forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

Ana Tm 19 ian 2011 20:06:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482463)
Haideti :D ca si eu voi fi la proteine :D

PS : cine stie cum pot adauga un subiect la favorite?

superrr ;;)
ne reorganizam si incepem lupta cea mare ;)
din pacate nu pot sa te ajut adina, nu stiu cum se adauga un subiect la favorite :(
>:D<

orhidee 19 ian 2011 20:07:12

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 482432)
Va pup fetele!!!!!
Maria, ma bucur mult pentru tine! Sper sa-ti urmez si eu exemplul incepand cu saptamana viitoare! :D
Ana, ce mai faci? De ce simti ca vrei sa schimbi dieta? Eu am reinceput de ieri (luni am intrat in acea perioada a lunii, daca nu mancam ceva dulce, cred ca si muream :)) )
ayssa si alize, nu trebuie sa o luati asa! Nu ati deranjat pe nimeni! Doar ca acel subiect nu mai este ce era, adica a devenit un jurnal mult aprofundat al fetelor. Sa nu ma intelegeti gresit, dar nici nu poti sa umpli doua pagini cu mesaje de genu "am baut 1l de apa", "ma duc sa mananc", "am ajuns la 2l de apa", etc.

Claudia, super buna ideea ta :D

Adina, draga mea, ce dor mi-a fost de tine!:-*
Iti doresc multa bafta in sesiune! Cand incepe si cat dureaza? Cate examene ai?
Sotul tau mai tine dieta?
Nu mai sunt la curent cu nimic din ce ti se intampla, draga mea, de asta iti pun atatea intrebari!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:09:26

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
voi v-ati mai cantarit?
mi-e mi-e tare frica sa urc pe cantar :-s
am cam avut abateri si nu cred ca va fi prea bland cu mine:(

orhidee 19 ian 2011 20:16:45

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482484)
voi v-ati mai cantarit?
mi-e mi-e tare frica sa urc pe cantar :-s
am cam avut abateri si nu cred ca va fi prea bland cu mine:(

Nu m-am mai cantarit dinainte de sarbatori...imi propusesem sa ma cantaresc pe 1 februarie...cred ca m-am ingrasat mult...vad dupa haine...Sarbatorile si sesiunea m-au terminat...mai ales sesiunea cand am mancat dulciuri in nestire...simteam nevoia...apoi lipsa somnului, nu am reusit sa dorm mai mult de 3-4 ore pe noapte...Eu nu am avut abateri...eu practic am fost la regim de ingrasare!!!
Dar maine ma voi cantari ca sa vad dezastrul...daca vedeti ca nu am intrat pe forum inseamna ca plang...glumesc! Voi accepta realitatea si o voi lua de la capat cu dieta!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:19:38

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482494)
Nu m-am mai cantarit dinainte de sarbatori...imi propusesem sa ma cantaresc pe 1 februarie...cred ca m-am ingrasat mult...vad dupa haine...Sarbatorile si sesiunea m-au terminat...mai ales sesiunea cand am mancat dulciuri in nestire...simteam nevoia...apoi lipsa somnului, nu am reusit sa dorm mai mult de 3-4 ore pe noapte...Eu nu am avut abateri...eu practic am fost la regim de ingrasare!!!
Dar maine ma voi cantari ca sa vad dezastrul...daca vedeti ca nu am intrat pe forum inseamna ca plang...glumesc! Voi accepta realitatea si o voi lua de la capat cu dieta!:)
>:D<

lasa,bine acum ca ai scapat si de maine te vei linisti ;)
important e ca ai trecut cu bine de examene
kilogramele se vor duce ele,n-au de ales >:)
important e ca ne-am regasit si ca vom reincepe impreuna lupta >:D<

orhidee 19 ian 2011 20:24:45

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482501)
lasa,bine acum ca ai scapat si de maine te vei linisti ;)
important e ca ai trecut cu bine de examene
kilogramele se vor duce ele,n-au de ales >:)
important e ca ne-am regasit si ca vom reincepe impreuna lupta >:D<

Ai dreptate, fata frumoasa!
Maine...zi de proteine, nu? Voi schimba si tiker-ul ca maine sa-mi indice prima zi de dieta!:)
>:D<

Ana Tm 19 ian 2011 20:28:53

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482506)
Ai dreptate, fata frumoasa!
Maine...zi de proteine, nu? Voi schimba si tiker-ul ca maine sa-mi indice prima zi de dieta!:)
>:D<

da! maine zi de proteine:)
ce anume vei papa maine? da-mi o idee :">
>:D<

orhidee 19 ian 2011 20:43:38

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 482512)
da! maine zi de proteine:)
ce anume vei papa maine? da-mi o idee :">
>:D<

Nu am pregatit nimic...in timpul sesiunii a gatit sotul meu...se pricepe f bine...azi m-a asteptat cu bulz...
Dar gata cu destrabalarea!
Ma voi uita prin congelator (nici nu mai sunt la curent cu ce e prin el, pentru ca nici la cumparaturi nu am mai fost... tot sotul meu s-a ocupat si cu asta) si cred ca voi apela la niste pulpe de pui la gratar cu salata de rosii sau cu mujdei (ma voi hatari maine)...:)
>:D<

Cl@udi 19 ian 2011 20:44:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 482198)
Deci restul n-avem voie sa te vizitam?;;)Eu,oricum,iti spun:bafta in continuare!;):)>:D<

Nici gand ! Suntem bucuroase sa va avem alaturi ; orice prieten nou e binevenit in randul nostru.

vadina 19 ian 2011 20:53:16

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 482479)

Adina, draga mea, ce dor mi-a fost de tine!:-*
Iti doresc multa bafta in sesiune! Cand incepe si cat dureaza? Cate examene ai?
Sotul tau mai tine dieta?
Nu mai sunt la curent cu nimic din ce ti se intampla, draga mea, de asta iti pun atatea intrebari!:)
>:D<

Pot sa te cert un picut? Nu cred ca ti-a fost asa dor de mine, ti-am scris in cartea de oaspeti si nu ai raspuns :( Glumesc :-*>:D<
Si mie mi-a fost dor de tine!
Eu, cu serviciul, toata ziua :D am primit si masina de luni, doar ca pe cele doua rute de exterior inca nu merg singura, cu sefu sau cu un coleg :) dar in rest e ok :) de-abia astept primul salariu :)) care va fi doar pe 20 feb :(
Sotulica nu mai tine cura, desi mie mi se pare ca a mai slabit un pic. Dar nu mai mananca deloc la cina :D ia pranzul pe la 3-4 si gata :D
Eu am fost surprinsa de prietenul meu cantarul saptamana trecuta, am inceput rina in noiembrie la 80 kg, pana la inceputul lunii decembrie am ajuns la 77.5 dupa care dezmat total :)) nu m-am mai cantarit dupa sarbatori, si dupa 4 zile de rina mi-a aratat 75 kg :D:D:D
Doar ca sambata si duminica am avut doua zile de rasfat, dar nu dezmat :)) am tinut un fel de rina-mentinere, am avut grija sa nu combin alimentele la aceeasi masa. Luni am inceput perioada rosie, asa ca a trebuit sa pap ceva dulce, dar de ieri rina din nou :D:D:D
Maine proteine :D voi fi pe exterior cu un coleg, asa ca nici vorba de carnita :D parca mi-e dor de ceva lactate :D ce ziceti ca pot manca?
Incep examenele marti :( sesiunea asta nu voi avea decat cinci, dar trebuie sa le iau pe toate, in vara trebuie sa dau restantele de anul trecut


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:49:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO