forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul fericirii... LOREDANA99 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-fericirii-loredana99-11089.html)

LOREDANA99 16 feb 2012 18:13:31

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 941701)
nu chiar asa..de exemplu imi place sa fie sort si bustiera sau maieut care sa imi sustina sanii,nu ca ar fii lasati sau ceva,tocmai k sa evit acest lucru:D,nu imi place sa fie ceva gros pe mine ca simt ca nu am aer.cu cat vad mai multa piele..cu atat ma motivez si mai mult ca vad muschii cum lucreaza..cel putin la mine merge faza:D,ca sa nu mai zic de incaltari ,care au un rol foarte mare cand faci sport,ai alta mobilitate,te misti altfel,nu risti sa faci cine stie ce la picioare daca faci vreo miscare mai brusca:D

sunt convinsa ca ai dreptate:-*

Jen 16 feb 2012 18:24:14

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 940331)
Bunaaaa!!! Ce mai faci? Merci pentru vizita si te mai astept:-*

Bineeeeeeeeeeeeee, tot ma mut dintr-un jurnal in altul ca si albinutele la polenizat flori :))
Cum merge slabitul? :D

LOREDANA99 16 feb 2012 19:47:28

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 941855)

Bineeeeeeeeeeeeee, tot ma mut dintr-un jurnal in altul ca si albinutele la polenizat flori :))
Cum merge slabitul? :D

sta pe loc:D

Jen 16 feb 2012 19:49:09

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 942010)
sta pe loc:D

Esti in faza de platou? :D

LOREDANA99 16 feb 2012 20:08:01

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 942016)

Esti in faza de platou? :D

nu...in perioada cu foame de lup;))

sandra24 16 feb 2012 23:35:46

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
am reusit decat adidasi sa-mi iau azi k prietenul meu cum vede ceva nou legat de pc..gadgeturi alte chestii e obsedat,a terminat informatica..lucreaza si in domeniu si nah..n-au mai ramas bani:)) costumul de fitness tre' sa mai astepte...in fine tre' sa le folosesc pe cele 'vechi'..ma rog..altii n-au sa-si ia nici de mancare saracii si noi vrem altele noi:(..ce baga astia la tv..sinistrati etc..sunt mai sensibila la chestii de gen..

loveyngy 17 feb 2012 01:31:07

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Bunaaaaaaaaaa Lory...:-*:-*:-*
cum decurge dieta?
nu vad meniul postat?????
te battttttttt

LOREDANA99 17 feb 2012 11:31:46

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 942440)
am reusit decat adidasi sa-mi iau azi k prietenul meu cum vede ceva nou legat de pc..gadgeturi alte chestii e obsedat,a terminat informatica..lucreaza si in domeniu si nah..n-au mai ramas bani:)) costumul de fitness tre' sa mai astepte...in fine tre' sa le folosesc pe cele 'vechi'..ma rog..altii n-au sa-si ia nici de mancare saracii si noi vrem altele noi:(..ce baga astia la tv..sinistrati etc..sunt mai sensibila la chestii de gen..

me2...chiar aici pe site am citit o zicala draguta...Eram suparata ca n aveam bani sa mi iau o pereche noua de sandale pana am intalnit un om fara picioare...

LOREDANA99 17 feb 2012 11:34:25

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de loveyngy (Post 942493)
Bunaaaaaaaaaa Lory...:-*:-*:-*
cum decurge dieta?
nu vad meniul postat?????
te battttttttt

incerc sa nu mi mai numar caloriile sapt asta, dar mananc doar alimente permise, ma cantaresc luni sa vad daca functioneaza...puuup...tu ce faci?

Prapadeala 17 feb 2012 11:52:57

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 942867)
incerc sa nu mi mai numar caloriile sapt asta, dar mananc doar alimente permise, ma cantaresc luni sa vad daca functioneaza...puuup...tu ce faci?


Buna Lore...si cum merge pana acum? ai reusit sa fii conforma?Ai incercat sa faci si putin sport.... e foarte important sportul, mai ales pentru felul cum arata pielea dupa slabit... eu vreau sa incep sa ma dau cu crema pe corp, ca pana acum am cam neglijat capitolul aceste ;))


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:25:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO