forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Letitiaa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-letitiaa-11158.html)

Letitiaa 28 feb 2012 15:34:17

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Letitiaa (Post 958456)
Am mancat o omleta facuta dintr-un ou intreg si doua albusuri*(nu le-am pus intregi pt a reduce continutul de grasimi si colesterol) in putin ulei de masline si 6 masline verzi umplute cu pasta de ardei. :D

Am mai adaugat 150 gr de piept de pui la gratar si acum cat stau pe forum beau si cana cu ceai verde aferenta. In aprox jum de h fug la sala>:)

gabifer 28 feb 2012 16:02:54

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
bine ai venit letitia! Felicitari pentru sport ! daca reusesti sa pastrezi aceste noi si bune obiceiuri sigur vei reusi.

Mult succes!

Niculae Roxana 28 feb 2012 16:51:59

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Buna Letitia!

Bine ai venit in comunitatea noastra...
Imi place planul tau...si sunt sigura ca daca-ti schimbi stilul de viata intr-unul sanatos...vei avea rezultatele dorite.....daca la asta adaugi si o gandire pozitiva....si optimism....va fi perfect...
Iti vom fi toate alaturi....spor....cu vointa inainte.....

O zi frumoasa!
Pup!

Letitiaa 28 feb 2012 18:36:59

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de gabifer (Post 958837)
bine ai venit letitia! Felicitari pentru sport ! daca reusesti sa pastrezi aceste noi si bune obiceiuri sigur vei reusi.

Mult succes!

Buna! Merci pt cuvintele frumoase...ca orice om am pacatele mele care ma saboteaza si oscilez d.p.d.v al greutatii...de ex la week end am mancat o inghetata si o placinta cu branza dulce pe langa mancarea obisnuita, lucru care se cunoaste mai ales ca week end de week end am caderi de genul. Desi de vreun an fac miscare si sunt atenta la ce mananc, escapadele de week end strica totx-(:((.
Daca reusesc sa ma dezbar de acest obicei prost chiar se va cunoaste.:-*

Letitiaa 28 feb 2012 18:38:44

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 958916)
Buna Letitia!

Bine ai venit in comunitatea noastra...
Imi place planul tau...si sunt sigura ca daca-ti schimbi stilul de viata intr-unul sanatos...vei avea rezultatele dorite.....daca la asta adaugi si o gandire pozitiva....si optimism....va fi perfect...
Iti vom fi toate alaturi....spor....cu vointa inainte.....

O zi frumoasa!
Pup!

Buna,

Ma bucur ca m-ati primit cu atata caldura in comunitate>:D<. Am sa incerc sa nu mai stric totul sambata si duminica:-s pentru ca sa fiti mandre de mine asa cum sunt eu de voi.:-* Spor la slabit!

Letitiaa 28 feb 2012 18:41:29

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Letitiaa (Post 958748)
Am mai adaugat 150 gr de piept de pui la gratar si acum cat stau pe forum beau si cana cu ceai verde aferenta. In aprox jum de h fug la sala>:)

Am fost la sala cu drag si spor, am facut antrenament anaerob si 20 de min de cardio(pe banda):>. Cand m-am intors, am mancat broccoli, conopida, mazare, fasole verde innabusite la cuptor. In plan pe azi mai e un ceai verde... pe care sigur nu-l ratez.

Multumesc tuturor pt sustinere, va pup pe toate slabutelor:-*

Anca22 28 feb 2012 18:42:32

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Cum a fost la sala?:)ai lucrat intens?;)

Niculae Roxana 28 feb 2012 18:50:31

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Letitiaa (Post 959047)
Buna,

Ma bucur ca m-ati primit cu atata caldura in comunitate>:D<. Am sa incerc sa nu mai stric totul sambata si duminica:-s pentru ca sa fiti mandre de mine asa cum sunt eu de voi.:-* Spor la slabit!

Heyy>:D<

Normal ca te primim cu caldura...aici suntem o mare familie toate...si ne ajutam una pe alta...ne sustinem....asa ca.....iti suntem alaturi draga mea....>:D<
Important este sa-ti schimbi stilul de viata treptat....fara graba si infometare....restul...le corectam pe parcurs....o sa scapi tu si de abateri daca stai pe langa noi:D...

Mersi draguta:-*>:D<

Letitiaa 28 feb 2012 18:51:08

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Anca22 (Post 959053)
Cum a fost la sala?:)ai lucrat intens?;)

Da! Am lucrat exercitii cu greutati pentru piept si biceps, 8 minute abs si 20 de minute pe banda alergare 8 km/h alternativ cu mers in panta 5,6 la suta inclinatie. Cum ti se pare? Intens?:-*

happygirldiana 28 feb 2012 18:53:35

Re: Jurnal de slabit Letitiaa
 
Citat:

Anterior postat de Letitiaa (Post 959051)
Am fost la sala cu drag si spor, am facut antrenament anaerob si 20 de min de cardio(pe banda):>. Cand m-am intors, am mancat broccoli, conopida, mazare, fasole verde innabusite la cuptor. In plan pe azi mai e un ceai verde... pe care sigur nu-l ratez.

Multumesc tuturor pt sustinere, va pup pe toate slabutelor:-*

Bravo pentru sport, Leti!Cu asa ambitie sigur reusesti!


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:54:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO