forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

Alynuta 02 ian 2012 15:00:53

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
La multi ani Ame,iti doresc un an mai bun,cu sanatate si multe impliniri.Ma bucur c-ai intrat sa ne dai vesti de tine si din cuvintele tale am simtit ceva mai mult optimism >:D<,ceea ce ma bucura.
Sper ca pt. toate anul in care am pasit sa fie mai bun din toate punctele de vedere.
Te pup ,Ame:-*

VAmedeea 02 ian 2012 18:52:12

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 885843)
Ame ...cel mai bine e cand ai atatea de facut ca nu te mai gandesti la partea goala a aharului,ai mintea ocupata cu altceva.sa stii ca in interiorul lui ,omul gaseste putere sa treaca peste toate
de exemplu eu :de cand sunt cu slabutele ma simt altfel.Am ceva de facut in fiecare dimineata;daca sunt acasa si nu intru o data pe site simt ca ma ingras:)).
Anul Nou care vine sa va aduca multa sanatate ,fericire si bucurii.!

Ai dreptate Laura, cand sunt atatea de facut, nu mai ai timp sa-ti plangi de mila. :-*:-*:-*
Citat:

Anterior postat de erica51 (Post 886075)
E cumpăna dintre ani! Să privim înapoi cu iertare, înainte cu speranţă, în jos cu înţelegere şi în sus cu recunoştinţă! Speranţa să vă deschidă poarta spre un an nou plin de bucurii şi împliniri! La mulţi ani!

Erica, superb mesaj. Sa dea Dumnezeu la toata lumea. Multumesc mult!>:D<>:D<>:D<
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 886120)

Nico, multumesc de felicitare!:-*
Citat:

Anterior postat de azra (Post 886663)

Multumesc mult Gabi! Si tie la fel!>:D<
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 887937)
La multi ani Ame,iti doresc un an mai bun,cu sanatate si multe impliniri.Ma bucur c-ai intrat sa ne dai vesti de tine si din cuvintele tale am simtit ceva mai mult optimism >:D<,ceea ce ma bucura.
Sper ca pt. toate anul in care am pasit sa fie mai bun din toate punctele de vedere.
Te pup ,Ame:-*

Si eu sper, Alynuta! Sa dea Dumnezeu sa fie mai bun. Sa stii ca nu mai aveam rabdare, atat de mult mi-am dorit sa scap de 2011. Sper ca la sfarsitul lui 2012 sa privesc in urma si sa zambesc. :-*:-*:-*
Si asa va doresc tuturor!

Slabuta, uite ca am mai reusit sa dau si pe la mine prin casuta, dar nu puteam lasa sa treaca sarbatorile fara sa dau un semn, fara sa va las o vb buna si o urare. Pupici!>:D<>:D<>:D<

lidiuta 02 ian 2012 20:17:23

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Multumesc mult pentru mesajul de la tine, Ame! Sa ai un an bun, sa-ti implinesti macar o parte din vise, sa te bucuri de cei dragi si sa nu te paraseasca optimismul!>:D<LA MULTI ANI 2012!

VAmedeea 02 ian 2012 23:44:16

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 888131)
Multumesc mult pentru mesajul de la tine, Ame! Sa ai un an bun, sa-ti implinesti macar o parte din vise, sa te bucuri de cei dragi si sa nu te paraseasca optimismul!>:D<LA MULTI ANI 2012!

Multumesc mult Lidiuta! Si tie multa sanatate si fericire!:-*:-*:-*

TinAlexa 03 ian 2012 06:49:06

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
>:D<>:D<>:D<>:D< Ame La multi ani ce imi doresc iti doresc... sti tu, sanatate si kilograme mai putine.
:-*

Alynuta 11 ian 2012 11:05:06

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame, te-astept la dieta, avem nevoie de sfaturile tale:).Cum ai pasit in noul an?Cum stai cu regimul?

nicoleta100 13 ian 2012 14:15:26

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
i miss you!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

lidiuta 13 ian 2012 19:24:11

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Weekend placut si toate cele bune! Mai urmezi cursurile de cosmetica? Ce mai stii de Emi, a patit ceva? Te>:D<

Alynuta 19 ian 2012 09:56:29

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame draguta , >:D<te pup draga mea si sa sti ca ma gandesc la tine mereu si astept momentul cand vei intra cu noi la dieta. Atunci voi sti ca totul a reintrat in normal.Stiu ca nu ti-a fost usor,dar cuvintele tale,,Sunt pe drumul cel bun''in sfarsit, suna asa de bine:-*
Pana atunci ma bucur ca intri din cand in cand sa ne dai vesti :-*

VAmedeea 24 ian 2012 20:54:31

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 888372)
>:D<>:D<>:D<>:D< Ame La multi ani ce imi doresc iti doresc... sti tu, sanatate si kilograme mai putine.
:-*

Cris, multumesc mult! Hai ca azi am reusit sa-mi iau inima in dinti si sa postez si in Gasca. Cu toate ca as fi vrut sa fi aj la zi cu citittul inainte de a scrie.:-*:-*:-*
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 896762)
Ame, te-astept la dieta, avem nevoie de sfaturile tale:).Cum ai pasit in noul an?Cum stai cu regimul?

Aly, ti-am scris la tine. Asa cum spuneam, sunt pe drumul cel bun. Mai ales cu sanatatea. Restul trec pe plan secundar.>:D<
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 899610)
i miss you!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Multumesc mult Nico. Sa stii ca imi esti raga si te-am tot urmarit asa, in timp.>:D<
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 899933)
Weekend placut si toate cele bune! Mai urmezi cursurile de cosmetica? Ce mai stii de Emi, a patit ceva? Te>:D<

Da mai Lidiuta, uite ca am si tot anul asta. E unul din motivele pt care sunt pe drumul cel bun.
De Emi nu mai stiu nimic, stiam ca a aj cu bine in tara, ca se ocupau de casuta lor, dar mai multe nu. Daca nu a mai dat nici un semn in jurnal...
Tu ce mai faci?>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:03:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO