forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

Jen 17 iul 2011 14:27:01

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 725646)
da din toamna o sa ma mut
inca nu stiu:),maine seara aflu:D,sper sa fii intrat la Business:):-*

Ah, deci inca nu stiti. Sper sa intri acolo unde iti doresti. Locuri sunt peste tot har Domnului. :P
Inseamna ca de la toamna te faci Clujeanca, eu iti urez de pe acum BINE AI VENIT! >:D<
O sa am partenera de slabit. ;;):>

riky 17 iul 2011 15:00:25

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Jen, stiu cum e, asa eram eu asta vara....ai timp dupa admitere....pana la 1 octombrie, mult si bine..

Licurici, incearca suvite prima oara....nu tot parul, ca as avoiamsi eu sa ma fac toata blonda, si m-am razgandit ca am zis ca nnu-mi place...si-i mai bine cu suvite......

LicuriciColorat 17 iul 2011 15:55:09

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 725674)
Ah, deci inca nu stiti. Sper sa intri acolo unde iti doresti. Locuri sunt peste tot har Domnului. :P
Inseamna ca de la toamna te faci Clujeanca, eu iti urez de pe acum BINE AI VENIT! >:D<
O sa am partenera de slabit. ;;):>

da sper si eu:D,nu is asa multe la buget is doar 42:-s
dada::D merci>:D<,da o sa ai partenera,sper ca de la toamna sa ma mobilizez mai bine,ca acu vara cu fructele astea cam greu cu slabitu la mine

Citat:

Anterior postat de riky (Post 725696)
Jen, stiu cum e, asa eram eu asta vara....ai timp dupa admitere....pana la 1 octombrie, mult si bine..

Licurici, incearca suvite prima oara....nu tot parul, ca as avoiamsi eu sa ma fac toata blonda, si m-am razgandit ca am zis ca nnu-mi place...si-i mai bine cu suvite......

am avut suvitze,de cateva ori,nu'mi place
eu ma gandeam ori sa ma fac roscata(am mai avut suvitze roscate) iasa nu stiu dk mi;ar mai placea,sau sa'mi schimb nuanta la par,nu stiu cum ii zice la culoare da e un blond inchis spre saten un pic spre caramel:)))

riky 18 iul 2011 08:27:12

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 725727)
da sper si eu:D,nu is asa multe la buget is doar 42:-s
dada::D merci>:D<,da o sa ai partenera,sper ca de la toamna sa ma mobilizez mai bine,ca acu vara cu fructele astea cam greu cu slabitu la mine


am avut suvitze,de cateva ori,nu'mi place
eu ma gandeam ori sa ma fac roscata(am mai avut suvitze roscate) iasa nu stiu dk mi;ar mai placea,sau sa'mi schimb nuanta la par,nu stiu cum ii zice la culoare da e un blond inchis spre saten un pic spre caramel:)))

Cognac ii zice, stiu, si mie imi place culoarea aia , dar nuoanta n-o sa-ti iasa daca esti satena....Trust me, am incercat :)) O sa-ti iasa daor cu aia de la l`oreal , gloss nu stiu cum, si daca ai parul de lungime medie iti trebuie cam 3 tuburi...mie mi-au trebuit 4 :)) si 4 inmultit cu 30 ron....not nice. Eu iti recomand vopseaua asta pt ca n-are amoniac si nu-ti arde parul, ca asa daca te faci direct cu decolorare, e nasol, o sa ai o matura in cap si o sa trebuiasca sa folosesti tratamente, etc...so, ai d eunde alege...

LicuriciColorat 18 iul 2011 08:38:00

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 726324)
Cognac ii zice, stiu, si mie imi place culoarea aia , dar nuoanta n-o sa-ti iasa daca esti satena....Trust me, am incercat :)) O sa-ti iasa daor cu aia de la l`oreal , gloss nu stiu cum, si daca ai parul de lungime medie iti trebuie cam 3 tuburi...mie mi-au trebuit 4 :)) si 4 inmultit cu 30 ron....not nice. Eu iti recomand vopseaua asta pt ca n-are amoniac si nu-ti arde parul, ca asa daca te faci direct cu decolorare, e nasol, o sa ai o matura in cap si o sa trebuiasca sa folosesti tratamente, etc...so, ai d eunde alege...

nu e aia culoarea:)))),nuj sa explic,oricum is ciudata la gusturi:D
mai grav is bruneta,adica ceo ramas din el
dar eu ma gandeam sa ma duc la salon,tipa de acol mi'a recomandat o scoatere de culoare(nu'mi vine cuvantu):))) apoi sa ma faca ce culoare vreau eu,insa cred ca ma fac iar bruneta:)) e mai simplu si asa imi si place

eu am fugit la strand
o zi faina:-*:-*

Jen 18 iul 2011 08:55:04

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 726345)
nu e aia culoarea:)))),nuj sa explic,oricum is ciudata la gusturi:D
mai grav is bruneta,adica ceo ramas din el
dar eu ma gandeam sa ma duc la salon,tipa de acol mi'a recomandat o scoatere de culoare(nu'mi vine cuvantu):))) apoi sa ma faca ce culoare vreau eu,insa cred ca ma fac iar bruneta:)) e mai simplu si asa imi si place

eu am fugit la strand
o zi faina:-*:-*

Mai, ce bine le merge la unii. :">

LicuriciColorat 18 iul 2011 15:04:53

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 726361)
Mai, ce bine le merge la unii. :">

:>ne mergea mai bine daca mai tinea soarele macar 3 ore:D,ne'a cam fugarit norii acasa:)))
oricum is bronzolita toata:x:x

Jen 18 iul 2011 16:15:27

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 726993)
:>ne mergea mai bine daca mai tinea soarele macar 3 ore:D,ne'a cam fugarit norii acasa:)))
oricum is bronzolita toata:x:x

Supeeer.
Continua sa ne faci in ciuda. ;;) Functioneaza de minune. :D

LicuriciColorat 18 iul 2011 17:08:05

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 727077)
Supeeer.
Continua sa ne faci in ciuda. ;;) Functioneaza de minune. :D


noh noh:)) mie imi fac in ciuda
le'am zis la astia ca nu vine ploaia,si dupa juma de h dupa ce am ajuns aks o iesir soarele:((,si acu e un soare:)))
poi ce va retine,poftiti la stranduri k e vara:x:x

Jen 18 iul 2011 17:45:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 727148)
noh noh:)) mie imi fac in ciuda
le'am zis la astia ca nu vine ploaia,si dupa juma de h dupa ce am ajuns aks o iesir soarele:((,si acu e un soare:)))
poi ce va retine,poftiti la stranduri k e vara:x:x

1. miercuri am admiterea la medicininaaaaaaaaaa, deci mult invatat.
2. lucrez
3. nu am timp.

Poate, peste 2duminici, daca o sa am cu cine. :-o MI groaza sa merg in timpul saptamani, e supra populat si eu is mega gretoasa. Daca vad ceva ce nu imi convine, si fac alergie. :-s
In plus mai am o problema cu goangele. Daca se urca una pe mine... :-s
Nu is fite. Is fobii.


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:38:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO