forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Madalina Nenciu (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-madalina-nenciu-8244.html)

bebi 14 apr 2011 17:58:50

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna madalina!Felicitari pentru cele 6 kg pierdute.Sper sa ti se indeplineasca visu de a fi o slabuta cat mai curand eu iti tin pumnii.Bv ca ai inceput sa faci sport mai des.

sashy 14 apr 2011 18:04:19

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Felicitari, cu siguranta vei ajunge la ceea ce ti-ai propus

Slabuta 30 iun 2011 12:05:53

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Jurnal activat :)

Madalina Nenciu 30 iun 2011 12:13:18

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Mersi Slabuta!!
Te pup!

Madalina Nenciu 30 iun 2011 12:17:54

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Haideti fetelor!!!
Va invit la mn in casuta!!!Stam de vorba la o cafea???
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...d3LnXv4QPJ6K8A

Hippy 30 iun 2011 19:31:25

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
hey scumpica,uite ca am nimerit si eu la tine in casa,cu aceasta ocazie iti aduc si niste floricele [*54*][*54*][*56*][*56*][*53*][*53*] si vb de ce am apucat astazi,cind esti online si tu,te pup :*

Madalina Nenciu 01 iul 2011 08:52:20

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Hippy (Post 706426)
hey scumpica,uite ca am nimerit si eu la tine in casa,cu aceasta ocazie iti aduc si niste floricele [*54*][*54*][*56*][*56*][*53*][*53*] si vb de ce am apucat astazi,cind esti online si tu,te pup :*

Hello Hippy si bun venit la mine in casuta!!>:D<>:D<
Mersi mult pentru floricele!!Sunt foarte dragute!!:x:x:x
Hai sa ne punem pe treaba!!!De azi Rina, sau nu???:-/:P
Eu kiar acum imi pregatesc micul dejun: 2 kiwi + o cana de ceai de crusin neindulcit:D
Tu cum esti???
Pupici multi!!

Madalina Nenciu 01 iul 2011 16:15:56

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
M-am convins ca nu se poate cu Rina in cazul meu, cel putin!!!
Am revenit la dieta care m-a ajutat sa slabesc cele 10 kg, si anume hipocalorica!!O sa am rabdare, poate o sa si scad pana la urma!!Poate asa trebuie sa se intample!!
Asta este, daca am dezamagit pe cineva, va rog sa ma iertati, nu a fost intentia mea!!!
Va multumesc tuturor pentru sfaturi!!

happygirldiana 01 iul 2011 16:19:22

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 707538)
M-am convins ca nu se poate cu Rina in cazul meu, cel putin!!!
Am revenit la dieta care m-a ajutat sa slabesc cele 10 kg, si anume hipocalorica!!O sa am rabdare, poate o sa si scad pana la urma!!Poate asa trebuie sa se intample!!
Asta este, daca am dezamagit pe cineva, va rog sa ma iertati, nu a fost intentia mea!!!
Va multumesc tuturor pentru sfaturi!!

Si la mine a func'ionat minunat hipocalorica!Bine,e adevarat,eu nu am incercat alta dieta in afara de infometare, pana acum.Dar hipocalorica chiar a mers siinca mai merge.Si la stress da rezultate si mai bune:)))de cand sunt cu morcovul in fund din cauza licentei vad ca slabesc intr-o veselie:))
Sa ai spor in tot ce faci si nu cred ca se supara nimeni si dezamagit cu atat mai putin.Tu faci ce e mai bine pentru organismul tau:-*(scuze daca am fost incoerenta sau nu am pus semnele de punctuatie corect, dar sunt franta de oboseala..:(():-*:-*>:D<>:D<

lacra81 01 iul 2011 16:24:33

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
buna,mada>:D<
si eu am incercat diverse diete..disociata,dukan (care m-a pricopsit cu 2 kg in plus:()dar asta e ...mergem mai departe;)
eu vreau sa ajung pana pe 19 iulie la 69 de kg ....sper sa reusesc>:D<
succes si la cat mai multe kg minus>:D<

Hippy 01 iul 2011 16:36:13

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
hey mada)))
ei stai linistita,eu tot azi am inceput cu 2 feliic de paine si un ceai neindulcit dupa kare am mers la sala 6 ore si acu cind am venit am mincat un piept de pui fiert cu o salatica,de azi vreau sa o tin pe acea cu -12 kg intr`o luna,stiu ca e prea mult dar plus la asta stiu ca nu am sa scap de 12 kg ci max de 7 ) am sarit azi peste prinz,defapt l`am incoluit cu un mar....stiu ce nu e deloc bine dar nu am avut cum sa maninc ) si uite ca nici eu nu stau pe rina,stai linistita,nu dezamagesti pe nimeni,toti iti vor da sfatusi si te vor ajutata indiferent de ce dieta urmezi,bafta scumpica :*:x:x:x

Madalina Nenciu 02 iul 2011 08:01:58

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 707544)

Si la mine a func'ionat minunat hipocalorica!Bine,e adevarat,eu nu am incercat alta dieta in afara de infometare, pana acum.Dar hipocalorica chiar a mers siinca mai merge.Si la stress da rezultate si mai bune:)))de cand sunt cu morcovul in fund din cauza licentei vad ca slabesc intr-o veselie:))
Sa ai spor in tot ce faci si nu cred ca se supara nimeni si dezamagit cu atat mai putin.Tu faci ce e mai bine pentru organismul tau:-*(scuze daca am fost incoerenta sau nu am pus semnele de punctuatie corect, dar sunt franta de oboseala..:(():-*:-*>:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 707551)
buna,mada>:D<
si eu am incercat diverse diete..disociata,dukan (care m-a pricopsit cu 2 kg in plus:()dar asta e ...mergem mai departe;)
eu vreau sa ajung pana pe 19 iulie la 69 de kg ....sper sa reusesc>:D<
succes si la cat mai multe kg minus>:D<

Citat:

Anterior postat de Hippy (Post 707562)
hey mada)))
ei stai linistita,eu tot azi am inceput cu 2 feliic de paine si un ceai neindulcit dupa kare am mers la sala 6 ore si acu cind am venit am mincat un piept de pui fiert cu o salatica,de azi vreau sa o tin pe acea cu -12 kg intr`o luna,stiu ca e prea mult dar plus la asta stiu ca nu am sa scap de 12 kg ci max de 7 ) am sarit azi peste prinz,defapt l`am incoluit cu un mar....stiu ce nu e deloc bine dar nu am avut cum sa maninc ) si uite ca nici eu nu stau pe rina,stai linistita,nu dezamagesti pe nimeni,toti iti vor da sfatusi si te vor ajutata indiferent de ce dieta urmezi,bafta scumpica :*:x:x:x

Neata fetelor!!!
Sunteti foarte dragute cu toatele!!>:D<Sunt sigura ca voi slabi si cele 5 kg propuse, numai sa scap de stagnarea asta...credeam ca Rina este solutia, dar se pare ca m-am inselat!!:-s
Raman ''devotata'' aceleasi hipocalorice si cu rabdare trecem noi si peste asta!!!:D:D
Va pup dragelor!!!:-*:-*
Spor la slabit la toate!!>:D< ;)

Madalina Nenciu 03 iul 2011 07:34:39

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
De azi incercam din nou: vreau si trebuie sa pot[*plecaciune*]!!!!Incerc pana ma obisnuiesc...trebuie sa iasa ceva..:)
Deci, de azi din nou RINA!!;)

Meniul de azi este urmatorul:
Ziua 1:proteine
- MD: piersici;
- P: rosii cu branza la cuptor;
- C: salata de rosii(rosii, castraveti, ardei, ceapa etc) + branza razuita

Bafta mie!!Hai Mada, Trebuie sa poti!!!:x

Madalina Nenciu 04 iul 2011 09:14:22

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Neata everybody!!!;;);;)

Azi forte noi!!:D Avem ziua 2 : amidonuri;
Papam in felul urmator:
- MD: 2 banane(253g);
- P: orez cu legume si masline + salata de varza + 2 felii paine prajita;
- C: la fel ca la pranz, dar fara painik;;)

Spor mie si tuturor!!

Madalina Nenciu 07 iul 2011 17:00:52

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Yuppyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!
Am trecut cu brio prima serie Rina!!![*4*][*4*][*4*][*65*][*65*][*65*]
Spor mie in continuare!!!

Madalina Nenciu 09 iul 2011 08:06:29

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Liniste in casuta mea....:-s:-s

Madalina Nenciu 10 iul 2011 07:24:17

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Neataaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

alinamar 11 iul 2011 13:53:57

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna Mada,
Ce-ti mai face Rina? Dar cantarul?
pup

Madalina Nenciu 20 iul 2011 12:58:47

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 718643)
Buna Mada,
Ce-ti mai face Rina? Dar cantarul?
pup


Hello!;;)
Toata treaba merge bine! -2 kg in doar 2 saptamani de Rina!!:D:D
Asta nu poate decat sa ma bucure rau de tot!!!:x:x:x
Tu ce mai faci??Cum mai esti??
Pupici!:-*:-*:-*:-*

alinamar 03 aug 2011 22:41:19

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 729421)

Hello!;;)
Toata treaba merge bine! -2 kg in doar 2 saptamani de Rina!!:D:D
Asta nu poate decat sa ma bucure rau de tot!!!:x:x:x
Tu ce mai faci??Cum mai esti??
Pupici!:-*:-*:-*:-*

Bravo bravo!!!
Am vazut ca ai 61.5 kg! Sincere felicitari!
Scuze ca am raspuns greu! Tot cu Rina te lupti??? Cum ai slabit? Stiu ca aveai 65 cand am intrat la tine ultima data.
Pupici!!!

Madalina Nenciu 04 aug 2011 16:26:04

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 747197)
Bravo bravo!!!
Am vazut ca ai 61.5 kg! Sincere felicitari!
Scuze ca am raspuns greu! Tot cu Rina te lupti??? Cum ai slabit? Stiu ca aveai 65 cand am intrat la tine ultima data.
Pupici!!!


Da iubita!!Iti multumesc frumos!!>:D<
Pai am ineput rina, vreau sa o duc pana la capat..:DExact, am 61,5, cu rina am reusit sa slabesc!!
Am vazut ca te-ai bagat si tu la noi!!Vrei sa incepi Rina??Mie mi se pare ca se slabeste foarte repede cu ea!:x:x
Pupici si de la mine si succes!!:-*:-*

alinamar 04 aug 2011 17:33:46

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 748054)
Da iubita!!Iti multumesc frumos!!>:D<
Pai am ineput rina, vreau sa o duc pana la capat..:DExact, am 61,5, cu rina am reusit sa slabesc!!
Am vazut ca te-ai bagat si tu la noi!!Vrei sa incepi Rina??Mie mi se pare ca se slabeste foarte repede cu ea!:x:x
Pupici si de la mine si succes!!:-*:-*

Da, tin Rina de doua zile si e ok pana acum. Eu am mai avut o tentativa de Rina acu ceva timp si mi-a fost tare rau in ziua de fructe....
Cat ai slabit concret cu Rina si in cat timp?

Madalina Nenciu 05 aug 2011 09:58:41

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 748137)
Da, tin Rina de doua zile si e ok pana acum. Eu am mai avut o tentativa de Rina acu ceva timp si mi-a fost tare rau in ziua de fructe....
Cat ai slabit concret cu Rina si in cat timp?


Pai tickerul meu este actualizat de cand am inceput Rina.Am inceput in iulie pe data de 3..pana acum am slabit 3,5 kg..cam putin zic eu, dar saracul organismul meu nu cred ca mai poate mai mult!!
Eu sunt multumita si-asa..:D
Felicitari si tie!!Am vazut un minus foarte frumos cu Rina!!!
Sa vii mai des la noi la etaj Rina, acolo tot timpul ai cu cine vorbi!!
Te pup!!
Succes pe mai departe!!

alinamar 05 aug 2011 13:27:32

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 748912)

Pai tickerul meu este actualizat de cand am inceput Rina.Am inceput in iulie pe data de 3..pana acum am slabit 3,5 kg..cam putin zic eu, dar saracul organismul meu nu cred ca mai poate mai mult!!
Eu sunt multumita si-asa..:D
Felicitari si tie!!Am vazut un minus foarte frumos cu Rina!!!
Sa vii mai des la noi la etaj Rina, acolo tot timpul ai cu cine vorbi!!
Te pup!!
Succes pe mai departe!!

Foarte bine!Oricu ai slabit foarte mult si pozele vorbesc! Arati super! Da, nu prea mai ai ce slabi si de aia se duc tot maai greu kilogramele. Te pup si sa ai o zi frumoasa!

PS am vazut ca fetele de la etaj sunt foarte foarte ok!

Madalina Nenciu 05 aug 2011 13:30:18

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 749229)
Foarte bine!Oricu ai slabit foarte mult si pozele vorbesc! Arati super! Da, nu prea mai ai ce slabi si de aia se duc tot ai greu kilogramele. Te pup si sa ai o zi frumoasa!

PS am vazut ca fetele de la etaj sunt foarte foarte ok!


Mersi mult Alina!!
De slabit mai am, ca doar eu stiu mai bine!!:)):)):))Dar astept, nu-i bai, asa cum am avut rabdare pana acum, asa am si de-acum incolo!!:D:D
Intr-adevar, fetele sunt foarte ok, si oricand ai ce sa vorbesti cu ele!!
Te asteptam si pe tine cu mare drag.Benefiiezi de suport si sustinere, mai ales sfaturi ....;;):x:)
Te pup iubita!!!Zi frumoasa si tie!!:-*:-*

andra_aly 05 nov 2011 11:41:56

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Jurnal activat:)

Madalina Nenciu 05 nov 2011 13:28:40

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 836505)
Jurnal activat:)

Multumesc frumos!!>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*

Madalina Nenciu 07 nov 2011 18:24:57

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Intrebare!!!![*67*][*67*]
Ma poate lamuri si pe mine cineva??Aveti idee daca sifonul ingrasa???:-/:-/:-/
Va multumesc!!:)

Bubulina Paula 12 nov 2011 21:35:36

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna iubitaaa, ce faci:*?

Madalina Nenciu 12 nov 2011 21:51:37

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Bubulina Paula (Post 843734)
Buna iubitaaa, ce faci:*?

Bunaaaaaaa draga mea!!
Eu sunt bine, sunt in concediu...dar dieta merge in continuare..:D
Zi-mi de tine, cum merge dieta??;;);;)
Te pup!:-*:-*

Bubulina Paula 12 nov 2011 22:00:00

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 843743)

Bunaaaaaaa draga mea!!
Eu sunt bine, sunt in concediu...dar dieta merge in continuare..:D
Zi-mi de tine, cum merge dieta??;;);;)
Te pup!:-*:-*

ohh ce fain...vreau si eu concediu de la scoala:))
cu dieta..merge zic eu..nu am mai depasit 1200...azi am papat putina ciocolata:d dar nu am depasit ...
si acum ma documentam despre un altfel de program de slabit..care include mai multe ridicari cu greutati la sala..decat cardio. cica ar fi mult mai eficiente exercitiile cu greutati..ca ard mai repede grasimea:D si o sa incerc si eu...tu stii ceva despre asta? :*:*

Bubulina Paula 14 nov 2011 21:34:39

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Ce mai faci scumpa?:*

Madalina Nenciu 27 nov 2011 19:28:13

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna iubita!!!>:D<>:D<>:D<
Cum mai esti??
Eu...:">:"> mai mare rusinea...gata cu dieta...nu mai tin, m-am simtit foarte rau vreo 2 zile la rand..pentru moment am renuntat..:(
In primavara as vrea sa ma apuc de ceva personalizat..sper sa reusesc sa ma tin...;;);;)
Te pup dulce!!!:-*:-*

Bubulina Paula 27 nov 2011 19:39:32

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 859507)
Buna iubita!!!>:D<>:D<>:D<
Cum mai esti??
Eu...:">:"> mai mare rusinea...gata cu dieta...nu mai tin, m-am simtit foarte rau vreo 2 zile la rand..pentru moment am renuntat..:(
In primavara as vrea sa ma apuc de ceva personalizat..sper sa reusesc sa ma tin...;;);;)
Te pup dulce!!!:-*:-*

Saluuttt:* banuiesc ca mie miai scris..si daca nuu..scuze ca raspund eu:))
ce sa fac...sunt stresata cu tezelee:( ..cu slabitu e bine..am ajuns la 70..
Pai lasa ca daca te simti rau, nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa ai grija de sanatate...slabitu mai poate astepta|:*
in rest esti ok>:D<?

Madalina Nenciu 28 nov 2011 10:05:41

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Bubulina Paula (Post 859529)
Saluuttt:* banuiesc ca mie miai scris..si daca nuu..scuze ca raspund eu:))
ce sa fac...sunt stresata cu tezelee:( ..cu slabitu e bine..am ajuns la 70..
Pai lasa ca daca te simti rau, nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa ai grija de sanatate...slabitu mai poate astepta|:*
in rest esti ok>:D<?

:)):)):))Clar pentru tine era mesajul!!!!:)):))
Ma bucur ca te tii de treaba, asa iti realizezi si ''visul'' mai reede..;;);)
Offf...teze...#:-s sa ai multa bafta; eu de mult nu mai cunosc emotiile din liceu...pe care l-as mai face de 10 ori...:xCe clasa esti tu?
Cu dietele mai astept o perioada, momentan incerc sa nu ma ingras...:)):))Ca am atatea pofte de zici ca sunt femeie gravida!!!:)):)):))Intruna as manca cate ceva!!:">:">:">Dar incerc sa ma abtin!!
Te pup

Bubulina Paula 28 nov 2011 19:53:37

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 860202)

:)):)):))Clar pentru tine era mesajul!!!!:)):))
Ma bucur ca te tii de treaba, asa iti realizezi si ''visul'' mai reede..;;);)
Offf...teze...#:-s sa ai multa bafta; eu de mult nu mai cunosc emotiile din liceu...pe care l-as mai face de 10 ori...:xCe clasa esti tu?
Cu dietele mai astept o perioada, momentan incerc sa nu ma ingras...:)):))Ca am atatea pofte de zici ca sunt femeie gravida!!!:)):)):))Intruna as manca cate ceva!!:">:">:">Dar incerc sa ma abtin!!
Te pup

:)) atunci e bine ca am raspuns:D
Incerc si eu sa ma tin de treaba...app..stii ceva de anticonceptionale? ca vreau sa iau..si mie taare frica sa nu ma ingras:-s
sunt clasa a 12-a..:-ss am puso!:))
si eu incerc sa nu ma ingras ...si sa profit de ultimele luni de scoala..mai ales ca asta il include si pe iubitelu meu:x:">

o sa reusesti sa nu te ingrasi, ca ai vointa! si de la primavara, sigur o sa reusesti sa te pui calumea pe treaba!:*
te puup si euuu>:D<

Madalina Nenciu 28 nov 2011 19:59:03

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Bubulina Paula (Post 861143)
:)) atunci e bine ca am raspuns:D
Incerc si eu sa ma tin de treaba...app..stii ceva de anticonceptionale? ca vreau sa iau..si mie taare frica sa nu ma ingras:-s
sunt clasa a 12-a..:-ss am puso!:))
si eu incerc sa nu ma ingras ...si sa profit de ultimele luni de scoala..mai ales ca asta il include si pe iubitelu meu:x:">

o sa reusesti sa nu te ingrasi, ca ai vointa! si de la primavara, sigur o sa reusesti sa te pui calumea pe treaba!:*
te puup si euuu>:D<

Oooooo...;) clasa a 12-a, bac, nebunii!!Bafta multa!!
Anticonceptionale??Eu iau de 3 ani!!Trebuie doar sa mergi la medic ginecolog, sa iti faci niste analize, si astfel se afla care sunt cele potrivite pentru tine!Anticonceptionalele nu ingrasa, este una dintre cele mai **** mari prostii pe care o tot aud...Luate dupa ureche, ca a luat nu stiu ce amica, nu stiu ce matusa etc, e posibil sa te ingrase in conditiile in care sunt luate fara a-ti fi potrivite tipului de organism!!
Eu incerc sa ma mobilizez sa raman macar la 65 kg, sa nu mai pun mai mult de atat, dar cu sarbatorile astea, ma-ndoiesc...:P:PDar, la primavara ma pun eu pe treaba!!;;);;)
Te pup

Madalina Nenciu 27 ian 2012 13:50:49

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
[*8*]
Hello draga jurnal,


De azi revin!Promit sa ma tin tare in fata tentatiilor, sa fiu fata cuminte, sa refuz politicos orice daunator in regimul meu.
Vreau si pot sa ma tin de treaba!!:x:x:x:x

Madalina Nenciu 31 ian 2012 11:33:43

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Participam si la concurs.....:D:D:D
Votează pe Madalina Nenciu - Concurs Cea mai ingenioasa metoda de infrumusetare - Concurs.Slabute.ro
Vizitatorilor, va rog votati-ma...:-*:-*:-*

Madalina Nenciu 03 feb 2012 11:30:41

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Plictiseala mareeeeee.........:-s
Va invit la o cafea!!;;)
Cine vine, cine vine??:-/:-/
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...7gP3gULFT3vPKA


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:34:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO