forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Tinky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-tinky-7204.html)

inadorabila 15 ian 2011 20:33:06

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 475928)

Mult spor! Si nu dispera!!! Este timp pentru toate, nu intra panica, ca dupa aceea nu mai intra nimic in tartacutza aia mica si scumpica a ta si se supara fluturasii si pe tine si zboara in alta parte >:D<

:)) Stai linistita. Stiu sa imi exorcizez dracii de fiecare data! Si sa ma concentrez sa invat, dar imi place sa ma tot plang aici ! ;;)
Ce faci? Iar trag chiulul, dar deja nu imi mai intra in cap nicio OBLIGATIE! :))

Tinky 15 ian 2011 21:40:46

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 476178)
:)) Stai linistita. Stiu sa imi exorcizez dracii de fiecare data! Si sa ma concentrez sa invat, dar imi place sa ma tot plang aici ! ;;)
Ce faci? Iar trag chiulul, dar deja nu imi mai intra in cap nicio OBLIGATIE! :))

Hihi! Uite eu am fost la shopping ;;) Si sunt foarte incantata, mi-am cumparat o pereche de pantaloni care stau pe mine cum ar trebui sa stea de obicei pantalonii pe oameni :)) Si bineinteles redusi, de la 25 la 8 euro :> Si mi-am mai luat o coarda ca sa sar ca o caprita ce sunt ;;):)):)):))

andra71 15 ian 2011 21:51:03

Re: Jurnal Tinky
 
Felicitari!!!!Acelasi lucru am facut sapt asta si am fost asa de fericita...si cu pretul a fost la fel de la 29,90 la 8,90 euro:))

Tinky 15 ian 2011 21:54:22

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de andra71 (Post 476404)
Felicitari!!!!Acelasi lucru am facut sapt asta si am fost asa de fericita...si cu pretul a fost la fel de la 29,90 la 8,90 euro:))


Hehe, asta e perioada cea mai frumoasa, reducerile! Daca ai bani pot sa iti cumperi o gramada de chestii frumoase la preturi super accesibile ;;) Si stim cu totii ca pentru femei shoppingul este o adevarata terapie care le face foaaaaaaaaarte bine la moral :D Si daca noi nu meritam asta, dupa atata munca si speteala cu dieta, atunci cine? :))

belisimad 15 ian 2011 22:25:57

Re: Jurnal Tinky
 
Ati vazut daca ati slabit !!!..acum nu mai intra atata material deci costa mai ieftin :)):)):))

Tinky 15 ian 2011 22:48:46

Re: Jurnal Tinky
 
Special pentru Belisimad, completez meniul de azi cu cina: branza light, 3 felitue subtiri sunca curcan, ton natural cu zeama de lamaie :D

inadorabila 15 ian 2011 22:53:41

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 476354)

Hihi! Uite eu am fost la shopping ;;) Si sunt foarte incantata, mi-am cumparat o pereche de pantaloni care stau pe mine cum ar trebui sa stea de obicei pantalonii pe oameni :)) Si bineinteles redusi, de la 25 la 8 euro :> Si mi-am mai luat o coarda ca sa sar ca o caprita ce sunt ;;):)):)):))

Si eu ar trebui ... am o singura pereche de pantaloni ce mi buna! Restul ... :( parca am intrat eu la apa!
Bravo pt coarda! :> Si eu am si mai sar cateodata!

belisimad 15 ian 2011 22:55:24

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 476599)
Special pentru Belisimad, completez meniul de azi cu cina: branza light, 3 felitue subtiri sunca curcan, ton natural cu zeama de lamaie :D

Oooo multumesc iubita,esti tare draguta ;;)>:D< ,sa iti fie de bine tot ce ai papat azi :-*

Tinky 15 ian 2011 22:55:42

Re: Jurnal Tinky
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 476616)
Si eu ar trebui ... am o singura pereche de pantaloni ce mi buna! Restul ... :( parca am intrat eu la apa!
Bravo pt coarda! :> Si eu am si mai sar cateodata!

Stiu ca ai coarda :D Doar de la tine m-am inspirat :"> >:D<

Tinky 15 ian 2011 22:58:29

Re: Jurnal Tinky
 
Si tot pentru tine, in semn de pace, am mancat in seara asta jumatate feliuta pizza margherita, iar papilele mele gustative au atins culmile placerii :)):)):)) Asta ca sa nu mai fi speriata de gandul ca te voi ajunge din urma :P


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:37:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO