forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal roxy04 ~ casuta mea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-roxy04-casuta-mea-7200.html)

lucia ely 27 iun 2012 07:18:47

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
neata!:D
ah nasol cu asigurarile si etc:( dar macar ai gasit repede solutia:D
frumos meniu tau imi place de data asta:D bravo:D
dar sper ca nu erau prajite in ulei asa?:D

jessik 27 iun 2012 07:46:29

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
salut..
ai mancat f binee
eu azi am lucrat mult.. si cand am dus gunoiul.. am alunecat si mi-am sucit genunchiul.. asa rau m-am julit ca mergeam schioapa.. si m-au trim acasa.. sper sa imi treaca total pana joi.
nici la condus nu m-am dus.. sport ce sa mai vb.. nu ma fortez
ca sa fie totul aiurea.. am facut o palcintica cu mere.. si am mancat.. 2 bucati.. seara pff..
in rest am mancat dim lapte cu cereale.. o jumate de felie paine cu pateu..
un sendvish.. niste piure cu curcan.. f putin..
si seara fasole cu bacon. pepene rosu..daca nu era desertul.. era binisor.
maine is libera.. si o sa imi fac legume.. ardei..vad eu
poate merg la sport si fac la abdomene si brate..:((
mai mananca legume.. si salate.. nu prea am vazut la tineun pic de sport.. prin casa nu poti face?

roxy04 27 iun 2012 11:18:05

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1078331)
neata!:D
ah nasol cu asigurarile si etc:( dar macar ai gasit repede solutia:D
frumos meniu tau imi place de data asta:D bravo:D
dar sper ca nu erau prajite in ulei asa?:D

neata,
intamplator am gasit solutia
multumesc o sa incerc sa imi mentin obiceiul
nu era nimic prajit in ulei totul era la cuptor;)fara ulei doar in suc propriu>:D<tu ce ai mai facut cum te mai descurci:-*

roxy04 27 iun 2012 11:22:02

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1078355)
salut..
ai mancat f binee
eu azi am lucrat mult.. si cand am dus gunoiul.. am alunecat si mi-am sucit genunchiul.. asa rau m-am julit ca mergeam schioapa.. si m-au trim acasa.. sper sa imi treaca total pana joi.
nici la condus nu m-am dus.. sport ce sa mai vb.. nu ma fortez
ca sa fie totul aiurea.. am facut o palcintica cu mere.. si am mancat.. 2 bucati.. seara pff..
in rest am mancat dim lapte cu cereale.. o jumate de felie paine cu pateu..
un sendvish.. niste piure cu curcan.. f putin..
si seara fasole cu bacon. pepene rosu..daca nu era desertul.. era binisor.
maine is libera.. si o sa imi fac legume.. ardei..vad eu
poate merg la sport si fac la abdomene si brate..:((
mai mananca legume.. si salate.. nu prea am vazut la tineun pic de sport.. prin casa nu poti face?

multumesc frumos ma bucur ca iti place meniul;)
imi pare tare rau de ceea ce ai patit :( sper sa te poti face bine sa iti continui activitatile zilnice
o sa mananc mai multe salate cu oate ca nu prea imi plac dar asta este:P si sport ba da pot face in casa chiar am stepper minge si dastea si o sa te folosesc si mai fac ceva exercitii gen abdomene si altele si ceva filmulete de pe net sa vad ceva ce imi place ca nu prea am avut timp sa caut;) uite astazi promit ca o sa fac sport cat de putin bun venit sa fie....sa mai povestesti cum te mai simti>:D<o zi frumoasa sa ai:-*

roxy04 27 iun 2012 11:38:28

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor m-am gandit sa fac un album in care voi fotografia cam tot ce mananc eu si in felul acesta astept critici si laude;)
si mai fac un album sa pun evolutiile sa vedeti daca se vad ceva modificari la mine daca am mai slabit sau nu;) o zi frumoasa:-*

roxy04 27 iun 2012 23:59:12

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor,
astazi am mancat de dimineata: 3 feliute de margarina becel cu dulceata de capsuni (de casa)
pranz:pulpe cu legume (cartofi,morcovi,ardei) la cuptor salata (rosii,castraeti,adei ceapa)
seara : supa simpla
mentiuni:un pahar mic de cola si o prajiturica magura:D cam atat>:D<

roxy04 29 iun 2012 11:03:35

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor ce mai faceti>:D<
de astazi ma apuc serios de treaba mi-am cumparat ceai verde si ceai antiadipos si astazi am inceput sa beau...am facut 30 min exercitii de dimi(exercitii grm abdomene ridicari...)si astept sa termin ziua cu bine si va spun la sfarsit si ce am papat pe ziua de astazi:-*o zi frumoasa>:D<

lucia ely 29 iun 2012 14:21:06

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
salut:D
super:D ma bucur sa ai grija cu antiadipos cat bei da? nu bea mai mult de o cana la inceput:)

tu ce mai faci?:D
eu am terminat cu practica:D si zilele astea ma relaxez:D
o sa mananc sanatos:D

roxy04 29 iun 2012 17:10:39

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 1080399)
salut:D
super:D ma bucur sa ai grija cu antiadipos cat bei da? nu bea mai mult de o cana la inceput:)

tu ce mai faci?:D
eu am terminat cu practica:D si zilele astea ma relaxez:D
o sa mananc sanatos:D

sal...
da pai astazi este prima zi cand beau antiadipos si am mers la baie de nu mai pot nu plec bine ca iara ma duc:-s asa mi-a spus si farmacista sa nu beau mai mult de o cana si sa il beau lent timp de o ora ca daca nu o sa ma doara burta...
ma bucur pentru tine ca te relaxezi...
tu ce ai mai facut? pupici>:D<

roxy04 29 iun 2012 17:11:29

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
apropo eu in ceaiul antiadipos pun un pic de lamaine ca sa il pot bea;)ca nu il pot bea fara:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:00:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO