forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Romina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-romina-11263.html)

GCM 19 mar 2015 06:22:27

Re: Jurnal Romina
 
Cat de dulci sunteti!

Prapadeala 19 mar 2015 08:26:28

Re: Jurnal Romina
 
Va pupam, frumosilor!

Prapadeala 24 mar 2015 16:26:11

Re: Jurnal Romina
 
Hello!

Ce mai faci? Cum merge sportul? Victor ce mai face?

rommyna 25 mar 2015 09:42:08

Re: Jurnal Romina
 
Hei fetelor!

Săptămâna aceasta nu am ajuns la sală, poate diseară. Sportul merge din ce în ce mai bine. Dacă la început mergeam pe bandă în primele ședințe, acum încep un circuit de sală cu alergare ușoară 10 minute. Nu m-am măsurat și cântărit după a doua săptămână de sport, deși nu cred că sunt îmbunătăți semnificative.

Ceea ce mă bucură sunt schimbările sufletești și psihice, chiar am alt tonus. Trebuie să spun că soarele de afară și plimbările lungi cu Victor au avut un aport semnificativ la starea mea actuală.
Cu alimentația așa și așa, încă dau cu stângul în dreptul, dar în limite decente. :)

Victor e bine, încă puțin anemic. Nici nu am mers să îi refac analizele, se vede pe fața lui că e palid și incercanat. În continuare picături de fier și alimentație adecvată. Nopțile sunt așa și așa. Avem nopți cu somn de voie, poate doar o trezire pe noapte și nopți în care îl dor dinții și se trezește și plange neconsolat câteva ore :(

Acum ne pregătim de kineto. Pupici și zi ușoară, fetelor! :*

rommyna 25 mar 2015 14:51:12

Re: Jurnal Romina
 
M-am cântărit de dimineață: 68 de kg! Chiar oau, e prima dată după multă vreme când scad sub 70 și mă mențin. M-am măsurat un pic mai devreme, fără schimbări importante, doar la talie și burtă am scăzut 2 cm. Vedem ce va mai urma. Cred că pe 4 mă voi măsură și cântări iar :) Până atunci wish me good luck :D

Prapadeala 25 mar 2015 14:57:04

Re: Jurnal Romina
 
Felicitari! spor la treaba in continuare!

rommyna 25 mar 2015 15:30:25

Re: Jurnal Romina
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 1377408)
Felicitari! spor la treaba in continuare!

Mulțumesc Miha! Mai e mult până departe! M-am uitat cu drag la pozele postate de tine ieri, sursă de motivație, nu glumă. Inevitabil mă gândesc că eu nu am arătat atât de bine ever, nici măcar când eram puștoaică sau în facultate. Cel mai puțin am avut la 17 ani și un pic, după postul Crăciunului am scăzut la 48 de kg și asta a fost "maximul" meu. Dar, cine știe ce îmi rezervă viitorul?! Am hotărât să merg pas cu pas și să văd dacă într -adevăr pot sau nu așa o performanță ;;)

Prapadeala 25 mar 2015 15:41:19

Re: Jurnal Romina
 
Romina, tot ce iti pot spune ca eu niciodata nu am aratat asa de bine cum e o fac acum. Si eu am si ceva ani in plus, deci daca eu am putut, clar poti si tu! >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:09:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO