forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Raluka (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-raluka-1947.html)

raluka 17 dec 2009 19:49:37

Re: Jurnal Raluka
 
mai imi pare rau cu finii vostri...stiu ca acuma inainte de sarbatori se aduna multe...incercati sa fiti voi mai iertatori si sa treceti peste
eu stiu ...ca ma cert cu mama cel putin o data pe saptamana...asa ca nu am ce sa zic...dar la noi trece repede

in legatura cu kg eu ma cantaresc lunea de obicei...si sa stii ca am mai slabit(fata de saptamana trecuta) pentru ca sapt trecuta luasem fervex si am observat dupa 2 zile ca are in compozitie zaharx-(...si sapt trecuta am stagnat:(

dar sapt asta mergem in jossssss;)

m-am inscris si eu la concursul care incepe luni....cel de 2 saptamani:D

bruneta88 17 dec 2009 19:52:03

Re: Jurnal Raluka
 
Buna Ralu!Imi pare bine k ti-ai gasit dieta potrivita.Ai grija de sarbatori,sa nu le pui la loc.Bafta la slabit!

raluka 17 dec 2009 19:54:32

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de bruneta88 (Post 58125)
Buna Ralu!Imi pare bine k ti-ai gasit dieta potrivita.Ai grija de sarbatori,sa nu le pui la loc.Bafta la slabit!


nici nu intentionez...am tras tare ultimele saptamani pentru 400-600 grame pe saptamana...si nu vreau sa stric totul pe niste pofte trecatoare...o sa imi fac dulciuri Monti...o sa iau ciocolata cu 80% cacao...

raluka 17 dec 2009 20:00:12

Re: Jurnal Raluka
 
eu am plecat acuma

ma duc la prietenul meu:D
o seara placuta in continuare si vb:-*>:D<

dorutza 17 dec 2009 20:01:33

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 58123)
mai imi pare rau cu finii vostri...stiu ca acuma inainte de sarbatori se aduna multe...incercati sa fiti voi mai iertatori si sa treceti peste
eu stiu ...ca ma cert cu mama cel putin o data pe saptamana...asa ca nu am ce sa zic...dar la noi trece repede

in legatura cu kg eu ma cantaresc lunea de obicei...si sa stii ca am mai slabit(fata de saptamana trecuta) pentru ca sapt trecuta luasem fervex si am observat dupa 2 zile ca are in compozitie zaharx-(...si sapt trecuta am stagnat:(

dar sapt asta mergem in jossssss;)

m-am inscris si eu la concursul care incepe luni....cel de 2 saptamani:D

da, si eu is cu siropul de tuse langa mine....si stau in casa , dar tare as fi vrut sa merg in curte sa fac un om de zapada, sau sa pun mana pe zapada, dar nu m-a lasat sotiorul.. a zis ca dupa ce trece raceala
da, iertam ca n-avem ce face..dar deja suntem prea iertatori:D

tre sa ne mentinem cumva de sarbatori.. sper
eu ma cantaresc in fiecare zi, si daca imi arata doua zile consecutiv acelasi lucru sau mai putin atunci iau in considerare :D

dorutza 17 dec 2009 20:02:05

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 58130)
eu am plecat acuma

ma duc la prietenul meu:D
o seara placuta in continuare si vb:-*>:D<

ok..pusi
si have fun

raluka 19 dec 2009 17:48:03

Re: Jurnal Raluka
 
seara buna jurnalule...

astazi...m-am trezit destul de devreme pentru mine(07.30:D)...si maine o sa fac la fel...asta e ...scoala am vrut...scoala am ... sunt fericita ca astazi ..cred ca pentru prima oara in viata mea m-am inchis la curea cu o capsa mai inainte...eu de obicei umblam numai la ultima si la penultima..[*29*][*77*]

dorutza 19 dec 2009 18:02:23

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 58418)
seara buna jurnalule...

astazi...m-am trezit destul de devreme pentru mine(07.30:D)...si maine o sa fac la fel...asta e ...scoala am vrut...scoala am ... sunt fericita ca astazi ..cred ca pentru prima oara in viata mea m-am inchis la curea cu o capsa mai inainte...eu de obicei umblam numai la ultima si la penultima..[*29*][*77*]

si eu sunt fericita ca am intrat intr-o pereche de blugi de mai demult[*29*]

raluka 19 dec 2009 18:09:49

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 58426)
si eu sunt fericita ca am intrat intr-o pereche de blugi de mai demult[*29*]


yeeeeeeeeeee

putin cate putin o sa devenim slabanoageeeeeee

lui mama i s-a parut ca am slabit prea mult....si cica sa mai scap doar de un kg sau 2 ca dupa o sa fiu prea slaba:)) auzi la ea.....prea slaba[*rostogolire*]

dorutza 19 dec 2009 18:12:24

Re: Jurnal Raluka
 
Citat:

Anterior postat de raluka (Post 58434)
yeeeeeeeeeee

putin cate putin o sa devenim slabanoageeeeeee
lui mama i s-a parut ca am slabit prea mult....si cica sa mai scap de un kg sau 2 ca dupa o sa fui prea slaba:)) auzi la ea.....prea slaba

da, ce stiu ei?
si ai mei imi zic ca la 55 sa ma opresc, ca o sa fiu prea slabanoaga.. la 55?? abia atunci arat normal:D
si mai imi zic ca ce slaba sunt!!!! normal ca fata de azi vara sunt mai slaba, da de aici pana a fii slaba mai este:P:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:17:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO