forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

Cl@udi 19 ian 2011 13:36:13

Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
pentru fetele cu vechime in Rina's

Cl@udi 19 ian 2011 13:59:12

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Cristina, Ana, Frumoasa, Maria............Adina, Geo , Alina .......si toate celelalte din vechea gasca, unde sunteti ? Sper ca ati primit mesajul meu !

Cl@udi 19 ian 2011 14:01:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetelor, haideti, cititi-va odata mesajele, eu v-astept pe-aici ! Nici eu nu mai reuseam sa tin pasul cu fetele noi, nu faceam altceva decat sa dau sfaturi ; asta este si motivul pt care nici n-am mai intrat pe forum !

Ana Tm 19 ian 2011 16:43:14

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
heyyyy :-*
draga mea claudiaaaaaaaa>:D<
ce bine ca ne-am regasit[*63*]
multumesc pentru invitatie:-*

Ana Tm 19 ian 2011 16:45:42

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
ce mai faci?cum mai merge cu dieta?
eu recunosc ca nu ma mai putut tine rina,mi-e din ce in ce mai greu :(
am tinut , dar cu abateri :((
asa ca e ca si cum nu as mai fi tinut nimic:D
parca vreau o schimbare,am intrat asa intr-o monotonie....vreau sa schimb ceva in meniul asta...:-/
pup:-*

orhidee 19 ian 2011 16:48:58

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Acum am venit de la facultate...si am intrat imediat sa citesc mesajele din cartea de oaspeti...
Mare bucurie mi-ai facut Claudia! Ne-ai pus "casuta" ta la dispozitie!!! Multumim !
Am terminat cu sesiunea...maine mai aveam un examen de dat si ni l-a bagat astazi...asa ca acum sunt dupa trei examene...A fost criminal!...dar bine ca s-a terminat! Pana acum stiu doar doua note...9 la biofizica si 9 la matematica...restul de note le aflu in maxim o saptamana!
Mi-a pus sotul masa, asa ca fug sa mananc...Mi-e o foame de lup!
De abia astept sa vorbim!!!

Ana Tm 19 ian 2011 16:57:14

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482142)
Acum am venit de la facultate...si am intrat imediat sa citesc mesajele din cartea de oaspeti...
Mare bucurie mi-ai facut Claudia! Ne-ai pus "casuta" ta la dispozitie!!! Multumim !
Am terminat cu sesiunea...maine mai aveam un examen de dat si ni l-a bagat astazi...asa ca acum sunt dupa trei examene...A fost criminal!...dar bine ca s-a terminat! Pana acum stiu doar doua note...9 la biofizica si 9 la matematica...restul de note le aflu in maxim o saptamana!
Mi-a pus sotul masa, asa ca fug sa mananc...Mi-e o foame de lup!
De abia astept sa vorbim!!!

mariaaaaa :-*
ma bucur ca ne-am reintalnit in casuta claudiei >:D<
bravo,ma bucur ca ai scapat cu examenele,mi-a fost foarte dor de voi fetelor >:D<
esti o studenta silitoare, si sunt convinsa ca vei avea note la fel de bune ca si pana acum :-*
pofta mare si ne auzim:-*>:D<

rodica2010 19 ian 2011 17:24:27

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 481690)
pentru fetele cu vechime in Rina's


Deci restul n-avem voie sa te vizitam?;;)Eu,oricum,iti spun:bafta in continuare!;):)>:D<

orhidee 19 ian 2011 18:21:09

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482138)
ce mai faci?cum mai merge cu dieta?
eu recunosc ca nu ma mai putut tine rina,mi-e din ce in ce mai greu :(
am tinut , dar cu abateri :((
asa ca e ca si cum nu as mai fi tinut nimic:D
parca vreau o schimbare,am intrat asa intr-o monotonie....vreau sa schimb ceva in meniul asta...:-/
pup:-*

La ce schimbari te gandesti, Anuta draga?:-*:-*:-*
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 19:20:29

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482297)
La ce schimbari te gandesti, Anuta draga?:-*:-*:-*
>:D<

sa mai schimb dieta :P :D
>:D<

alize 19 ian 2011 19:20:33

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 481743)
Fetelor, haideti, cititi-va odata mesajele, eu v-astept pe-aici ! Nici eu nu mai reuseam sa tin pasul cu fetele noi, nu faceam altceva decat sa dau sfaturi ; asta este si motivul pt care nici n-am mai intrat pe forum !

Draga Claudia imi pare rau sa aud ca nu faceai altceva decat sa dai sfaturi.poate ar trebui sa te gandesti ca si tu la randul tau ai primit sfaturi si sprijin ori de cate ori aveai nelamuriri sau nevoie.Noile fete neavand cartile si nestiind prea multe despre aceasta dieta au cautat ajutor la voi,cele veterane,dar se pare ca nu au facut altceva decat sa va deranjeze.Imi cer scuze ca am intrat in jurnalul tau si mai ales in cer scuze in numele tuturor slabutelor noi ca v-am deranjat!va doresc multa bafta in continuare

ayssa 19 ian 2011 19:31:28

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Si eu ma simt foarte prost. Si imi cer scuze ca v-am determinat sa va ascundeti intr-un jurnal. Poate ca era ok sa ne fi spus ca scriem prea mult si nu e ok. Sincer noi nu aveam de unde sa stim ca deranjam. Imi cer scuze inca o data. Mult succes tuturor

orhidee 19 ian 2011 19:37:41

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482384)
sa mai schimb dieta :P :D
>:D<

Te-ai gandit la o alta dieta sau vrei sa modifici ceva la Rina?:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 19:41:46

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482414)
Te-ai gandit la o alta dieta sau vrei sa modifici ceva la Rina?:)
>:D<

m-am gandit sa schimb dieta, dar inca n-am gasit inca nimic ....nici o dieta sanatoasa :D
>:D<
ai ceva idei? :)

vadina 19 ian 2011 19:48:01

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482421)
m-am gandit sa schimb dieta, dar inca n-am gasit inca nimic ....nici o dieta sanatoasa :D
>:D<
ai ceva idei? :)

Va pup fetele!!!!!
Maria, ma bucur mult pentru tine! Sper sa-ti urmez si eu exemplul incepand cu saptamana viitoare! :D
Ana, ce mai faci? De ce simti ca vrei sa schimbi dieta? Eu am reinceput de ieri (luni am intrat in acea perioada a lunii, daca nu mancam ceva dulce, cred ca si muream :)) )
ayssa si alize, nu trebuie sa o luati asa! Nu ati deranjat pe nimeni! Doar ca acel subiect nu mai este ce era, adica a devenit un jurnal mult aprofundat al fetelor. Sa nu ma intelegeti gresit, dar nici nu poti sa umpli doua pagini cu mesaje de genu "am baut 1l de apa", "ma duc sa mananc", "am ajuns la 2l de apa", etc.

Claudia, super buna ideea ta :D

Ana Tm 19 ian 2011 19:55:55

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482432)
Va pup fetele!!!!!
Maria, ma bucur mult pentru tine! Sper sa-ti urmez si eu exemplul incepand cu saptamana viitoare! :D
Ana, ce mai faci? De ce simti ca vrei sa schimbi dieta? Eu am reinceput de ieri (luni am intrat in acea perioada a lunii, daca nu mancam ceva dulce, cred ca si muream :)) )
ayssa si alize, nu trebuie sa o luati asa! Nu ati deranjat pe nimeni! Doar ca acel subiect nu mai este ce era, adica a devenit un jurnal mult aprofundat al fetelor. Sa nu ma intelegeti gresit, dar nici nu poti sa umpli doua pagini cu mesaje de genu "am baut 1l de apa", "ma duc sa mananc", "am ajuns la 2l de apa", etc.

Claudia, super buna ideea ta :D

sincera sa fiu m-am plictisit de aceeasi dieta :">
vreau o schimbare,serios, nici nu prea mai am pofta de mancare.....decat sa mananc aceleasi mancaruri, mai bine nu :D
>:D<

vadina 19 ian 2011 19:57:52

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482448)
sincera sa fiu m-am plictisit de aceeasi dieta :">
vreau o schimbare,serios, nici nu prea mai am pofta de mancare.....decat sa mananc aceleasi mancaruri, mai bine nu :D
>:D<

Ai auzit despre Montignac? Eu am tinut vreo doua saptamani si a dat rezultate (dar tot asta mi se pare mai usoara :D )

orhidee 19 ian 2011 19:57:58

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482421)
m-am gandit sa schimb dieta, dar inca n-am gasit inca nimic ....nici o dieta sanatoasa :D
>:D<
ai ceva idei? :)

Iti marturisesc ca si eu m-am gandit s-o schimb...eu functionez mai ciudat...niciodata nu am putut tine o dieta de doua ori...ca atare m-am gandit la variante...
Problema e ca din tot ce stiu eu in materie de diete, Rina e de departe cea mai echilibrata, cea mai sanatoasa, cea mai eficienta...
Ca atare, vreau sa ma adun si s-o reincep de maine. Ce zici?... socotim amandoua ziua de maine ca fiind prima zi de dieta Rina? Mi te alaturi?
Cum ti-am zis...m-am gandit si eu la alte variante, dar nu am gasit alta mai buna!:)
>:D<

vadina 19 ian 2011 20:02:33

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482453)

Iti marturisesc ca si eu m-am gandit s-o schimb...eu functionez mai ciudat...niciodata nu am putut tine o dieta de doua ori...ca atare m-am gandit la variante...
Problema e ca din tot ce stiu eu in materie de diete, Rina e de departe cea mai echilibrata, cea mai sanatoasa, cea mai eficienta...
Ca atare, vreau sa ma adun si s-o reincep de maine. Ce zici?... socotim amandoua ziua de maine ca fiind prima zi de dieta Rina? Mi te alaturi?
Cum ti-am zis...m-am gandit si eu la alte variante, dar nu am gasit alta mai buna!:)
>:D<

Haideti :D ca si eu voi fi la proteine :D

PS : cine stie cum pot adauga un subiect la favorite?

Ana Tm 19 ian 2011 20:02:51

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482453)
Iti marturisesc ca si eu m-am gandit s-o schimb...eu functionez mai ciudat...niciodata nu am putut tine o dieta de doua ori...ca atare m-am gandit la variante...
Problema e ca din tot ce stiu eu in materie de diete, Rina e de departe cea mai echilibrata, cea mai sanatoasa, cea mai eficienta...
Ca atare, vreau sa ma adun si s-o reincep de maine. Ce zici?... socotim amandoua ziua de maine ca fiind prima zi de dieta Rina? Mi te alaturi?
Cum ti-am zis...m-am gandit si eu la alte variante, dar nu am gasit alta mai buna!:)
>:D<

Multumesc draga Maria:-*
nu promit nimic,dar vreau sa mai incerc ;;)
ok,maine va fi prima zi din multe alte zile de rina:)
cum zicea si adina,am citit despre montignac , dar e complicata...tot asta e mai usoara:">
sper sa ma adun si sa incerc sa ma tin de ea:">
multumesc pentru sprijin >:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:06:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482463)
Haideti :D ca si eu voi fi la proteine :D

PS : cine stie cum pot adauga un subiect la favorite?

superrr ;;)
ne reorganizam si incepem lupta cea mare ;)
din pacate nu pot sa te ajut adina, nu stiu cum se adauga un subiect la favorite :(
>:D<

orhidee 19 ian 2011 20:07:12

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482432)
Va pup fetele!!!!!
Maria, ma bucur mult pentru tine! Sper sa-ti urmez si eu exemplul incepand cu saptamana viitoare! :D
Ana, ce mai faci? De ce simti ca vrei sa schimbi dieta? Eu am reinceput de ieri (luni am intrat in acea perioada a lunii, daca nu mancam ceva dulce, cred ca si muream :)) )
ayssa si alize, nu trebuie sa o luati asa! Nu ati deranjat pe nimeni! Doar ca acel subiect nu mai este ce era, adica a devenit un jurnal mult aprofundat al fetelor. Sa nu ma intelegeti gresit, dar nici nu poti sa umpli doua pagini cu mesaje de genu "am baut 1l de apa", "ma duc sa mananc", "am ajuns la 2l de apa", etc.

Claudia, super buna ideea ta :D

Adina, draga mea, ce dor mi-a fost de tine!:-*
Iti doresc multa bafta in sesiune! Cand incepe si cat dureaza? Cate examene ai?
Sotul tau mai tine dieta?
Nu mai sunt la curent cu nimic din ce ti se intampla, draga mea, de asta iti pun atatea intrebari!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:09:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
voi v-ati mai cantarit?
mi-e mi-e tare frica sa urc pe cantar :-s
am cam avut abateri si nu cred ca va fi prea bland cu mine:(

orhidee 19 ian 2011 20:16:45

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482484)
voi v-ati mai cantarit?
mi-e mi-e tare frica sa urc pe cantar :-s
am cam avut abateri si nu cred ca va fi prea bland cu mine:(

Nu m-am mai cantarit dinainte de sarbatori...imi propusesem sa ma cantaresc pe 1 februarie...cred ca m-am ingrasat mult...vad dupa haine...Sarbatorile si sesiunea m-au terminat...mai ales sesiunea cand am mancat dulciuri in nestire...simteam nevoia...apoi lipsa somnului, nu am reusit sa dorm mai mult de 3-4 ore pe noapte...Eu nu am avut abateri...eu practic am fost la regim de ingrasare!!!
Dar maine ma voi cantari ca sa vad dezastrul...daca vedeti ca nu am intrat pe forum inseamna ca plang...glumesc! Voi accepta realitatea si o voi lua de la capat cu dieta!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:19:38

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482494)
Nu m-am mai cantarit dinainte de sarbatori...imi propusesem sa ma cantaresc pe 1 februarie...cred ca m-am ingrasat mult...vad dupa haine...Sarbatorile si sesiunea m-au terminat...mai ales sesiunea cand am mancat dulciuri in nestire...simteam nevoia...apoi lipsa somnului, nu am reusit sa dorm mai mult de 3-4 ore pe noapte...Eu nu am avut abateri...eu practic am fost la regim de ingrasare!!!
Dar maine ma voi cantari ca sa vad dezastrul...daca vedeti ca nu am intrat pe forum inseamna ca plang...glumesc! Voi accepta realitatea si o voi lua de la capat cu dieta!:)
>:D<

lasa,bine acum ca ai scapat si de maine te vei linisti ;)
important e ca ai trecut cu bine de examene
kilogramele se vor duce ele,n-au de ales >:)
important e ca ne-am regasit si ca vom reincepe impreuna lupta >:D<

orhidee 19 ian 2011 20:24:45

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482501)
lasa,bine acum ca ai scapat si de maine te vei linisti ;)
important e ca ai trecut cu bine de examene
kilogramele se vor duce ele,n-au de ales >:)
important e ca ne-am regasit si ca vom reincepe impreuna lupta >:D<

Ai dreptate, fata frumoasa!
Maine...zi de proteine, nu? Voi schimba si tiker-ul ca maine sa-mi indice prima zi de dieta!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:28:53

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482506)
Ai dreptate, fata frumoasa!
Maine...zi de proteine, nu? Voi schimba si tiker-ul ca maine sa-mi indice prima zi de dieta!:)
>:D<

da! maine zi de proteine:)
ce anume vei papa maine? da-mi o idee :">
>:D<

orhidee 19 ian 2011 20:43:38

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482512)
da! maine zi de proteine:)
ce anume vei papa maine? da-mi o idee :">
>:D<

Nu am pregatit nimic...in timpul sesiunii a gatit sotul meu...se pricepe f bine...azi m-a asteptat cu bulz...
Dar gata cu destrabalarea!
Ma voi uita prin congelator (nici nu mai sunt la curent cu ce e prin el, pentru ca nici la cumparaturi nu am mai fost... tot sotul meu s-a ocupat si cu asta) si cred ca voi apela la niste pulpe de pui la gratar cu salata de rosii sau cu mujdei (ma voi hatari maine)...:)
>:D<

Cl@udi 19 ian 2011 20:44:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 482198)
Deci restul n-avem voie sa te vizitam?;;)Eu,oricum,iti spun:bafta in continuare!;):)>:D<

Nici gand ! Suntem bucuroase sa va avem alaturi ; orice prieten nou e binevenit in randul nostru.

vadina 19 ian 2011 20:53:16

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482479)

Adina, draga mea, ce dor mi-a fost de tine!:-*
Iti doresc multa bafta in sesiune! Cand incepe si cat dureaza? Cate examene ai?
Sotul tau mai tine dieta?
Nu mai sunt la curent cu nimic din ce ti se intampla, draga mea, de asta iti pun atatea intrebari!:)
>:D<

Pot sa te cert un picut? Nu cred ca ti-a fost asa dor de mine, ti-am scris in cartea de oaspeti si nu ai raspuns :( Glumesc :-*>:D<
Si mie mi-a fost dor de tine!
Eu, cu serviciul, toata ziua :D am primit si masina de luni, doar ca pe cele doua rute de exterior inca nu merg singura, cu sefu sau cu un coleg :) dar in rest e ok :) de-abia astept primul salariu :)) care va fi doar pe 20 feb :(
Sotulica nu mai tine cura, desi mie mi se pare ca a mai slabit un pic. Dar nu mai mananca deloc la cina :D ia pranzul pe la 3-4 si gata :D
Eu am fost surprinsa de prietenul meu cantarul saptamana trecuta, am inceput rina in noiembrie la 80 kg, pana la inceputul lunii decembrie am ajuns la 77.5 dupa care dezmat total :)) nu m-am mai cantarit dupa sarbatori, si dupa 4 zile de rina mi-a aratat 75 kg :D:D:D
Doar ca sambata si duminica am avut doua zile de rasfat, dar nu dezmat :)) am tinut un fel de rina-mentinere, am avut grija sa nu combin alimentele la aceeasi masa. Luni am inceput perioada rosie, asa ca a trebuit sa pap ceva dulce, dar de ieri rina din nou :D:D:D
Maine proteine :D voi fi pe exterior cu un coleg, asa ca nici vorba de carnita :D parca mi-e dor de ceva lactate :D ce ziceti ca pot manca?
Incep examenele marti :( sesiunea asta nu voi avea decat cinci, dar trebuie sa le iau pe toate, in vara trebuie sa dau restantele de anul trecut

orhidee 19 ian 2011 20:54:00

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Claudia!!!!!!!!!
Ce mai faci????????
:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Cl@udi 19 ian 2011 21:00:34

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 482385)
Draga Claudia imi pare rau sa aud ca nu faceai altceva decat sa dai sfaturi.poate ar trebui sa te gandesti ca si tu la randul tau ai primit sfaturi si sprijin ori de cate ori aveai nelamuriri sau nevoie.Noile fete neavand cartile si nestiind prea multe despre aceasta dieta au cautat ajutor la voi,cele veterane,dar se pare ca nu au facut altceva decat sa va deranjeze.Imi cer scuze ca am intrat in jurnalul tau si mai ales in cer scuze in numele tuturor slabutelor noi ca v-am deranjat!va doresc multa bafta in continuare

Alize, te rog mult sa nu ma intelegi gresit, nu e nimic rau in a da sfaturi si le-am dat cu placere, nu m-a deranjat absolut deloc lucrul acesta. Dar simteram nevoia sa pot discuta un pic mai lejer cu fetele care au ajuns in aceeasi faza a dietei ca si mine si pe care le cunosc din septembrie, anul trecut. Era dificil sa facem asta in conditiile in care multe fete s-au alaturat in ianuarie familiei Rina si trebuia sa cautam prin multe pagini ca sa gasim ceva postat de fetele cu aceleasi preocupari. Asta nu inseamna ca nu sunteti binevenite aici sau ca noi nu vom mai intra pe "etajul "vostru. Sper din tot sufletul sa ramanem toate prietene si sa slabim impreuna pana vom deveni niste frumoase !
Ayssa, esti o fata grozava si tot ce am scris mai sus e valabil si pt tine, ca de altfel pentru toate fetele care tin Rina.
Va pup si astept sa mai scrieti aici, in jurnalul "veteranelor".>:D<

orhidee 19 ian 2011 21:03:37

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482566)
Pot sa te cert un picut? Nu cred ca ti-a fost asa dor de mine, ti-am scris in cartea de oaspeti si nu ai raspuns :( Glumesc :-*>:D<
Si mie mi-a fost dor de tine!
Eu, cu serviciul, toata ziua :D am primit si masina de luni, doar ca pe cele doua rute de exterior inca nu merg singura, cu sefu sau cu un coleg :) dar in rest e ok :) de-abia astept primul salariu :)) care va fi doar pe 20 feb :(
Sotulica nu mai tine cura, desi mie mi se pare ca a mai slabit un pic. Dar nu mai mananca deloc la cina :D ia pranzul pe la 3-4 si gata :D
Eu am fost surprinsa de prietenul meu cantarul saptamana trecuta, am inceput rina in noiembrie la 80 kg, pana la inceputul lunii decembrie am ajuns la 77.5 dupa care dezmat total :)) nu m-am mai cantarit dupa sarbatori, si dupa 4 zile de rina mi-a aratat 75 kg :D:D:D
Doar ca sambata si duminica am avut doua zile de rasfat, dar nu dezmat :)) am tinut un fel de rina-mentinere, am avut grija sa nu combin alimentele la aceeasi masa. Luni am inceput perioada rosie, asa ca a trebuit sa pap ceva dulce, dar de ieri rina din nou :D:D:D
Maine proteine :D voi fi pe exterior cu un coleg, asa ca nici vorba de carnita :D parca mi-e dor de ceva lactate :D ce ziceti ca pot manca?
Incep examenele marti :( sesiunea asta nu voi avea decat cinci, dar trebuie sa le iau pe toate, in vara trebuie sa dau restantele de anul trecut

Eu cand voiam sa mananc lactate luam perlute de branza...mie imi plac mult...
E bine ca ai doar 5 examene...eu am avut 8...a fost un stres, o nebunie si-un efort fantastic...
Cea mai tare faza e ca ne-a anuntat ca sesiunea de vara o vom da la mare...are universitatea un grup de vile acolo...asa ca la sfarsitul lui mai iar voi fi lipsa la apel...
:-*>:D<

Cl@udi 19 ian 2011 21:05:19

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482567)
Claudia!!!!!!!!!
Ce mai faci????????
:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Buna, Maria !
Felicitari pt notele obtinute ! Esti tare mai, scolarito! Sa inteleg ca de maine te reapuci de Rina ? Cred ca ma voi alatura tie, dar nu de maine, astept sa faci un ciclu de 4 zile si apoi incep si eu !
mi-a fost dor de tine ! si am vazut ca si fetelor noi de pe forum le-ai lipsit.
Oare ce s-a intamplat cu Rodica ? Am vazut ca are contul blocat...

vadina 19 ian 2011 21:06:14

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482582)

Eu cand voiam sa mananc lactate luam perlute de branza...mie imi plac mult...
E bine ca ai doar 5 examene...eu am avut 8...a fost un stres, o nebunie si-un efort fantastic...
Cea mai tare faza e ca ne-a anuntat ca sesiunea de vara o vom da la mare...are universitatea un grup de vile acolo...asa ca la sfarsitul lui mai iar voi fi lipsa la apel...
:-*>:D<

SI mie imi plac :D doar ca voi fi cu colegul dupa mine si cred ca imi va fi putina rusine :( mai ales ca eu conduc si ar trebui sa-i spun ca ne oprim 10 min sa-mi iau pranzul :( complicat! Poate imi trece pofta cu niste iaurt de baut :)

Uai ce fain :) eu sunt la id acum, dar la noi e mai ceva decat la zi! Sunt atat de stricti profii.... sper sa trec cu bine de sesiunea asta!

Cl@udi 19 ian 2011 21:18:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482463)
Haideti :D ca si eu voi fi la proteine :D

PS : cine stie cum pot adauga un subiect la favorite?

adina cred ca poti adauga subiectul la favorite dand click pe butonul "optiuni subiect" aflat pe fiecare pagina, sus, inainte de postarile noastre.

orhidee 19 ian 2011 21:20:12

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 482587)
Buna, Maria !
Felicitari pt notele obtinute ! Esti tare mai, scolarito! Sa inteleg ca de maine te reapuci de Rina ? Cred ca ma voi alatura tie, dar nu de maine, astept sa faci un ciclu de 4 zile si apoi incep si eu !
mi-a fost dor de tine ! si am vazut ca si fetelor noi de pe forum le-ai lipsit.
Oare ce s-a intamplat cu Rodica ? Am vazut ca are contul blocat...

Multumesc, Claudia!
Da, de maine ma reapuc de Rina! Trebuie!!!!!!!!!
Te asteptam si pe tine peste 4 zile!
Da, stiu ca le-am lipsit fetelor noi! Eu le indragesc pe ele, iar ele trebuie sa stie ca sunt bine primite aici, in jurnalul tau...
Am vazut ca Rodica are contul blocat...avea doua penalizari...imi pare tare rau...
:)>:D<>:D<

Cl@udi 19 ian 2011 21:20:41

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482582)

Eu cand voiam sa mananc lactate luam perlute de branza...mie imi plac mult...
E bine ca ai doar 5 examene...eu am avut 8...a fost un stres, o nebunie si-un efort fantastic...
Cea mai tare faza e ca ne-a anuntat ca sesiunea de vara o vom da la mare...are universitatea un grup de vile acolo...asa ca la sfarsitul lui mai iar voi fi lipsa la apel...
:-*>:D<

uau, ce fain ! eu n-as fi putut sa dau examenele acolo, nu mi-ar fi stat gandul decat la distractie !!!!;;);;);;)

Cl@udi 19 ian 2011 21:24:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetelor, ma bucur din suflet ca ne-am reintalnit ! [*128*]va imbratisez pe toate si ne auzim maine !>:D< va pup, noapte buna !!! ma duc sa fac o baita[*jacuzzi*] si apoi in pat, la somn....

vadina 19 ian 2011 21:29:42

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Cl@udi (Post 482620)
adina cred ca poti adauga subiectul la favorite dand click pe butonul "optiuni subiect" aflat pe fiecare pagina, sus, inainte de postarile noastre.

Multumesc, am reusit :-*>:D<
Si eu am facut o baita, iar acum la somn, dimineata ma trezesc la 6:30 sa-i pregatesc mancarea pentru maine lui sotulica :)

Si eu ma bucur tare ca ne-am reintalnit! Ma batea o idee azi sa renunt la dieta :) dar cu voi aici, nici gand!
Noapte buna fetele! Va pup :-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:42:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO