forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

Ana Tm 24 ian 2011 15:11:39

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490576)
..."de data asta vreau sa merg pana la capat"...imi plac cuvintele tale, pictorita draga! Eu, prima data cand am tinut Rina eram hotarata, acum sunt mult mai mult...sunt inversunata !!! plus ca acum premisele sunt mult mai bune...Pastele tine doar 3 zile, iar sesiunea va fi in deplasare (nu ma va mai astepta sotul, acasa, cu 1001 bunatati :D)...
:-*>:D<

:"> si eu m-am ambitionat, acum ca plec de la mai putine kg parca mi-e mai usor ;;)
asa-i, acum vom avea noroc ca tine foarte putin Pastele;)
sigur ne vom atinge targetul:x
e bun asa un sot sa te astepte acasa cu 1001 bunatati ;;), se pare ca in sesiunea asta va papa toate bunatatile singur ;))
:-*>:D<

orhidee 24 ian 2011 15:36:05

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetelor, mi-e asa de dor de primavara !!!!
Am creat un album..."Primavara, la mine in curte"...sunt imagini de anul trecut din curtea mea...imi pare rau ca nu am poze si cu tufele de trandafiri...am vreo 30...Dar voi face primavara aceasta...
La avatar am pus o poza c-un trandafir cules de la mine din curte...tufa asta este exact in fata dormitorului...asa ca l-am botezat "trandafirul dragostei"...
:-*>:D<

Cl@udi 24 ian 2011 15:38:58

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Da, am vazut zumba si este intradevar foarte usor de pe scaunul de la birou !!
Mi s-a facut pofta de o ciorbita de rosii ; voi faceti asa ceva ? Eu nu am facut niciodata - facea o prietena de-a mea si nu i-am cerut niciodata reteta - mancam la ea ori de cate ori facea (din pacate prietena mea a murit acum 2 ani).

Cl@udi 24 ian 2011 15:40:15

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490648)
Fetelor, mi-e asa de dor de primavara !!!!
Am creat un album..."Primavara, la mine in curte"...sunt imagini de anul trecut din curtea mea...imi pare rau ca nu am poze si cu tufele de trandafiri...am vreo 30...Dar voi face primavara aceasta...
La avatar am pus o poza c-un trandafir cules de la mine din curte...tufa asta este exact in fata dormitorului...asa ca l-am botezat "trandafirul dragostei"...
:-*>:D<

orhidee cu tufa de trandafiri la geam, :)):)):)) am sa intru sa-ti vad pozele !!!

Cl@udi 24 ian 2011 15:44:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Ana, ce-mi place cand te vad asa hotarata sa slabesti !

Ana Tm 24 ian 2011 15:57:11

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 490667)
Ana, ce-mi place cand te vad asa hotarata sa slabesti !

:"> da, gata! sunt foarte hotarata;;)
si nu as avea cum sa reusesc fara ajutorul vostru >:D<
va multumesc fetelor :-*:x

Ana Tm 24 ian 2011 16:00:11

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490648)
Fetelor, mi-e asa de dor de primavara !!!!
Am creat un album..."Primavara, la mine in curte"...sunt imagini de anul trecut din curtea mea...imi pare rau ca nu am poze si cu tufele de trandafiri...am vreo 30...Dar voi face primavara aceasta...
La avatar am pus o poza c-un trandafir cules de la mine din curte...tufa asta este exact in fata dormitorului...asa ca l-am botezat "trandafirul dragostei"...
:-*>:D<

foarte frumoase floricelele tale , esti o fericita ca stai la casa :-*
am mai spus,si eu si sotul am crescut la casa,iar acum in apartament ne simtim ca intr-o inchisoare :D
avem noroc ca am gasit de inchiriat un apartament la casa imens,4 metri pana la tavan :D asa nu ne mai simtim asa lipsiti de libertate;)
>:D<

Cl@udi 24 ian 2011 16:00:15

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Ohooo, s-a facut ora 4 si am terminat programul pe ziua de azi. Va pup si mai vorbim diseara !

orhidee 24 ian 2011 16:10:51

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 490701)
Ohooo, s-a facut ora 4 si am terminat programul pe ziua de azi. Va pup si mai vorbim diseara !

Pe diseara, Claudia!:-*
>:D<

orhidee 24 ian 2011 16:12:14

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 490695)
:"> da, gata! sunt foarte hotarata;;)
si nu as avea cum sa reusesc fara ajutorul vostru >:D<
va multumesc fetelor :-*:x

Tu cu ajutorul nostru...noi cu ajutorul tau !
:-*>:D<

Ana Tm 24 ian 2011 16:12:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 490701)
Ohooo, s-a facut ora 4 si am terminat programul pe ziua de azi. Va pup si mai vorbim diseara !

pupici :-*>:D<

orhidee 24 ian 2011 16:18:25

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 490700)
foarte frumoase floricelele tale , esti o fericita ca stai la casa :-*
am mai spus,si eu si sotul am crescut la casa,iar acum in apartament ne simtim ca intr-o inchisoare :D
avem noroc ca am gasit de inchiriat un apartament la casa imens,4 metri pana la tavan :D asa nu ne mai simtim asa lipsiti de libertate;)
>:D<

Jumatate din viata am petrecut-o la bloc si cealalta jumatate, la casa...Nu m-a deranjat cand am stat la bloc, dar pe masura ce inaintezi in varsta iti doresti "sa fii cu picioarele pe pamant"...Acum daca ar fi sa locuiesc din nou la bloc, as suferi ingrozitor...
Casa in care stau are si istorie...e construita de strabunicul sotului...in living, pe vremuri, a fost carciuma...
Iti doresc, draga pictorita, sa-ti construiesti impreuna cu sotul tau...casa visurilor voastre...
:-*>:D<

Ana Tm 24 ian 2011 16:23:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490724)
Jumatate din viata am petrecut-o la bloc si cealalta jumatate, la casa...Nu m-a deranjat cand am stat la bloc, dar pe masura ce inaintezi in varsta iti doresti "sa fii cu picioarele pe pamant"...Acum daca ar fi sa locuiesc din nou la bloc, as suferi ingrozitor...
Casa in care stau are si istorie...e construita de strabunicul sotului...in living, pe vremuri, a fost carciuma...
Iti doresc, draga pictorita, sa-ti construiesti impreuna cu sotul tau...casa visurilor voastre...
:-*>:D<

noi intotdeauna ne-am dorit "sa fim cu picioarele pe pamant" :P
multumim draga mea >:D<
doamne ajuta sa reusim sa ne indeplinim acest vis!

Ana Tm 24 ian 2011 16:24:03

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
orhidee ce-ai papat azi?;;)

orhidee 24 ian 2011 16:28:03

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 490654)
Da, am vazut zumba si este intradevar foarte usor de pe scaunul de la birou !!
Mi s-a facut pofta de o ciorbita de rosii ; voi faceti asa ceva ? Eu nu am facut niciodata - facea o prietena de-a mea si nu i-am cerut niciodata reteta - mancam la ea ori de cate ori facea (din pacate prietena mea a murit acum 2 ani).

Claudia, ciorba de rosii se poate face in mai multe feluri...poate fi cu fidea sau cu orez sau cu galusti...Eu, pt ziua de vitamine am adaptat-o...nu folosesc nici orez, nici fidea, nu fac nici galusti...Dar ca sa aiba si consistenta pun dovlecei dat pe razatoare f fin (te pacalesti si zici ca-s taietei :)):)):)))...Restul se face ca o ciorba obisnuita (se pun zarzavaturile in ordinea in care se fierb...ceapa, morcovi, telina, ardei gras, dovleceii), iar rosiile se curata de pielita, se taie marunt (sau se dau prin masina de tocat) si se fierb separat...apoi se adauga la restul de zarzavaturi fierte...Bineinteles ca la sfarsit pui leustean...Vara, eu nici n-o incalzesc...imi place rece, de la frigider...
:)>:D<

orhidee 24 ian 2011 16:45:05

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 490732)
orhidee ce-ai papat azi?;;)

...lactate...perlute de branza cu smantana...

frumoasa 24 ian 2011 16:59:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490648)
Fetelor, mi-e asa de dor de primavara !!!!
Am creat un album..."Primavara, la mine in curte"...sunt imagini de anul trecut din curtea mea...imi pare rau ca nu am poze si cu tufele de trandafiri...am vreo 30...Dar voi face primavara aceasta...
La avatar am pus o poza c-un trandafir cules de la mine din curte...tufa asta este exact in fata dormitorului...asa ca l-am botezat "trandafirul dragostei"...
:-*>:D<

Si mie mi-e tare dor de primavaraaaaaa>:D<

Ana Tm 24 ian 2011 17:18:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490761)
...lactate...perlute de branza cu smantana...

yammmy bunut bunut ;;)
dar eu nu le mai pot combina, astazi eu am papat gratar de porc cu legume (tot la gratar) ;;) si am inteles ca nu e bine sa amesteci proteinele intre ele - lactate cu carne :)
m-am informat bine?
data viitoare voi papa si eu lactate:)
>:D<

cricos 24 ian 2011 17:34:14

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Am revenit si eu fetele.
Am alergat azi cat pentru o saptamana.
Tot nu mi-a trecut senzatia de greata.
Nu o am doar in ziua de fructe, ci cam in toate zilele.Nu mi s-a intamplat asa la prima tura.
Eeeee o sa treaca ea.

Ana ce hotarata esti! Bravo!
Sa va ajute Dumnezeu sa va luati casuta voastra!
Eu nu am asa mare elan de data asta.Nici sport nu am inceput sa fac.

Fetele mi-a venit o idee.Certati-ma!!!!! Nu am avut abateri de 8 zile(decat bucata de paine proaspata de acu' 4 zile din ziua de fructe), dar nu sunt asa de motivata.Parca totul ma tenteaza acum si rezist mai greu.La prima tura nu am avut problema asta decat in partea finala.

Maria ia sa intru sa vad pozele.
Abia astept sa va pun poze si de la mine din curte.De aia tot alergam acum pe la banci - ca sa avem casuta noastra.

Sunt atat de obosita, ca-mi vine sa pun capul pe tastatura.
Imi curat o portocala poate imi revin.
Am luat la portocale de nu mai am pe unde sa le tin.
La Kaufland costa 13 lei o galeata.Cate portocale incap intr-o galeata(ies cam 7-8 kg) si primesti si galeata.
Unii oameni, ca sa nu le pice portocalele din galeti(ca le umplu cu varf-piramida), le-au legat cu scobitori.
Ce idei au!!!!
Va trecea asa ceva prin minte?

orhidee 24 ian 2011 17:49:10

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 490813)
yammmy bunut bunut ;;)
dar eu nu le mai pot combina, astazi eu am papat gratar de porc cu legume (tot la gratar) ;;) si am inteles ca nu e bine sa amesteci proteinele intre ele - lactate cu carne :)
m-am informat bine?
data viitoare voi papa si eu lactate:)
>:D<

Asa e, nu ai voie sa amesteci proteinele intre ele...din pacate...:((:((:((

orhidee 24 ian 2011 17:51:45

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Cristina...chestia cu greata...sigur n-are ochi ?:)
>:D<

cricos 24 ian 2011 17:54:10

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490860)
Cristina...chestia cu greata...sigur n-are ochi ?:)
>:D<

Sigur, sigur, ca doar ce s-a terminat perioada lunara urata.

orhidee 24 ian 2011 18:11:52

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 490865)
Sigur, sigur, ca doar ce s-a terminat perioada lunara urata.

Din pacate, greata e un simptom al mai multor boli...ca s-o combati ai putea lua antiemetice, dar mai bine ar fi sa tratezi cauza...Asa ca daca persista ar trebui sa vezi un medic...
:-*>:D<

cricos 24 ian 2011 18:19:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 490887)
Din pacate, greata e un simptom al mai multor boli...ca s-o combati ai putea lua antiemetice, dar mai bine ar fi sa tratezi cauza...Asa ca daca persista ar trebui sa vezi un medic...
:-*>:D<

De regula imi trece cu colebil sau bilicol, asa ca banuiesc ca este de la fiere.Eu mai am din cand in cand probleme cu fierea.
Deocamdata nu-mi fac griji.Sa vad insa cum evolueaza.
Poate chiar este de la dieta, asa cum a patit si Claudia prima data cand a inceput rina.

orhidee 24 ian 2011 18:26:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de cricos (Post 490903)
De regula imi trece cu colebil sau bilicol, asa ca banuiesc ca este de la fiere.Eu mai am din cand in cand probleme cu fierea.
Deocamdata nu-mi fac griji.Sa vad insa cum evolueaza.
Poate chiar este de la dieta, asa cum a patit si Claudia prima data cand a inceput rina.

Daca ai probleme cu fierea atunci e explicabil...

cricos 24 ian 2011 18:30:06

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetele mele slabute, eu o sa ies, caci ma duc sa fac baita fetitei.
Ne auzim maine.
Va pup!

vadina 24 ian 2011 19:16:19

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Am ajuns si eu de la serviciu si am intrat sa va citesc repede :) ca vreau sa-mi fac omleta azi :D nu am apucat sa mananc nimic :) am inceput masa cu un pahar de apa :))
Eu m-am gandit ca nu am mai slabit din cauza micilor "greseli" facute.... oricum de azi, si eu ca si Ana, tin foarte serios rina, fara nicio abatere :)
Din pacate, de sport nu mai am timp :( uitati cat e ceasul si acum am ajuns acasa. Iar maine trebuie sa fiu fresh pentru o alta zi de umblatura prin frig (chiar daca merg cu masina, dar nu pot intra cu ea pana in magazin:)) )
Va las sa merg sa-mi pregatesc omleta :) Pupici :-*:-*

vadina 24 ian 2011 20:20:30

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Gata cina :D:D:D Vai ce buna a fost :D
Mi-am calculat caloriile pentru omleta si fructele mancate dimineata: 500 kcal.
Acum desertul : apa :)):)):)) Am ajuns la doua pahare de cate 330 ml :D

Fetelor, pe unde umblati? Acum ca sunt si eu acasa si voi nu sunteti online :((

Ana Tm 24 ian 2011 20:48:02

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 491077)
Gata cina :D:D:D Vai ce buna a fost :D
Mi-am calculat caloriile pentru omleta si fructele mancate dimineata: 500 kcal.
Acum desertul : apa :)):)):)) Am ajuns la doua pahare de cate 330 ml :D

Fetelor, pe unde umblati? Acum ca sunt si eu acasa si voi nu sunteti online :((

heyyy adina draga >:D<
sa-ti fie de bine:-*
ma bucur ca ai intrat, chiar ma gandeam la tine
ma gandesc ca totusi e cam putin 500 kcal :-s
nu crezi?
sanatatea e foarte importanta, pretuieste-o draga mea!
>:D<

orhidee 24 ian 2011 20:58:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 491077)
Gata cina :D:D:D Vai ce buna a fost :D
Mi-am calculat caloriile pentru omleta si fructele mancate dimineata: 500 kcal.
Acum desertul : apa :)):)):)) Am ajuns la doua pahare de cate 330 ml :D

Fetelor, pe unde umblati? Acum ca sunt si eu acasa si voi nu sunteti online :((

Adina, nu-i bine ce faci! 500 cal sunt mult prea putine...parerea mea e ca-ti pui si sanatatea si dieta in pericol...:(
:-*>:D<

vadina 24 ian 2011 21:12:08

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 491156)

Adina, nu-i bine ce faci! 500 cal sunt mult prea putine...parerea mea e ca-ti pui si sanatatea si dieta in pericol...:(
:-*>:D<

Dar ce sa mai mananc???? Sunt plina ca un butoias :) Mi-am facut omleta din 3 oua :D
Pun in album o poza cu mine de azi :D
PS : Am uitat sa socotesc cele 2 linguri de ulei de masline folosite iar pana la culcare beau apa minerala pentru ca nu mai am apa de fantana. Am gasit un articol pe internet in care se spunea ca este bine sa se foloseasca in curele de slabire apa minerala care are cel putin 150mg calciu/1 l.

orhidee 24 ian 2011 21:59:43

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Adina, am vazut poza...se vede ca ai slabit!:-*>:D<

vadina 24 ian 2011 22:03:03

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 491368)
Adina, am vazut poza...se vede ca ai slabit!:-*>:D<

Multumesc! Sarafanul e facut de mama, dupa ce-am slabit cu reductil, anul trecut nu l-am imbracat deloc pentru ca ma cam strangea :D
Va las fetelor, nu mai pot de somn. Ne citim si maine! Pupici si noapte buna :-*>:D<

orhidee 24 ian 2011 22:46:20

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Noapte buna, fete din ce in ce mai slabute ! [*47*]

vadina 25 ian 2011 07:43:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetelor, trezirea :D nu mai dormiti atat! Sau va faceti somnul de frumusete? :D
Eu sunt pregatita de munca, desi recunosc ca as fi vrut sa mai lenevesc un pic in pat, mai ales pe frigul asta, sunt -3grade la Timisoara :((

Alina, m-am cantarit si azi dimineata, dupa ziua de proteine de ieri si tot atata am :( aseara am reusit sa 1.8 l de apa pana m-am pus in pat. Sa vedem astazi :)

O zi buna tuturor si foarte usoara pentru cele ce au de rezolvat multe lucruri pentru serviciu! Va pup :-*:-*:-*

orhidee 25 ian 2011 08:18:04

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna dimineata, slabute dragi!:)

Si azi vom fi impreuna...:) N-ati scapat de mine! :D Voi lucra si azi acasa...norocul meu! ;)Aseara am aflat ca s-au schimbat datele la firma...sau cum imi place mie sa zic..."s-a schimbat modificarea"...asa ca azi, acasa...maine, teren...sau cine mai stie ! ...

:-*>:D<

orhidee 25 ian 2011 08:21:43

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 491793)
Fetelor, trezirea :D nu mai dormiti atat! Sau va faceti somnul de frumusete? :D
Eu sunt pregatita de munca, desi recunosc ca as fi vrut sa mai lenevesc un pic in pat, mai ales pe frigul asta, sunt -3grade la Timisoara :((

Alina, m-am cantarit si azi dimineata, dupa ziua de proteine de ieri si tot atata am :( aseara am reusit sa 1.8 l de apa pana m-am pus in pat. Sa vedem astazi :)

O zi buna tuturor si foarte usoara pentru cele ce au de rezolvat multe lucruri pentru serviciu! Va pup :-*:-*:-*

Adina, draga, daca si dupa ziua de ieri tot atat arata cantarul ...e clar...ai intrat in platou...Nu ai altceva de facut decat sa ai rabdare sa treaca faza asta! Nu e deloc placut, dar nu prea ai ce face! In nici un caz sa nu mai reduci caloriile! Ceva sport ti-ar prinde bine, dar, din pacate, nu ai timp...Asa ca...rabdare !!!:-*:-*:-*
>:D<

Cl@udi 25 ian 2011 08:51:11

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
'Neata, fetelor!
Maria, esti o norocoasa sa stai acasa si azi ! Eu sunt la munca si ma asteapta o zi grea, cu multe sedinte, iar la 15.00 am de trecut si o evaluare psihologica....Pfuuu !!!
Adina, incearca sa mananci mai mult ; ia-ti la tine fructe si un sandvis cu carne sau branza in ziua de proteine, cativa cartofiori copti (exista si in hipermarket gata facuti) in ziua de amidonuri, iar la carbo poti pune in bagajelul tau 2-3 felii de pizza vegetariana, sau o punga de sticks-uri, ceva. Nu mai sta nemancata, nu vreau sa te imbolnavesti......promiti sa fii fetita ascultatoare ?
Cristina, ai mai avut pb cu fierea ? Eu am facut colecistectomie - pe mine nu ma dadea peste cap mancarea (unele mancaruri imi repugnau pur si simplu, fara sa constientizez ca acelea imi faceau si rau - era o chestie ciudata ; organismul stie mai bine decat noi ce-i face rau, tb doar sa stim sa-l ascultam) - pe mine neodihna ma omora. Imi era tare rau daca nu ma odihneam sau daca aveam perioade de stres puternic ; iar starea de rau se instala la cateva zile dupa perioada respectiva.
La medic ai fost ?

orhidee 25 ian 2011 08:51:52

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Chiar nu v-ati trezit ?????[*fluiera*][*fluiera*][*fluiera*]

Icey 25 ian 2011 08:54:30

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna dimineata fetelor!

Nu am reusit sa citesc tot, poate revin mai incolo.

Adina se vede ca ai slabit!:x si nu te demoraliza! o sa se miste cantarul ai sa vezi- persevereaza, dar fara sa exagerezi!

:)) Claudia si mie imi parea zumba usurel- si chiar nu e complicat si asa intr-o zbenguiala placuta pe muzica latino de te tii de instructor scoate untul din tine#:-s Aseara imi simteam fiecare muschiulet.
Mie tare mi-a placut desi o gramada de pasi nu am reusit sa-i fac in ritm:">
Mi-a placut mult atmosfera! toata lumea binedispusa, muzica super, instructorii( un cuplu de olandezi) de gasca si pusi pe glume- sper sa pot merge cat de des.

S-a miscat si la mine cantarul, putin, dar s-a miscat.

Va doresc o zi frumoasa! fugim la scoala!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:41:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO