forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal - Ruxi (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ruxi-4291.html)

Ruxandraaa 10 nov 2010 14:34:24

Re: Inca putiiin
 
azi am mancat un corn cu ciocolata si o mini shaorma. cum sa slabesc asa?? sunt incredibila. nu am mai mancat de mult timp nici una,nici alta. si nu m am putut abtine. n o sa mai slabesc niciodata in stilul asta, mai ales ca ieri am luat si ctv saractele de la fornetti...am ajuns acasa si azi voi mai manca o ciorbita si cativa ficatei. ma gandesc ca trebuie sa fac si sport..insa de cand cu programul de la scoala(de dim) si ma trez la ora 5 jum acum nu ma simt in stare sa fac o ora sport. simt cum ma cuprinde si leneaa asta enervanta. da, lenea! pentru ca prefer sa stau sa ma uit la tv:(

Ruxandraaa 10 nov 2010 14:35:21

Re: Inca putiiin
 
mai sus era ,,saratele,, * in loc de saractele:))

Roxii 11 nov 2010 15:38:43

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 398201)
azi am mancat un corn cu ciocolata si o mini shaorma. cum sa slabesc asa?? sunt incredibila. nu am mai mancat de mult timp nici una,nici alta. si nu m am putut abtine. n o sa mai slabesc niciodata in stilul asta, mai ales ca ieri am luat si ctv saractele de la fornetti...am ajuns acasa si azi voi mai manca o ciorbita si cativa ficatei. ma gandesc ca trebuie sa fac si sport..insa de cand cu programul de la scoala(de dim) si ma trez la ora 5 jum acum nu ma simt in stare sa fac o ora sport. simt cum ma cuprinde si leneaa asta enervanta. da, lenea! pentru ca prefer sa stau sa ma uit la tv:(

Hey Ruxi>:D<Stai linistita ca toate avem momente din astea:))Important este sa nu te dai batuta si sa recuperezi.>:D<Cred ca si toamna e de vina,ca si eu am pofte mai ceva ca o gravidutza:))Oricum nu cred ca ai pus ceva pe tine in 2 zile de abateri,doar sa te opresti aici si sa nu continui asa ca atunci vei pune:))De ce nu incerci sa faci sport pe reprize?Eu asa fac atunci cand sunt obosita sau nu am chef:-sJuma de ora acum,juma de ora mai tarziu si uite asa s`a adunat o ora>:D<>:D<>:D<

Ruxandraaa 11 nov 2010 19:30:47

Re: Jurnal - Ruxi
 
>:D< ..da..probabil si mai mult ca sigur nu mai am chef de sport ptr ca fac aceleasi exercitii, in aceeasi ordine de mult timp. o sa incerc sa le mai schimb:-?

Roxii 11 nov 2010 23:52:57

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 399933)
>:D< ..da..probabil si mai mult ca sigur nu mai am chef de sport ptr ca fac aceleasi exercitii, in aceeasi ordine de mult timp. o sa incerc sa le mai schimb:-?

Pai ia incearca si altceva ca te plictisesti de acelasi sport mereu>:D<

Ruxandraaa 16 nov 2010 18:30:45

Re: Jurnal - Ruxi
 
in wekendul ce a trecut am fost intr o excursie si inainte de asta aveam 50.7 kg. iar luni dim cand m am cantarit aveam 52.2 kg . observ ca ma ingras imediat daca mananc o pizza sau mai stiu eu ce.. mi se pare cam anormal :( daca mananc ceva gresit imediat se vede la kg a doua zi:|

Adynutzaa19 16 nov 2010 18:42:29

Re: Jurnal - Ruxi
 
buna...nu te ingrasi chiar asa...un kg se vede si de la retentia de apa,daca ai musafiri sau nu ai avut tranzit.

Ruxandraaa 16 nov 2010 18:55:47

Re: Jurnal - Ruxi
 
aaha. si as mai avea o intrebare. nu are leg cu asta. mamaliga are multe calorii? adica e la fel de rea ca si painea?

Roxii 16 nov 2010 19:26:31

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 405533)
aaha. si as mai avea o intrebare. nu are leg cu asta. mamaliga are multe calorii? adica e la fel de rea ca si painea?

Mamaliga are intre 100 si 280 de calorii,depinde si cum o prepari.Te poti uita si la calculatorul de calorii.Insa eu as opta mai degraba pentru paine de secara sau graham dekt mamaliga,este mai buna pentru dieta painea dekt mamaliga:)>:D<

mvthebest 28 nov 2010 10:48:24

Re: Jurnal - Ruxi
 
Citat:

Anterior postat de Ruxandraaa (Post 405533)
aaha. si as mai avea o intrebare. nu are leg cu asta. mamaliga are multe calorii? adica e la fel de rea ca si painea?

Uite : http://forum.slabute.ro/nevoie-ajuto...tml#post105173
>:D<
Si mie imi place mamaliga,dar ma umfla:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:27:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO