forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 30 iun 2012 15:52:44

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1081364)
:x iubita team prins! intreabama cu ce?

cu ce???:-o:D

nikole89 30 iun 2012 16:24:01

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1081370)
cu ce???:-o:D

te simti legata!:)):)):))

nikole89 30 iun 2012 16:28:05

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
prea restransa! ai de ce! spunei domnului sot ca vrei suvite si gata ce daca! se arde parul ca lui niko si ce daca! il dam cu tratament! cand iti faci suvitele? eu acum ma fac negru spre mov=))=))=)) cred ca o sa arat ca o maimuta:)):)):))

nikole89 30 iun 2012 16:28:46

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
ghici ce? mananc clatite:D:D:D sami fie rusine:">:">:">

nikole89 30 iun 2012 16:31:52

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
stii ceva? ghici ce? cand o dezbraci de rochita te face sa plangi:)) ghici?

mutulica 30 iun 2012 18:53:51

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1081386)
te simti legata!:)):)):))

este si asta:)
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1081387)
prea restransa! ai de ce! spunei domnului sot ca vrei suvite si gata ce daca! se arde parul ca lui niko si ce daca! il dam cu tratament! cand iti faci suvitele? eu acum ma fac negru spre mov=))=))=)) cred ca o sa arat ca o maimuta:)):)):))

cred ca imi fac saptamina viitoare,eu sper sa nu arat ca o maimuta:))..ma gindesc ca o sa-mi stea bine...
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1081388)
ghici ce? mananc clatite:D:D:D sami fie rusine:">:">:">

mmmm...vreau si eub-)
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1081393)
stii ceva? ghici ce? cand o dezbraci de rochita te face sa plangi:)) ghici?

ceapa:)):)):))

nikole89 30 iun 2012 21:28:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1081433)
este si asta:)
si eu ma simt legata ingradita parca am o lesa de gat si nu pot sa fac greseli ori sa fac ce vreau eu mam razvratit o vreme dar am renuntat! acum vad ca iar vreau sa am personalitatea mea nu sa fiu sotia lu cristi! am chef sa mai fiu si eu insumi nicoleta cea sex si bla bla bla si daca zic ceva cei de acasa gata ce ai fata ai inebunit? ba nici vorba dar mai sunt si eu nicoleta nu doar o sotie o fica sau o nora! sunt mare acum si mam trezit ca as vrea sa iau propriile decizii! leam si spus! ar trebui sai spui si tu sotului acelasi lucru!cand miam facut suvite el a zis NU eu DA si miam facut! pentru ca asa vreau eu! punct nui asa iubita? noi sa ascultam mereu de ei dar daca le ceri acelasi lucru nu! stiti ceva barbatilor? acu avem si noi drept de vot si purtam pantaloni!:)):)):))
cred ca imi fac saptamina viitoare,eu sper sa nu arat ca o maimuta:))..ma gindesc ca o sa-mi stea bine...
dar fati draga mea iubita de aia exista toate nuantele de vopsele daca iti va sta urat te vei vopsi daca se arde parul vei pune o masca orice durere are medicamentul ei!
mmmm...vreau si eub-)

poftim si tie!:)) e bun?:)):)):))
ceapa:)):)):))

da iubita asa e!:)):)):))
bine acum te pup si noapte buna ma bucur ca azi ai stat de vorba cu noi pe aici stiu sigur ca asta tea mai linistit!:> te pup si imbratisez iubita noapte buna si vise placute!aaa daca domnu sot nu vine in pat dute ial de urechi si adul la tine sa vezi ce fiori de placere si incantare vei avea!:)):)):)) eu asa patesc cand castig vreo lupta cu el!
P.S. impacarea tarei dulce azi neam certat! impacareai tare dulce :-*>:D<

happygirldiana 01 iul 2012 09:34:27

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna dimineata, draga mea!Sper ca duminica asta sa iti aduca mai mult zambet si mai multe ganduri senine!Te pup!

mutulica 01 iul 2012 19:05:01

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Am avut o duminica frumoasa, de dimineata am fost la cumparaturi, mi-am luat niste lengerie intime, foarte sexi si frumoasa doar ca nu am chef sa o imbrac:D...apoi m-a sunat o prietena si am iesit la plaja. Am stat de vorba toata ziua, ne-am bronzat, ne-am bolacit prin apa si a fost bine. Apoi am venit acasa, am facut baie, mi-am vopsit unghiile, am bagt un film si gata a trecut duminica. Maine de dimineata ma duc sa vorbesc de servici sper sa fie ok si sa merg si eu la munca. Parca am si emotii, parca si ma tem....doamne sper sa fie totul bine...

alynacrystyna 01 iul 2012 19:51:57

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
servus iubita!!!
ma bucur ca ai petrecut o duminica frumoasa
bafta maine :-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:01:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO