forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Adrianei (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-adrianei-11365.html)

adriana21 04 apr 2012 09:52:35

Jurnalul Adrianei
 
Buna tuturor!
M-am gandit sa imi fac si eu un jurnal in care sa imi notez toate succesele in lupta cu kg dar si datile cand dau gres,sa cer si sa ofer sfaturi,un locusor numai al meu unde sunt binevenite toate prietenele mele slabute :x
Acum tin dieta Rina,recunosc ca am gresit mult pana acum...norocul meu e ca nu am foarte multe kg de dat jos,dar chiar daca nu am surplus mare de kg,se vad destul de bine...
Imi doresc foarte mult sa nu mai cad prada tentatiilor,sunt foarte pofticioasa si slaba din punctul asta de vedere...
Motivul principal pentru care vreau sa slabesc e ca la vara,in 25 august sunt mireasa si vreau sa arat supla si frumoasa in rochita de mireasa...Dar nu numai nunta ma motiveaza.Am 26 de ani,sunt tanara,vreau sa ma imbrac sexy,cu rochite scurte si decoltate,tocuri inalte si sa ma dau cu ruj rosu...Offffff,acum realizez cat de mult m-am neglijat ca femeie...
Vreau sa ma schimb,sa incep sa ma mai pun si pe mine pe primul loc...
Am nevoie de ajutor!!!!

anhelyto 04 apr 2012 10:00:11

Re: Jurnalul Adrianei
 
Buna Adriana!>:D<
Ma bucur ca te-ai hotarat sa iti faci casuta si sa ni te alaturi! Sper sa reusesti sa iti indeplinesti toate targhetele....si sa ai cea mai frumoasa nunta ever!:-*

adriana21 04 apr 2012 10:01:18

Re: Jurnalul Adrianei
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 1005711)
Buna Adriana!>:D<
Ma bucur ca te-ai hotarat sa iti faci casuta si sa ni te alaturi! Sper sa reusesti sa iti indeplinesti toate targhetele....si sa ai cea mai frumoasa nunta ever!:-*

Multumesc!!!Bine ai venit!!!!>:D<

happygirldiana 04 apr 2012 12:10:32

Re: Jurnalul Adrianei
 
Citat:

Anterior postat de adriana21 (Post 1005704)
Buna tuturor!
M-am gandit sa imi fac si eu un jurnal in care sa imi notez toate succesele in lupta cu kg dar si datile cand dau gres,sa cer si sa ofer sfaturi,un locusor numai al meu unde sunt binevenite toate prietenele mele slabute :x
Acum tin dieta Rina,recunosc ca am gresit mult pana acum...norocul meu e ca nu am foarte multe kg de dat jos,dar chiar daca nu am surplus mare de kg,se vad destul de bine...
Imi doresc foarte mult sa nu mai cad prada tentatiilor,sunt foarte pofticioasa si slaba din punctul asta de vedere...
Motivul principal pentru care vreau sa slabesc e ca la vara,in 25 august sunt mireasa si vreau sa arat supla si frumoasa in rochita de mireasa...Dar nu numai nunta ma motiveaza.Am 26 de ani,sunt tanara,vreau sa ma imbrac sexy,cu rochite scurte si decoltate,tocuri inalte si sa ma dau cu ruj rosu...Offffff,acum realizez cat de mult m-am neglijat ca femeie...
Vreau sa ma schimb,sa incep sa ma mai pun si pe mine pe primul loc...
Am nevoie de ajutor!!!!

Buna, Adriana!!Uh, o slabuta asa cu vechime si iti faci abia acum jurnal?:P
Eu iti doresc succes in tot ce ti-ai propus si sa pui cat mai sigur kg pe fuga!
Bafta!

mutulica 04 apr 2012 13:59:03

Re: Jurnalul Adrianei
 
Citat:

Anterior postat de adriana21 (Post 1005704)
Buna tuturor!
M-am gandit sa imi fac si eu un jurnal in care sa imi notez toate succesele in lupta cu kg dar si datile cand dau gres,sa cer si sa ofer sfaturi,un locusor numai al meu unde sunt binevenite toate prietenele mele slabute :x
Acum tin dieta Rina,recunosc ca am gresit mult pana acum...norocul meu e ca nu am foarte multe kg de dat jos,dar chiar daca nu am surplus mare de kg,se vad destul de bine...
Imi doresc foarte mult sa nu mai cad prada tentatiilor,sunt foarte pofticioasa si slaba din punctul asta de vedere...
Motivul principal pentru care vreau sa slabesc e ca la vara,in 25 august sunt mireasa si vreau sa arat supla si frumoasa in rochita de mireasa...Dar nu numai nunta ma motiveaza.Am 26 de ani,sunt tanara,vreau sa ma imbrac sexy,cu rochite scurte si decoltate,tocuri inalte si sa ma dau cu ruj rosu...Offffff,acum realizez cat de mult m-am neglijat ca femeie...
Vreau sa ma schimb,sa incep sa ma mai pun si pe mine pe primul loc...
Am nevoie de ajutor!!!!

Buna Adriana, bine ai venit>:D<>:D<
ai o motivatie foarte serioasa deci bafta si sa fii cea mai frumoasa si supla miresuica:x:x:x
bafta cu rina>:D<>:D<

adriana21 04 apr 2012 14:30:03

Re: Jurnalul Adrianei
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005889)


Buna, Adriana!!Uh, o slabuta asa cu vechime si iti faci abia acum jurnal?:P
Eu iti doresc succes in tot ce ti-ai propus si sa pui cat mai sigur kg pe fuga!
Bafta!

Daaaa....stiu...:">.Nu m-am gandit pana acum...Dar nu-i nimic,niciodata nu-i prea tarziu,nu?
Multumesc pentru urari!Bafta si tie in tot ceea ce faci!:-*

adriana21 04 apr 2012 14:30:38

Re: Jurnalul Adrianei
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1006060)
Buna Adriana, bine ai venit>:D<>:D<
ai o motivatie foarte serioasa deci bafta si sa fii cea mai frumoasa si supla miresuica:x:x:x
bafta cu rina>:D<>:D<

Multumesc mult!!!!!:x

m1rela 05 apr 2012 11:04:01

Re: Jurnalul Adrianei
 
2 ataşament(e)
Bine-ai venit, Adriana :) >:D<. Ma bucur ca te-ai hotarat sa-ti faci jurnalul tau :).N-am venit cu mana goala si vreau sa ciocnim... asa virtual... un shake de capsuni. Te pup :-* si te-asteptam cu meniuri si poze ;)

adriana21 05 apr 2012 11:10:07

Re: Jurnalul Adrianei
 
Bine ai venit,Mire!!!!>:D<
Ciocnim,cum sa nu....
Multumesc de floricele,frumoase mai sunt!!!!;;)

cesi 05 apr 2012 18:15:49

Re: Jurnalul Adrianei
 
Buna Adriana! Nu mai fi asa disperata, esti tanara si nu esti grasa, doar putin plinuta, putin! Nu dispera ai timp si varsta optima pt slabit. O sa fii o mireasa f. frumosa ! Asteptam poze de la nunta.


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:05:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO