forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

Prapadeala 17 iun 2012 17:50:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Cristina, ma bucur atat de mult ca ti-ai gasit linistea :)

Raceala trece, examenele trec si nu va mai ramane decat sa mergeti la mare unde sunt convinsa ca va veti redescoperi unul pe celalalt

Te pup si spor la invatat :-*

marinuta 18 iun 2012 15:24:57

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna fetele.....cristina bafta la examene...iti voi tine pumnii....eu miercuri imi iau diplomaaaaaaaaaa......de azi merg la sala...am fost deja si am lucrat aproape 2 ore...si nu sunt obosita deloc,,,,,:D:D:D....de 3 ori in saptamina...sala si mincarea sanatoasa....;;)

Kclaudyia 18 iun 2012 16:00:49

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna Cris!

Ma bucur nespus ca esti mai bine!! >:D<>:D<

O saptamana frumoasa sa ai si multa bafta la examene! :-*

mutulica 18 iun 2012 17:02:43

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna fetelor, multumesc de vizita si de ssustinere, daaa maine am primul examen, e greu dar nu prea am emotii, insa la acel de miercuri ma tem tareee ca e oral si inca si la harti, offff doamne ajuta sa fie bine si notele bune....
Eu aseara nu numai ca am fost la plimbare da inca am dat cu balul toata noaptea:))...
Aseara pe la 7 au fost nasii pina la noi cu copii au mincat zmeura si am mai stat de vorba, pe la 9 s-au dus acasa si noi doi eu cu sotul am iesit la plimbare, pe o ora si cind ne-am intors am gasit oaspeti, o verisoara de-a mea cu iubitul ei si cumnata ei cu copilul, au venit sa ne vada ca nu ne-am vazut de mult. Si am inceput cu o bere si asa am tinut-o pina la 3 de noapte, am dansat, ne-am distra pe cinste, am dormit numai 3 ore m-am trezit si m-am dus la ore, cam botita, cu durere de cap si somnoroasa da am rezistat,,,mi-a fost un pic rau cind am venit acasa, pe asa caldura e si normal dar acuma ma simt bine, invat pentru examenul de maine, deja sint in stare:)):)):))...
da a fost tare bie, mi-am relaxat la maxim...:P

nikole89 18 iun 2012 17:41:59

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1070918)
Buna fetelor, multumesc de vizita si de ssustinere, daaa maine am primul examen, e greu dar nu prea am emotii, insa la acel de miercuri ma tem tareee ca e oral si inca si la harti, offff doamne ajuta sa fie bine si notele bune....
Eu aseara nu numai ca am fost la plimbare da inca am dat cu balul toata noaptea:))...
Aseara pe la 7 au fost nasii pina la noi cu copii au mincat zmeura si am mai stat de vorba, pe la 9 s-au dus acasa si noi doi eu cu sotul am iesit la plimbare, pe o ora si cind ne-am intors am gasit oaspeti, o verisoara de-a mea cu iubitul ei si cumnata ei cu copilul, au venit sa ne vada ca nu ne-am vazut de mult. Si am inceput cu o bere si asa am tinut-o pina la 3 de noapte, am dansat, ne-am distra pe cinste, am dormit numai 3 ore m-am trezit si m-am dus la ore, cam botita, cu durere de cap si somnoroasa da am rezistat,,,mi-a fost un pic rau cind am venit acasa, pe asa caldura e si normal dar acuma ma simt bine, invat pentru examenul de maine, deja sint in stare:)):)):))...
da a fost tare bie, mi-am relaxat la maxim...:P

oooo iubita o saptamana minunata ma bucur ca teai distrat aseara vezi? viata e chiar colorata! te pup iubita:-*

Prapadeala 18 iun 2012 20:45:30

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1070918)
Buna fetelor, multumesc de vizita si de ssustinere, daaa maine am primul examen, e greu dar nu prea am emotii, insa la acel de miercuri ma tem tareee ca e oral si inca si la harti, offff doamne ajuta sa fie bine si notele bune....
Eu aseara nu numai ca am fost la plimbare da inca am dat cu balul toata noaptea:))...
Aseara pe la 7 au fost nasii pina la noi cu copii au mincat zmeura si am mai stat de vorba, pe la 9 s-au dus acasa si noi doi eu cu sotul am iesit la plimbare, pe o ora si cind ne-am intors am gasit oaspeti, o verisoara de-a mea cu iubitul ei si cumnata ei cu copilul, au venit sa ne vada ca nu ne-am vazut de mult. Si am inceput cu o bere si asa am tinut-o pina la 3 de noapte, am dansat, ne-am distra pe cinste, am dormit numai 3 ore m-am trezit si m-am dus la ore, cam botita, cu durere de cap si somnoroasa da am rezistat,,,mi-a fost un pic rau cind am venit acasa, pe asa caldura e si normal dar acuma ma simt bine, invat pentru examenul de maine, deja sint in stare:)):)):))...
da a fost tare bie, mi-am relaxat la maxim...:P

Frumos,foarte frumos...la cat mai multe zile asa ca astea fac viata frumoasa

azra 19 iun 2012 06:36:42

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
neata Cris
zi frumoasa si bafta la examene
ma bucur ca esti mult mai bine...te-ai distrat ff frumos pe week-end,la cat mai mult asa zile:)
pupici

Prapadeala 19 iun 2012 08:04:05

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Neata :)

Bafta multa la examene... sa vii cu vesti bune de la ele

happygirldiana 19 iun 2012 08:06:18

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna dimineata, Crisulina draga!Sa ai spor in continuare in tot ce faci!Ma bucur ca esti mai bine!>:D<
Sa ai o zi buna iti doresc!

nikole89 19 iun 2012 15:12:14

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
1 ataşament(e)
hello! ce faci? cum a fost examenul ?ai vesti bune?


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:28:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO