forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal roxy04 ~ casuta mea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-roxy04-casuta-mea-7200.html)

roxy04 05 mai 2013 09:53:49

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1256980)
Buna seara, ROOOOXXXXYYYYY! Ce mai faci, cum a fost zile astea cu munca?

buna pai cum sa fie bine avand in vedere ca miercuri am stat acasa a fost ok >:D<

roxy04 05 mai 2013 09:54:46

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1257115)
"HRISTOS A INVIAT!" Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

[*126*]

,,ADEVARAT A INVIAT !,, multumesc asemenea>:D<

roxy04 05 mai 2013 09:55:28

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1257116)
"LA MULTI ANI!" cu intarziere (dar nu mi-a mers netul bine). Sa fi sanatoasa, toate dorintele de bine sa ti-se implineasca si sa fi iubita! :-*>:D<

multumesc frumos:-*

Anne10 07 mai 2013 14:34:13

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Buna! >:D<Ce faci, esti libera zilele astea, sau muncesti (ce schimb)?
PS: am mai pus un album privat (asta nou e cu mine).

roxy04 07 mai 2013 14:36:04

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1257730)
Buna! >:D<Ce faci, esti libera zilele astea, sau muncesti (ce schimb)?
PS: am mai pus un album privat (asta nou e cu mine).

nu sunt libera sunt la munca schimbul 3 intr un fel ma bucur caci daca eram acasa leneveam si mancam asa mai fac si eu activitate
ma duc sa vad albumul:-*

Anne10 07 mai 2013 14:57:53

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Multumesc frumos pentru comentari (stai linistita, ca nu trebuie sa lasi la toate pozele coment). Si tu anul asta o sa te pui pe "munca" la greu si o sa scapi de kg in plus (stiu eu ca o sa se poata) si vei fi :
1 - o mireasa asa cum iti doresti
2 - si dupa aia cand doriti voi tu si sotul (de comun acord), o sa fi o mamica frumusica si activa.
Dar pana atunci o sa trec pe aici sa te ajut cum pot ca sa reusesti ce ti-ai propus!

roxy04 07 mai 2013 15:41:11

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1257741)
Multumesc frumos pentru comentari (stai linistita, ca nu trebuie sa lasi la toate pozele coment). Si tu anul asta o sa te pui pe "munca" la greu si o sa scapi de kg in plus (stiu eu ca o sa se poata) si vei fi :
1 - o mireasa asa cum iti doresti
2 - si dupa aia cand doriti voi tu si sotul (de comun acord), o sa fi o mamica frumusica si activa.
Dar pana atunci o sa trec pe aici sa te ajut cum pot ca sa reusesti ce ti-ai propus!

multumesc frumos esti o scumpa:-*

Anne10 07 mai 2013 15:56:05

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1257751)

multumesc frumos esti o scumpa:-*

Daca esti deacord, lasa un mesaj cu programul tau de lucru (cate zile lucrezi ziua cate noaptea, le alternezi intre ele intr-o saptamana sau faci doar un schimb toata saptamana; la ce ora intri si iesi pentru fiecare program); ca ai zis ca nu prea poti sa mananci la program stabilit, ca poate impreuna gasim o solutie cum sa ai un program de mese cat mai echilibrat (bineinteles daca nu ai deja).

roxy04 07 mai 2013 19:02:52

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1257756)
Daca esti deacord, lasa un mesaj cu programul tau de lucru (cate zile lucrezi ziua cate noaptea, le alternezi intre ele intr-o saptamana sau faci doar un schimb toata saptamana; la ce ora intri si iesi pentru fiecare program); ca ai zis ca nu prea poti sa mananci la program stabilit, ca poate impreuna gasim o solutie cum sa ai un program de mese cat mai echilibrat (bineinteles daca nu ai deja).

pai fac o saptamana schimbul 1 o saptamana schimbul 3
la schimbul 1 intru luni dimineata la ora 6 (dar plec la 5 de acasa si trezirea e la 4) si ma intorc acasa la 4 seara poate si mai tarziu, pana vineri si cate odata si sambata
iar la schimbul 3 plec de acasa la 7 intru la 8 si ies pe la 5 dimineata, de duminica seara pana vineri seara
pana la munca fac max 5 min mai merg si pe jos uneori cand nu am cumparaturi sau cand e vremea frumoasa
pauza la munca iau o data la 2 ore jumatate si o pauza ori prima ori ultima iau dupa 3 ore pauza fiind de 30 min dintre care vro 10 min pana cobor si imi spal trusa
daca nu ai inteles ceva te rog intreaba ma
si daca te ai gandit tu la un program te rog spune mi sunt deschisa la idei

Anne10 07 mai 2013 19:28:40

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1257798)

pai fac o saptamana schimbul 1 o saptamana schimbul 3
la schimbul 1 intru luni dimineata la ora 6 (dar plec la 5 de acasa si trezirea e la 4) si ma intorc acasa la 4 seara poate si mai tarziu, pana vineri si cate odata si sambata
iar la schimbul 3 plec de acasa la 7 intru la 8 si ies pe la 5 dimineata, de duminica seara pana vineri seara
pana la munca fac max 5 min mai merg si pe jos uneori cand nu am cumparaturi sau cand e vremea frumoasa
pauza la munca iau o data la 2 ore jumatate si o pauza ori prima ori ultima iau dupa 3 ore pauza fiind de 30 min dintre care vro 10 min pana cobor si imi spal trusa
daca nu ai inteles ceva te rog intreaba ma
si daca te ai gandit tu la un program te rog spune mi sunt deschisa la idei

Eu pana acum am fost pe afara cu fata. O sa incerc sa iti fac un orar de mese, sa fac cumva sa impac ambele schimburi ca sa nu ai ore prea diferit de la o saptamana la alta (ca sa nu-ti "ametesti" organismul). Nu stiu daca il termin in seara asta, oricum incerc sa-l ai gata maine. Tu la ora asta esti la munca?


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:38:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO