forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Oana30 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-oana30-3375.html)

mvthebest 16 mai 2010 17:53:54

Re: Jurnal Oana30
 
Citat:

Anterior postat de oana30 (Post 189258)
am facut sport in weekend :P :)) si app acum iti scriu chestia cu palma

Fain:x Eu am lenevin:)) de maine ma reapuc de sport:x

oana30 16 mai 2010 17:57:41

Re: Jurnal Oana30
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 189291)


Fain:x Eu am lenevin:)) de maine ma reapuc de sport:x

pFF....si mie imi place sa lenevesc :x :)) dar nam ce face trebuie cat mai mult sport :P

Rusu Laura 16 mai 2010 18:41:11

Re: Jurnal Oana30
 
Citat:

Anterior postat de oana30 (Post 183704)
Draga jurnalule si slabutelor:) noaptea trecuta m-am vistat slaba 8->...eram atat de frumoasa.......8->:D purtam niste blugi starmti pe mine si o camasuta in carouri rosii si albe si era deasupra buricului:Db-)eram a atat de frumoasa.......................................... ...............................si al fata adika eram mai trasa la fata. Nu stiu de ce am visat acest lucru defapt stiu estu un lucru pe care mil doresc de mult si cred ca se va intampla si nu vreau sa par prea laudaroasa sau unele nu vor crede lucrul pe care il voi zice acum dar cand eram mica am mers la un chiromantist si mia zis ca vad viitorul viitorul prin vise Si asta inseamna CA VOI DEVENI O SLabuta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!![*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*]vai sper sa se ca visul acesta sa se intaple ca toate visele pe care leam avut sau inplinit ..dar asaceva nu am mai visat niciodata !!!!!!!!Vai o sa devin slaba !!!b-)de cand tot imi doresc chestia asta!!!de 8 ani , vai sunt fericita ca am gasit site-ul acesta am invatat atat de multe si cu sprijinul vostru fetelor o sa slabesc !!

ce ma bucur pt tine!!!!! si eu imi doresc de 7-8 ani sa slabesc si din contra, ma ingrasam....
si in egatura cu visul, super tare! mai ales daca ti se indeplineste ;)
la mine doamne feri sa se indeplineasca ca numai prostii visez si deseori am cosmaruri :|
felicitari pt sport! am vazut ca tare mult faci[*2*][*2*][*2*]

incognito 16 mai 2010 20:21:13

Re: Jurnal Oana30
 
Servus Oana

Imi place ca ai multa vointa si ca faci mult sport.
Sigur vei avea rezultate bune. Si eu sunt de parere ca tu ai nevoie de tonifiere. Dar nici un exces nu e bun. E bine ca faci sport, dar nici sa nu te mai poti misca.:)
Cat despre slabit, incearca sa nu cobori sub 1000 cal/zi si sa nu renunti la felul sanatos de viata , chiar daca nu vei vedea rezultate rapide si spectaculoase la cantar. Unde este vointa si perseverenta, vor veni si rezultatele !
Mult succes!:D

Adella 17 mai 2010 14:20:00

Re: Jurnal Oana30
 
:-*>:D<Buna Oana,
Ce mai faci?
O saptamana frumoasa!

oana30 21 mai 2010 15:59:52

Re: Jurnal Oana30
 
Multumesc fetelor pentru urari :):x>:D<!!![*zambet-larg*] am inceput sa mananc mai mult :| aprope normal doar pt.ca fac zilnic sport si imi creste apetitul :([*31*](AHH...firar lui sa fie de apetit!!!!!) acum mai mult ma mentin decat slabesc ...cred ca trebuie sa-mi schimb sportul si poate sa pap mai putin....am slabit mult cand ma-m apucat de sport mai intens si de mancatul cu mai putine caloriib-).Stiti ca zilele astea am mai lenevit din cauza vremii cred ca e imi da asa o stare de plictiseala de n-am chef de nimic(:| deabea astept sa se mai incalzeasca! (urasc frigul!) si ma enerveaza faptul ca in fiecare zi am tot mai multe pe cap ! nu stiu ce e cu mine!!si am inceput sa manac mai mult in ultimile 4 zile nu stiu de ce dar am asa o foame in mine de as manca tot frigideru !![*pranz*]:| si de sport nu mai fac atat aerobic si callanetics de exemplu ieri am uitat!!!:|Voi ma felicitati pentru sport dar in zilele astea m-am mai lasat ...:-s cred ca am exagerat cu sportul ca asa ma doooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr genuchi deabea ma pot ridica!!!!!!! Azi a fost ziua de nume a bunicilor mei si bunica mea aranja masa pentru oaspeti si cum bunica mea nu poate sa se ridice m-a pus sa ma aplec sa strang niste minipateuri care din greseala au scapat pe jos :P! Si eu ma-m pus in genuchi si dupacea...OH..Uh...deabea ma ridicam in picioare trebuia sa ma sprijin de un scaun ca sa ma ridic!!!:)) si bunica mea zicea '' Of doamne dar ce ai mai inbatrnit, mai bine ma aplecam eu decat sa astept pana te ridici tu!''(si ce sa inbatrinesc am 20 de ani si deja ma ridic ca o baba):P Si asa stau eu cu sportul in ultimele 4 zile!:-sssi mancarea am inceput sa pap mai mult ahhh.!! bine dar ma abtin de manacrurile garase si de DULCIURI!3:-O firar sa fie ..!!!X_XOare ce-i cu mine?????????????????????????????????

Adella 21 mai 2010 16:57:14

Re: Jurnal Oana30
 
Buna Oana:)
Plictiseala e in atmosfera:) dar vin perioade,sper eu mai bune;;)
La multi ani bunicilor tai:-*>:D<

pucca 22 mai 2010 01:04:46

Re: Jurnal Oana30
 
;;) E, dar cine culege toate rezultatele dupa tot sportul ?

Bafta in continuare si sa nu dai iama la dulciuri. Gandeste-te la durerea de genunchi... si da-ti seama ca se va repeta la nesfarsit daca comiti greseala sa papi alimente nesanatoase. Deci alegerea e usoara, cred eu.
>:D<

oana30 23 mai 2010 09:12:58

Re: Jurnal Oana30
 
Multumesc fetelor ;;)>:D<
Eu m-am lasAT DE SPORT cam de o saptamana si de papatul putin x-(Si m-am urcat pe cantar si am vazut ca de la 62.2 am urcat la 63.0 SI am zis :GATA !!!GATA CU PAUZA MA APUC IAR DE SPORT PANA PIC PE JOS SI SA MANANC 1100 DE KCAL SI MA APUC DE MAINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! m-am infuriat !!! [*furios*] o sa ma apuc sa fac o ora de pilates 20 de minute de alergare si mai fac si 300 de abdomene!![*abdomene*] si o sa mana dimineata: 2 oua fierte si un crenvusti fiert parnzul : o portie de spanac si seara :acelas lucru pe care l-am mancat de dimineata.[*inchinare*]Sper sa incep sa slabesc din nou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ianna 25 mai 2010 18:32:40

Re: Jurnal Oana30
 
nu te lasa de sport !


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:31:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO