forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-leila87-drumul-spre-tinta-sigura-8195.html)

ella 78 28 iun 2011 20:04:35

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Buna frumoaso:-*:-*:-*.Cum e? Eu nu prea am cu ce ma lauda:-s vin rusii,eu dau iama prin dulapuri mi-e si ciuda mi-e si rusine dar parca am bolunzit:-o zau asa.Stiu ca nu e bine si tot acolo ma ducx-(.Acuu le-am terminat sa vad ce mai fac miine;).Aici e asa de cald....imi vine sa lesin si e si mai cald la munca:((.Vine ea iarna si-atunci o sa-mi fie dor de vara:D.Nu te preocupa pt kg tu mai ai atit de putin....sunt sigura ca ai sa le pierzi pina la sfirsitul verii .Eu in schimb am muuult de munca.Oricum sa dea Domnu sa fim puternice si sanatoase si sa reusim ce ne-am propus.Te pooop si te imbratisez:-*:-*:x:x>:D<>:D<

leila87 30 iun 2011 07:00:56

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Da si la mine au venit rusii ,astept sa treaca sa vad cate kg am.La noi nu a fost asa cald ,mie imi place la soare,la mare.
zilele trecute am papat foarte aiurea si mia fost si un pic rau din cauza rusiilor :D

ella 78 03 iul 2011 08:30:30

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Heiii frumoaso :D miine e ultima zi de concurs:) cum e ai tras linie?Eu per total sunt chiar multumita;) astept cu nerabdare pe urmatorul:D.Te pupicesc

leila87 03 iul 2011 09:22:31

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 708872)
Heiii frumoaso :D miine e ultima zi de concurs:) cum e ai tras linie?Eu per total sunt chiar multumita;) astept cu nerabdare pe urmatorul:D.Te pupicesc

bv k ai slabit, eu nu prea ,am ramas cam la celeasi kg nici nu pot sa imi dau seama ma voi cantari maine de dimi pt k doar ce au plecat rusii:D sper sa fie bine.oricum la ce prosti am papat nu e de mirare sa stagnez:((
pupici si eu:-*

ella 78 04 iul 2011 08:59:01

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Buna dimineata scumpi :D sa fie cu noroc sfirsitul de concurs:D

leila87 13 iul 2011 19:49:22

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 709952)
Buna dimineata scumpi :D sa fie cu noroc sfirsitul de concurs:D

nu prea a fost ma bucur pt tine k ai slabit.
As vrea sa ma inscriu si in concursul de toamna poate doresti si tu si facem o echipa ;)

leila87 18 iul 2011 00:49:58

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
cum nu am gasit sa fc echipa cu nimeni ,m-am decis sa particip singura mai bine zis sa lupt singura si de data asta va fi altceva .
Tinta e sigura si vreau rezultate :D
1 luna 2 kg :P

leila87 22 iul 2011 00:56:34

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
ajutor nu reusesc sa scap de afurisite 2 kg
inebunesc
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

leila87 31 iul 2011 16:47:09

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Multe zic si putine fc;).
Am un obraz gros de nesimtire.:((
Cu data de maine mi-am promis multe:
1.sa fiu ma i ordonata :),nu ca nu as fi,
2.sa ma opresc din :-omania cumaparaturilor.
3.sa nu mai mananc noapteax-( dupa ora 9 maxim,
4.sa slabesc 3 kg in luna asta.;)

leila87 31 iul 2011 16:48:30

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
de dimineata ma voi cantari sa vad cate kg am sigur,voi modifica tikerul si start la lupta k nu se mai poate .

ella 78 31 iul 2011 16:59:17

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 743153)
Multe zic si putine fc;).
Am un obraz gros de nesimtire.:((
Cu data de maine mi-am promis multe:
1.sa fiu ma i ordonata :),nu ca nu as fi,
2.sa ma opresc din :-omania cumaparaturilor.
3.sa nu mai mananc noapteax-( dupa ora 9 maxim,
4.sa slabesc 3 kg in luna asta.;)

Buna frumoaso:-*
Zici ca ai obraz gros??;;) sa-l vezi pe-al meu:-o....na acu ce sa zic n-am luat in greutate de cind s-a terminat concursu' da' nici n-am slabit un gram:">=(( si sincer mi-ar fi placut sa ma duc in tara cu mai putine kile:> dar asta e:D.Am vazut ca n-ai reusit sa intri in concurs,imi pare rau nici nu stiu ce au pierdut:P:-*:-* da' stii ce-ti zic? uite saptamina viitoare eu vin in romania si stau exact 2saptamini:(( dar cind ma intorc facem noi o gasca sa ne tinem pe linga concurs? ne-ar ramine 2 luni....o cooptam si Flor1ana ca ai vazut ca e fata de comitet;):-* si facem o gasca sa rupem gura tirgului ce zici?:-/

leila87 31 iul 2011 17:20:24

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 743160)
Buna frumoaso:-*
Zici ca ai obraz gros??;;) sa-l vezi pe-al meu:-o....na acu ce sa zic n-am luat in greutate de cind s-a terminat concursu' da' nici n-am slabit un gram:">=(( si sincer mi-ar fi placut sa ma duc in tara cu mai putine kile:> dar asta e:D.Am vazut ca n-ai reusit sa intri in concurs,imi pare rau nici nu stiu ce au pierdut:P:-*:-* da' stii ce-ti zic? uite saptamina viitoare eu vin in romania si stau exact 2saptamini:(( dar cind ma intorc facem noi o gasca sa ne tinem pe linga concurs? ne-ar ramine 2 luni....o cooptam si Flor1ana ca ai vazut ca e fata de comitet;):-* si facem o gasca sa rupem gura tirgului ce zici?:-/

Ar fi bine sa ne motivam eu nu stiu dak am luat in greutate trebuie sa vina si rusii dar maine de dimi ma cntaresc iar sa vad ce si cum,hainele imi vin ca si inainte dak era ceva simteam k ma tin.
Dar cert e k de maine ma tin frumos de treaba ,incerc, i-mi trebuie ambitie multa.

leila87 31 iul 2011 17:33:51

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
planul meu de atac suna cam asa:">:
-in fiecare saptamana voi scadea caloriile k 100
1. prima saptaman 1500 (-500g)
2.a doua saptamana 1400(-500g)
3.a treia saptamana 1300(-500g)
4.a patra saptamana 1200(-500g)

trbuie sa pap mese mai mici cantitativ pt k la mine sunt mari pana explodez
voi papa :
-2 feli de paine integrala pe zi sau cereale integrale
-dulciuri de casa light sau dietetice de 2 ori pe saptamana maxim
-mai putine frcte maxim 3 pe zi si acela k gustare sau de dimineata pe stomacul gol
-cafea 1 pe zi k foarte putin lapte 20 ml
-legume si salate cat mai multe
-250 de g iaurt 0.1 grasimi sau lapte 1.5 grasimi
-peste sau piept de pui fiert sau gratar 200 g /zi
-supe sau ciorbe
etc ,etc (papica sanatoas si mai putina cantitativ):P

leila87 31 iul 2011 17:40:17

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
si sport de 3- 4 ori pe saptamana ( k si pana acum)o sa bag mai mult mers pe jos :Dde l a munca pana acasa sunt cam 3 km ii voi fc pe jos cand nu sunt obosita.

leila87 01 aug 2011 08:48:52

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
De azi trebuie sa fiu tare si sa i-mi respect ideile .
Am nevoie de suport:D va rog si sustinere >:D<

andra_aly 01 aug 2011 22:37:33

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Succes scumpa:-* Sa aud numai vesti bune, da?>:D<
In ultima vreme nu am avut asa timp sa scriu, dar sa stii ca te-am citit. :-*
Te pup si succes!

ella 78 02 aug 2011 07:41:12

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Hei iubi cum e? Tu stii ca ai sustinerea mea mai ales ca stiu ca esti fata de cuvint si daca ti-ai promis ca ai s-o faci sunt sigura ca o sa-ti iasa....ce sport faci? mi imi place zumba de moooor:D si mai fac si taebo pt a-mi modela frumos corpusoru';):)) bine o sa mai caut eu cite ceva pt a mai varia un pic dar in mare cam pe asta ma axez:).Azi ce papi? ce faci frumos?Te pupicesc dulce fata frumoasa

leila87 02 aug 2011 08:29:16

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 744595)
Hei iubi cum e? Tu stii ca ai sustinerea mea mai ales ca stiu ca esti fata de cuvint si daca ti-ai promis ca ai s-o faci sunt sigura ca o sa-ti iasa....ce sport faci? mi imi place zumba de moooor:D si mai fac si taebo pt a-mi modela frumos corpusoru';):)) bine o sa mai caut eu cite ceva pt a mai varia un pic dar in mare cam pe asta ma axez:).Azi ce papi? ce faci frumos?Te pupicesc dulce fata frumoasa

La sala facem diversificat taebo ,zumba ,aerobic clasic ,saltele ,mingi si kangoo
In fiecare zi cate ceva:D.
Dar din cauza programului nu pot ajunge in fiecare zi :(.
Vreau sa fc ce mi-am propus ;),sa vedem ce iese pana la sf de saptamana ,acolo e greu:((

ella 78 04 aug 2011 07:47:07

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Ce face iubita?:D hai ce zici merge planul tau? hai zi-mi, fericita ca te tii ?eu am venit sa te salut ca miine plecam spre Romania si sa iti spun ca ne ''auzim'' peste app,2 saptamini si atunci vreau sa te ''vad'' topaind de fericire ca ai mai dat jos din kile:D Te pupicesc fata frumoasa:)

leila87 06 aug 2011 08:42:35

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Yupi o saptamana fara dulciuri ,oau ;).
Cam multe fructe ce e drept da cel putin stiu k am papat sanatos.
Cu ora 9 nu prea a fost ok am mai manca tsi pe la 11 da la nani am fost ceva de ora 2 :-s.
saptamana asta mai lucram la program si sper sa fie mai bn:D.
nu cred k am scazut in kg dar poate la sf se va misca cantarul:-/

leila87 06 aug 2011 08:43:51

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 747323)
Ce face iubita?:D hai ce zici merge planul tau? hai zi-mi, fericita ca te tii ?eu am venit sa te salut ca miine plecam spre Romania si sa iti spun ca ne ''auzim'' peste app,2 saptamini si atunci vreau sa te ''vad'' topaind de fericire ca ai mai dat jos din kile:D Te pupicesc fata frumoasa:)

sper sa fie asa sa mai topesc kg
dar vad k nu se misca cantarul mai deloc
pup si eu concediu placut:-*

ella 78 22 aug 2011 14:51:29

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Ce faci scumpica:) la mine gata concediul:(( m-am intors din Romania cu asa multe kg....de-mi vine sa-mi trag pumni si palme dar...asta e de azi sunt iar la regim si stil de viata sanatos:).Te astept pe la mine scumpica...eu m-am apucat sa tin concursu' da' pe linga ....stii tu cum zisei inainte de concediu...in seara asta imi scriu meniul si cu ajutorul calculatorului si-l copiez in jurnal....sper sa ma tin.....ba nu...trebuie sa ma tin si sa fiu cuminte ca-i mare bai.......te pupacesc mult si pe curind :D

leila87 23 aug 2011 03:05:58

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Am 10 zile de cand nu am papat nimik dulce si sunt tare mandra ;;)
Am 10 zile de cand mi-am luat un abonamet la sala privat si am dat jos 2 kg.
Am 10 zile de cand nu mai imi bat joc de mine prin a manca multe prosti.
Trebuie sa fiu tare de azi am meniu de 1100 calori si trebuie sa ma tin de el.
Nu trebuie sa amestec multe alimente la o singura masa.
sa reduc portiile.
poate voi reusi sa imi indeplinesc visul sa ajung la 54:P

ella 78 24 aug 2011 21:05:27

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
[*2*][*2*][*65*][*70*][*70*][*super*][*sarut*][*super*][*hug*]Bravoooo,fata vreau si eu.....pupicei pt o fata ambitioasa:-*:-*:-*:-*:-*:-*[*52*][*52*]

ella 78 26 aug 2011 15:22:45

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Hayyy ce faci draguta mea...cum merge?Te pupicesc dulce pe mai incolo....pooop

ella 78 29 aug 2011 13:30:26

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
sowww ce mai zici de bine si frumos? te pupicesc:D

leila87 30 aug 2011 13:14:46

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 773765)
sowww ce mai zici de bine si frumos? te pupicesc:D

Bine fc:),de cand nu mai sunt disperata cu caloriile parca merge mai bine mananc mai sanatos si gust si din ce imi place.
Incet, incet poate ajung la kg dorite.
La tine cum mai merge,ce mai fc ,cum mai e viata ta;).

ella 78 30 aug 2011 13:18:31

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
acum...maninc piept de pui cu rosii si salata:D
e a doua zi de dieta si e ok pina acum...
Sper sa pierd cele 11kg pina la craciun:D...incet,incet...acum tre sa ies frumoaso...ma duc la munca iar:((

leila87 01 sep 2011 15:30:11

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 774780)
acum...maninc piept de pui cu rosii si salata:D
e a doua zi de dieta si e ok pina acum...
Sper sa pierd cele 11kg pina la craciun:D...incet,incet...acum tre sa ies frumoaso...ma duc la munca iar:((

Cam acelasi meniu il am si eu salata k piept in fiecare zi .

ella 78 02 sep 2011 07:57:36

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 776800)
Cam acelasi meniu il am si eu salata k piept in fiecare zi .

eu mai schimb....pestisooor:D,out:D,pastee:D toate asezonate cu salataa:D dar ma axes mai mult pe proteine:D si tin in control carbo...sa fie putini;;).Te pooop iubita dulce de tot si ne mai auzim:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

leila87 09 sep 2011 16:36:05

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 777273)
eu mai schimb....pestisooor:D,out:D,pastee:D toate asezonate cu salataa:D dar ma axes mai mult pe proteine:D si tin in control carbo...sa fie putini;;).Te pooop iubita dulce de tot si ne mai auzim:-*:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

bv ai mai slabit un kg>:D<
eu tot ma chinui dar mereu o dau in bara .x-(
te pupacesc spor la ------------------kg;;)

ella 78 10 sep 2011 21:16:11

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 785542)

bv ai mai slabit un kg>:D<
eu tot ma chinui dar mereu o dau in bara .x-(
te pupacesc spor la ------------------kg;;)

De ce zici iubita ca nu reusesti:-/..ai meniurile salvate:-/ ca nu m-am uitat(din lipsa de timp:"> ) si daca am timp miine ma uit un pic peste ele si daca pot iti dau si o parere..sa vedem de ce nu vreax-( sa dea inapoi cintaru'...Lasa iubi ca-i venim noi de hac:D.Te pooop fata frumoasa...o duminica senzationala ca tine:-*:-*:-* si multumesc de urare...la fel si tie:-*:-*>:D<

leila87 14 sep 2011 17:27:27

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Of, nu inteleg oscilatile astea de kg asa de mari de la o zil a alta?
Cum de la 56 sa ajungi la 59 in 3 zile :-/,cert e ca trebuie sa imi si vina musafiri da parca prea mult .nici nuam fost cuminte zilele astea da totusi:-o.
Mi-am mai luat o luna la sala de privat pe 15 octomrie o sa fiu nasa sper sa fiu frumoasa si sa arat bn;;)

ella 78 24 sep 2011 08:02:12

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 790146)
Of, nu inteleg oscilatile astea de kg asa de mari de la o zil a alta?
Cum de la 56 sa ajungi la 59 in 3 zile :-/,cert e ca trebuie sa imi si vina musafiri da parca prea mult .nici nuam fost cuminte zilele astea da totusi:-o.
Mi-am mai luat o luna la sala de privat pe 15 octomrie o sa fiu nasa sper sa fiu frumoasa si sa arat bn;;)

Ce faci iubita?:DNu mai vii pe la noi? Nanasa mare sa-ti fie de bine!!! Frumoasa esti draga mea,esti trasnet....eu doar in vise ma mai vad asa:P>:).Iti urez sa ti se implineasca tot ce-ti doresti sa vii cu pozici de la nanasit...ca stii ca ne place:D;;).Pupiceeiiii:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

leila87 29 sep 2011 12:20:54

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Of nu reusesc sa dau kg jos deloc:-o
De la 1 ma alatur voua dinou m-am cam lasat pe tanjeala.
Te pup iubita si fi cuminte ;),eu nu am ambitie:P

leila87 04 oct 2011 18:05:46

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
m-am ingrasata enorm nu vreau sa ma mai uit in oglinda.
am pus cam 5 kg
acum ma apuc de treaba nu vreau sa mai vad nimic sunt extrem de trista:((

leila87 06 oct 2011 15:32:01

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Trebuie sa intru zilnic sa vb k voi .sa fiu tare;).
Sa vad fete care au reusit sa slabeasca k eu m-am culcat pe o ureche si uite unde am ajuns ,credeam k dak merg la sala si mananc ce vrau gata o sa ma mentin,da alimentatia e singura problema a ingrasarii (cel mai important factor este ce bagam in gura si cat si la ce ora)
Trebuie sa dau jos pana marti macar 1.500 .

ella 78 08 oct 2011 08:03:03

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 811145)
Trebuie sa intru zilnic sa vb k voi .sa fiu tare;).
Sa vad fete care au reusit sa slabeasca k eu m-am culcat pe o ureche si uite unde am ajuns ,credeam k dak merg la sala si mananc ce vrau gata o sa ma mentin,da alimentatia e singura problema a ingrasarii (cel mai important factor este ce bagam in gura si cat si la ce ora)
Trebuie sa dau jos pana marti macar 1.500 .

Eteee da' ce-ai facut mamica:-/.Hai ca se poate,stiu ca stii ce sa faci,vii sa postezi meniurile si le vedem impreuna:-/Baza mea sunt proteinele;)din brinzica tare(tip parmezan),din oua(albusul lor) si carnita de pui si de curcan asezonate cu salate de legume sau legume fierte sau la wook si pestut;).Cind faci meniul tre sa ai valori mari la proteine(asa mergi la sigur;) ) si mici sau foarte mici la carbo;;)(pe astea le gasesti in fructe sau articole de panificatie-dulciuri sau piine) asta nu inseamna ca nu tre sa mai consumi...dimpotriva...maninca fructele ca si gustare1 si piinica-integrala la micul dejun;) asa ai timp sa consumi carbo aia si sa slabesti sanatos si frumos.De sport nu spun nimic-mergi inca la sala nu:-/ deci esti ok la capitolul asta:D.Te pooop scumpica si sa auzim numai de bine:x:x:x>:D<>:D<>:D<

leila87 08 oct 2011 09:34:39

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 812430)
Eteee da' ce-ai facut mamica:-/.Hai ca se poate,stiu ca stii ce sa faci,vii sa postezi meniurile si le vedem impreuna:-/Baza mea sunt proteinele;)din brinzica tare(tip parmezan),din oua(albusul lor) si carnita de pui si de curcan asezonate cu salate de legume sau legume fierte sau la wook si pestut;).Cind faci meniul tre sa ai valori mari la proteine(asa mergi la sigur;) ) si mici sau foarte mici la carbo;;)(pe astea le gasesti in fructe sau articole de panificatie-dulciuri sau piine) asta nu inseamna ca nu tre sa mai consumi...dimpotriva...maninca fructele ca si gustare1 si piinica-integrala la micul dejun;) asa ai timp sa consumi carbo aia si sa slabesti sanatos si frumos.De sport nu spun nimic-mergi inca la sala nu:-/ deci esti ok la capitolul asta:D.Te pooop scumpica si sa auzim numai de bine:x:x:x>:D<>:D<>:D<

Iubita teoria o stiu ;;) ,practica ma omoara.
Am fost in concediu la munte si am mancat tot ce am vrut;) da cele 62 de kg erau si din cauza la rusi ,ieri m-am cantarit si aveam 58.600, e de bine oricum pana vineri trebuie sa am 56 inapoi asa zic eu:"> da nu cred:P.
Vad k nici tu nu ai slabit decat :)3 kg,si din cate spui esti constiincioasa ,te-ai mai cantarit?
Te pupic o sa postez meniurile zilnic poate ma ajuti unde gresesc>:D<

ella 78 20 oct 2011 09:29:05

Re: Jurnal Leila87 - Drumul spre tinta sigura
 
Citat:

Anterior postat de leila87 (Post 812483)
Iubita teoria o stiu ;;) ,practica ma omoara.
Am fost in concediu la munte si am mancat tot ce am vrut;) da cele 62 de kg erau si din cauza la rusi ,ieri m-am cantarit si aveam 58.600, e de bine oricum pana vineri trebuie sa am 56 inapoi asa zic eu:"> da nu cred:P.
Vad k nici tu nu ai slabit decat :)3 kg,si din cate spui esti constiincioasa ,te-ai mai cantarit?
Te pupic o sa postez meniurile zilnic poate ma ajuti unde gresesc>:D<

Da' ce-mi vad ochii:-ox-( din opt meniuri numa' 2 sunt peste 1100x-(=((=(( nu e bineeeeee=((.Ai valori mari la carbohidrati:-o si mici la proteine=((........eu nu zic sa maninci cit o fac eu pt ca ai sii vazut probabil si activitatea fizica:P dar....:-s TREBUIE sa ai peste 1100.Dimineata papa brinzica tare cu rosii sau pastrama slaba de curcan sau omleta din albus plus un ou intreg cu rosii,ardei,morcov si ce mai vrei tu...dar papa bine,mie imi plac si cerealele dar incerc sa le raresc acum,au multi carbo..dar o data, de 2 ori pe saptamina,merge;).
Gustare un fruct,ce vrei tu sa papi,dar sa fie,
prinzul-carnita de puiut sau curcan-la gratar-fiarta 200 gr asezonata cu salata sau legume fierte200-250gr
gustarea 2 migdale-au proteine:D,grasimi bune care ajuta la slabit si nu numai;) si carbo miiic,mic:D
Cina:ton100gr cu salata de orice fel:varza,rosii,verde
un ou si salata de care vrei tu,
salata cu 40gr brinza rasa deasupra......
Nu prea reusesc sa vad bine meniurile ca ma scoate din pagina cind dau anulare la copiatx-( dar e putin ce papi tu=((.Incearca sa vezi cam cit iti iese un meniu din ce ti-am zis eu sa papi si incearca sa maninci,iubita.Sport mai faci ,adevarat?
Ma duc sa ma mai uit o data si revin daca e cazul.Pupicei draga mea si un meniu cit mai sanatos iti urez!!!:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:32:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO