forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul Danielei Anton (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-danielei-anton-7808.html)

pufik 22 ian 2011 11:12:12

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
FRumusico pe unde esti ??? Te-ai speriat?N-ai de ce . Iti vreau doar binele. Hai ca te astept cu ziua de ieri si de azi meniu + activitati fizice :>

madautza 22 ian 2011 17:07:22

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Pufik ai o poveste impresionanta.Felicitari!!!
Ma motiveaza foarte tare avand in vedere ca sunt in anul 2 de facultate.In liceu nu am fost prea sociabila din cauza timiditaii si a complexelor. in legatura cu greutatea.Cum zice sora mea:sunt frumusica la fata dar daca as mai si slabi as mai mult decat frumusica.
Si asta chiar m-a ambitionat si anul aceesta chiar nu trece pana nu slabesc eu:D

pufik 23 ian 2011 08:43:11

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Citat:

Anterior postat de madautza (Post 487317)
Pufik ai o poveste impresionanta.Felicitari!!!
Ma motiveaza foarte tare avand in vedere ca sunt in anul 2 de facultate.In liceu nu am fost prea sociabila din cauza timiditaii si a complexelor. in legatura cu greutatea.Cum zice sora mea:sunt frumusica la fata dar daca as mai si slabi as mai mult decat frumusica.
Si asta chiar m-a ambitionat si anul aceesta chiar nu trece pana nu slabesc eu:D

Madutza esti frumoasa( am vazut pozele) .te sustin sa slabesti cat iti doresti. Totul vine de la psihic. Trebuie sa ne schimbam stilul de viata. Am vazut ca te-ai bagat la concurs. Bravo. In grup o sa fii stimulata. Ai jurnal? Ce dieta urmezi? Sport faci? Hai sa vedem . Sa tocam un pic. Te poop!

pufik 23 ian 2011 08:44:20

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Danuta ne-ai abandonat?

madautza 23 ian 2011 13:01:34

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Citat:

Anterior postat de pufik (Post 488065)
Madutza esti frumoasa( am vazut pozele) .te sustin sa slabesti cat iti doresti. Totul vine de la psihic. Trebuie sa ne schimbam stilul de viata. Am vazut ca te-ai bagat la concurs. Bravo. In grup o sa fii stimulata. Ai jurnal? Ce dieta urmezi? Sport faci? Hai sa vedem . Sa tocam un pic. Te poop!

Multumesc foarte mult pufik.esti o scumpa:-*
Am jurnal dar nu prea am mai intrat sa scriu in el: http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...xtaz-7424.html

Ca si dieta momentan incerc doar sa mananc sanatos.As vrea sa incerc Monti dar nu am terminat de citit cartea.Mai am putin si poate dupa aceea.Sport faceam de mult dar am avut o pauza cam de un an de zile adica faceam cand si cand dar de saptamana trecuta a, inceput asa cam in fiecare zi.Deocamdata cu start walking filmuletul de 5 mile de o ora si 10 min.Asta pentru inceput o sa caut si altceva ca sa alternez deoarece ma plictisesc repede.
Am mai gresit in ultimele zile pe ici pe colo dar abia astept sa vina si ziua de concurs.Sunt sigura ca voi fi mult mai motivata.

Am vazut ca si tu te-ai bagat la concurs.Felicitari!! Chiar daca vom fi "in concurenta" dar la urma urmei pentru acelasi scop.Adica mai frumos spus chiar colege de "suferinta".

Multumesc foarte mult ca mi-ai raspuns>:D<

pufik 23 ian 2011 13:17:07

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Ok. Nici eu nu tin dieta anume pentru ca sunt destul de pofticioasa :"> si tb sa gust mai des :)) dar am grija ce mananc si calculez caloriile la sange. Iar ca sport fac de 3-4 ori pe saptamna. Sa-mi spui daca vrei sa-ti scriu in jurnalul tau. N-am vazut pana acum filmuletul care ziceai tu , nici nu stiu ce presupune. Oricum din pozele pe care le-am vazut nu esti grasa sincer sua te avantajau hainele :P. In general eu intru dimineata si in weekend , seara am treaba , tb sa gatesc si alte activitati casnice deh, ce bine era la mama acasa :-<.

Anton Daniela 23 ian 2011 13:17:49

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Buna fetelor, Buna Andra,
N-am mai intrat pentru ca am fost plecata weekendul asat.. (scuze ca n-am anuntat. a fost spontan) :))
N-am reusit sa tin oshawa, prea multa presiune pe capul meu, in schimb am mancat sanatos.
Vineri: orez toata ziua, pana seara cand mi-am facut piept de pui la gratar, si un ardei gras
Sambata: dim: lapte1,5 cu ovaz, pranz: orez brun fiert ;)), cina: peste la gratar cu rosii. gustari: 2 mandarine pe la 11, un mar pe la 16
Azi: dim: lapte cu ovaz, gustare 11: 2 mandarine, la pranz acum, imi fac paste din faina integrala fierte, si diseara peste::D

Interesanta povestea ta Andra. Ma face sa sper ca mai sunt sanse si pentru mine:D >:D<. Felicitari pentru achievements. Si mersi din nou ca esti cu mine >:D<. Tu ce ai mai facut, ce ai mai mancat?:D


Buna Maduta, se pare ca povestile noastre se aseamana. Mult succes la slabit. Le venim noi de hac kilogramelor
>:D<>:D<

pufik 23 ian 2011 13:18:40

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Danutza am vazut ca esti online, nu ne ocoli ;;)

pufik 23 ian 2011 13:21:47

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Chiar ma ingrijorasem pentru tine , Ma bucur ca ai renuntat la dieta cu orez toata ziua. Ai mancat bine . Folosesti calculatorul? Aduni 1200 de cal? Foarte important. La concurs nu mai esti inscrisa ?Nu te-am mai vazut pe liste?

pufik 23 ian 2011 13:23:47

Re: Jurnalul Danielei Anton
 
Ieri am mancat cam mult si nu am facut nici sport , dar azi e ok , am facut deja la stepper si am mancat si bine. Sa vedem de luni la concurs cum va fi. Sunt convinsa ca vei avea rezultate frumoase, mai ales ca esti tanara si organismul slabeste repede


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:44:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO