forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

choco 22 sep 2010 17:01:45

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
buna riki.inca dormi?sa ne spui ce ai visat :)

riky 22 sep 2010 17:55:18

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 338368)
Somn usor:-*

I`m up, I`m up>:D<

Citat:

Anterior postat de Dio (Post 338384)
Sa visezi un print fermecator calare pe un Ford Mustang negru :)

Ooo esti un dulce :)) uite e exact ce-mi doream sa visez :)

Citat:

Anterior postat de Renee (Post 338491)
somnik poofos>:D<

of, eu nici cand eram mica nu puteam dormi la ora pranzului , ii calcam rau de tot pe nervi pe ai mei :D dar acum cu scoala si cu matematik park imi doresc din ce in ce mai mult sa mai am sansa sa dorm la amiaz 8->

>:D<>:D<

adorm foarte repede dupamasa, dar da, nici eu nu dormeam cnd eram mica, dupa-amiaza

Citat:

Anterior postat de choco (Post 338501)
buna riki.inca dormi?sa ne spui ce ai visat :)


am visat ca innotam intr-o mare fooarteee verde :)) si era cat pe ce sa visez ce imi urase Dio, dar m-am trezit :(

SI vesti bune, am mai facut 250 de abdomene

riky 22 sep 2010 18:19:54

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Vaii, si am aflat ca am de ales , la facultate , la sport, intre aerobic, ping-pong, innot , baschet....deci imi aleg aerobic clar ...yupyyy
Si sper din tot sufletul ca voi avea o ora pe zi timp si pentru sport acasa...ufff....de-abia astept sa-mi vad orarul

choco 22 sep 2010 20:53:37

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 338578)
I`m up, I`m up>:D<



Ooo esti un dulce :)) uite e exact ce-mi doream sa visez :)



adorm foarte repede dupamasa, dar da, nici eu nu dormeam cnd eram mica, dupa-amiaza




am visat ca innotam intr-o mare fooarteee verde :)) si era cat pe ce sa visez ce imi urase Dio, dar m-am trezit :(
trebuia sa mai adormi odata :))

SI vesti bune, am mai facut 250 de abdomene

Citat:

Anterior postat de riky (Post 338614)
Vaii, si am aflat ca am de ales , la facultate , la sport, intre aerobic, ping-pong, innot , baschet....deci imi aleg aerobic clar ...yupyyy
Si sper din tot sufletul ca voi avea o ora pe zi timp si pentru sport acasa...ufff....de-abia astept sa-mi vad orarul

ce super ora de sport la voi :).mie mi-ar place sa fac inot :x

riky 22 sep 2010 21:36:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de choco (Post 338890)
ce super ora de sport la voi :).mie mi-ar place sa fac inot :x


da dar la innot trebuie sa stii cel putin 3 stiluri si tr pune sa faci cate 6-7 bazine, e prea obositor ca dup-aia sa ma duc iar la cursuri

mvthebest 22 sep 2010 21:43:39

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 339006)
da dar la innot trebuie sa stii cel putin 3 stiluri si tr pune sa faci cate 6-7 bazine, e prea obositor ca dup-aia sa ma duc iar la cursuri

Ce oportunitatii faine aveti si eu mi-as dori sa fac aerobic la scoala:x cred ca e super.

choco 22 sep 2010 22:06:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 339006)
da dar la innot trebuie sa stii cel putin 3 stiluri si tr pune sa faci cate 6-7 bazine, e prea obositor ca dup-aia sa ma duc iar la cursuri

aa deci trebuie deja sa te pricepi la inot.oricum,si aerobic e super.mi-ar place sa fac si eu la scoala :x

riky 22 sep 2010 22:07:42

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 339018)

Ce oportunitatii faine aveti si eu mi-as dori sa fac aerobic la scoala:x cred ca e super.

are si dezavantaje, la sfarsitul fiecarui semestru trebuie sa participam la competitii

riky 22 sep 2010 22:13:53

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
off, am facut curat prin carti si mi-am facut loc pentru manualele de medicina, am gasit cred ca cel putin 20 de carti pentru a 12-a si pentru bac....e cineva din bucuresti intr-a 12-a care vrea manuale si culegeri de bac???

mvthebest 23 sep 2010 06:04:20

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 339058)
are si dezavantaje, la sfarsitul fiecarui semestru trebuie sa participam la competitii

:)Oricum e fain.
Eu anul trecut dormeam(la propriu:)) ) la h de sport. Acum am alt prof, dar inca nu am facut,ar fii trebut marti prima h , dar eram putini si nu ne-am mai ,,deranjat'' sa mergem in sala:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:51:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO