forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de mamica - Cora29 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mamica-cora29-4258.html)

cora29 23 iun 2010 20:06:05

Jurnal de mamica - Cora29
 
Buna.
Sunt Cora, mandra mamica de baietel (1 an si 8 luni) si vreau sa slabesc.:((
De fapt, vreau sa ajung la kilogramele dinainte de sarcina (58), ceea ce pana acum s-a dovedit a fi destul de greu. :(
Dar am reluat dieta WW, cu care am slabit in urma cu cativa ani vreo 15kg si sper sa am rezultate.
Tineti-mi pumnii! :D

aussie_girl 23 iun 2010 20:07:23

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
bine ai venit cora si succes. Daca ai sa ramii aici pe site cu noi ai sa slabesti cu siguranta. Iti garantez!

cora29 23 iun 2010 20:10:45

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Multumesc, aussie_girl! :-*

LicuriciColorat 23 iun 2010 20:45:36

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
hey Cora
bine ai venit
in principiu daca te tii de dieta,asculti sfaturile noastre si faci sport e totul oki
poti slabii foarte frumos
ce sport faci?
sti ca o dieta fara sport nu prea da randamente sau da dar mai greu>:D<

zozolina 24 iun 2010 07:50:27

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Bine ai venit printre slabute draga mamica....Sa-ti traisca baietelul....fii sigura ca vei slabi...toate suntem alaturi de tine

jolye79 24 iun 2010 09:02:02

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Bine ai venit printre noi si sa-ti traiasca bebelul! E de-o seama cu copilul meu cel mare. Sa fie sanatosi si sa aiba parte de mamici slabute!

cora29 24 iun 2010 18:25:38

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Multumesc mult pentru incurajari, fetelor! :x

LicuriciColorat : Pentru ca am probleme cu un genunchi, nu prea pot face orice fel de sport, dar fac aquagym (1 data pe saptamana, pentru ca nu imi permite timpul) si ceva pilates (acasa, pe covorul din sufragerie, de 2 ori pe saptamana)... si cam atat. #:-s

Zozolina : Multumesc de incurajari! :-*

Jolye79 : Multumesc. Sa-ti traiasca si tie copilasii si sa fie sanatosi si veseli mereu! :-*

>:D<>:D<>:D<

jolye79 24 iun 2010 21:48:34

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Hai, Cora, da raportul la ce ai mancat azi.

Slabuta 01 iul 2010 18:48:55

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Citat:

Anterior postat de cora29 (Post 229725)
Buna.
Sunt Cora, mandra mamica de baietel (1 an si 8 luni) si vreau sa slabesc.:((
De fapt, vreau sa ajung la kilogramele dinainte de sarcina (58), ceea ce pana acum s-a dovedit a fi destul de greu. :(
Dar am reluat dieta WW, cu care am slabit in urma cu cativa ani vreo 15kg si sper sa am rezultate.
Tineti-mi pumnii! :D

Bun venit printre noi Cora :)
Sa-ti creasca mare baietelul :)

Intr-adevar WW da rezultate bune. :)
Ce papi intr-o zi? :)

Ai inregistrat deja ceva rezultate? :)

Mult succes in drumul catre slabuta din tine >:D<

cora29 02 iul 2010 15:10:49

Re: Jurnal de mamica - Cora29
 
Buna, fetelor!
Scuze ca am luat asa o pauza, dar am avut ceva probleme cu netul si nu am reusit sa va mai povestesc... [*100*]
Am reusit sa slabesc deja vreo 2 kg de cand am inceput, asa ca sunt fericita... :D
Am postat un meniu intr-una din zile, dar sa va povestesc aici cam ce mananc eu in fiecare zi...
Micul dejun si cina sunt alcatuite mereu din 65g paine neagra (prajita, fiindca asa imi place mie), 165g iaurt 0,1% Zuzu si 60g piept de pui afumat. La pranz, mananc fie o supa la plic, fie o supa de rosii facuta de mine (fara ulei, cu putin orez) si legume fierte cu 100g piept de pui la gratar. In fiecare zi beau si 2 cesti de cafea (cu indulcitor) si cu 100ml lapte 1,5%. Pe langa astea mananc de restul de puncte WW tot felul de chestii (inclusiv dulciuri) si desigur, 2-3 fructe si multa apa (de fapt, ceai neindulcit).
Cam asta ar fi...
Ce pot sa spun, nu mi-e foame deloc si slabesc incet, dar sigur. De asta mi-a placut WW si data trecuta...
Voi ce parere aveti? :-/
Va pup :-* si va urez spor la slabit! ;)

[*128*][*128*][*128*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:52:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO