Adica deloc deloc sau doar nu anul acesta? :-?

Nu ma lasa sa plec de la job. Se pare ca sunt competenta, dar nu se vede in mine dorinta de a avansa, ceea ce e adevarat, e o mega mancatorie intre manageri. Eu vreau sa ma mut la magazinul de acolo, cel putin pentru o perioada, ca sa nu ajung sa boschetaresc pana imi gasesc job.
De licenta nu m-am ocupat deloc, dar o sa stea o prietena pe capul meu sa o dau in toamna sau la anul. Pana atunci ma bag la alta faculta, ca imi trebuie pensie, deci o sa aleg o universitate cu cea mai mica taxa :))

ieucumine 03 iul 2013 17:07:08

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Deci ca sa ma laud si aici:
-mi-am luat alta bicicleta, una functionala de data asta
-plec 2 zile la my beloved Cluj
-particip la campionatul mondial de Dragon Boat de la Szeget la sf lunii. o sa fie complicat, ne ducem doar de fun, 10 fete care n-au pus mana pe vasla in viata lor si care o sa se antreneze pe Bega pana atunci:D
-m-am indragostit, de un tip pe care nu stiu cum il cheama, pe unde umbla, stiu unde lucreaza si mai stiu ca da si el semne cum ca m-ar placea :D
-cu mancarea stau bine, am avut o singura scapare in 3 saptamani, mi se trage de la indragosteala, am alte chestii la care ma gandesc.
So, in ultimul timp mi-am reamintit ca viata poate fi si super cateodata :D

Dona Clara 04 iul 2013 08:23:36

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1275453)
Deci ca sa ma laud si aici:
-mi-am luat alta bicicleta, una functionala de data asta
-plec 2 zile la my beloved Cluj
-particip la campionatul mondial de Dragon Boat de la Szeget la sf lunii. o sa fie complicat, ne ducem doar de fun, 10 fete care n-au pus mana pe vasla in viata lor si care o sa se antreneze pe Bega pana atunci:D
-m-am indragostit, de un tip pe care nu stiu cum il cheama, pe unde umbla, stiu unde lucreaza si mai stiu ca da si el semne cum ca m-ar placea :D
-cu mancarea stau bine, am avut o singura scapare in 3 saptamani, mi se trage de la indragosteala, am alte chestii la care ma gandesc.
So, in ultimul timp mi-am reamintit ca viata poate fi si super cateodata :D

Buna dimineata,

Felicitari! Ma bucur ca esti bine si ca viata e faina!

Astept sa te mai lauzi pe aici :)

Dona Clara 17 iul 2013 11:04:50

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Ce faci?

Mai esti in zona sau esti in zona si nu mai scrii deloc?

Hugs!

ieucumine 17 iul 2013 15:47:09

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Citat:

Anterior postat de Dona Clara (Post 1280199)
Ce faci?

Mai esti in zona sau esti in zona si nu mai scrii deloc?

Hugs!



Heeey,
Mai sunt in zona, va citesc zilnic dar nu am rabdare sa scriu meniuri sau pur si simplu sa zic ce mai fac.Sunt bine, stagnez pe undeva pe la 61 dar nu-mi mai bat capul. Saptamana viitoare particip la campionatul mondial de dragon boat de la Corporate Games iar la inceputul lui August plec la mare. And love is in the air :D

Rallara 29 iul 2013 21:33:59

Re: Jurnal-Ieucumine
 
Salut, iti returnez vizita, si ma bucur ca iti place Clujul.:)
Seara frumoasa!


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:29:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO